Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van testvéred? [több lent]

Van testvéred? [több lent]

Figyelt kérdés

Ha Igen, akkor:

Írd le a nemét, és korát és tiedet is, meg azt, hogy jobb lenne ha egyke lennél, vagy jó így, esetleg, ha szeretnéd ha lenne még egy [több] testvéred!


Ha Nem, akkor:

Írd le, hogy jó neked egykének lenni, vagy szeretnél testvért, ha szeretnél tesót, akkor idősebbet v. fiatalabbat, lányt vagy fiút.

Ja, és persze írd le a korodat/nemedet.


Köszi =)


2010. máj. 3. 14:12
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
100%
Van egy öcsém. Én 28 éves nő vagyok, ő 25 éves. Jól megértjük egymást és nagyon szeretem.
2010. máj. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
93%

Nincs,ennek vannak előnyei és hátrányai is.Egyébként jó lenne ha lenne egy bátyám(de csak néha:D).

14/L

2010. máj. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim válasza:
91%

3 tesó: 6/L, 17/F, 19/F

én: 13/L

a bátyáim mindig oltogatnak de már edzet vagyok, sztem így jó bár sokszor kívánom h bárcsak ne lennének de azért szeretm mindegyiket

2010. máj. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
71%
Nincs tesóm,és ez így nekem nagyon jó.Nem is vágyom rá hogy legyen,kis lakásban élünk,és nem is hiányzik h legyen még rajtam itt valaki.18/L
2010. máj. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
100%

két húgom van.

az egyik 15, a másik 9,5 én meg 21 vagyok, és szintén lány. Az idősebben mostanában elég jó a viszonyunk, a kisebbel néha kicsit nehéz, de aranyos :)

szóval jó így, csak túl nagyok a korkülönbségek

2010. máj. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
91%

Nincs testvérem. Egyedüli gyerekként elvoltam, de az unokatestvéremmel egyidősek vagyunk, csak ő fiú, mindíg együtt lógtunk. Szóval majdbemhogy olyan, mintha testvérek lennénk. Konkrétan soha nem akartam testvért, de ha lett volna, azt sem bántam volna. Mondjuk, ha lett volna egy bátyám.

22/L

2010. máj. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
83%

Van egy húgom, tehát értelemszerűen lány. Másfél év van köztünk, ő 13 és fél éves, én 15 vagyok. Nem lenne jobb egykének lenni. Viszont jobban örülnék, ha szorosabb, nyíltabb lenne a kapcsolatunk, mint régen. Mostanában sajnos sokat veszekszünk és gyakran eltitkol dolgokat. :( Jó lenne, ha lenne egy kistesóm. A neme mindegy, csak legyen egészséges. :) De sajnos már nem lesz, a szüleim nem szeretnének.

15/l

2010. máj. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
91%
Ő lány,énis az vagyok.Ő 18 éves,én 13 leszek június 2.-án:D.Nem lenne jobb ha egyke lennék.Szeretnék egy nagyobb fiú tesót is:D
2010. máj. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
91%

van egy öcsém 15 éves

így jó hogy van.szeretem őt.

nem akarok több tesót :)

16L vagyok :)

2010. máj. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
91%

Van egy bátyám (21) és egy nővérem(19).

Szeretem őket, tényleg, barátok vagyunk!:)

Én 15 vagyok és lány. Igaz néha nem szeretem, hogy én vagyok a legkisebb. De van előnye. Sokkal korábban érőbb vagyok, és látom a testvéreim saját kis életét, így könnyebben megy pl. a jövőmről dönteni, mindenben segítenek.

2010. máj. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!