Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van testvéred? [több lent]

Van testvéred? [több lent]

Figyelt kérdés

Ha Igen, akkor:

Írd le a nemét, és korát és tiedet is, meg azt, hogy jobb lenne ha egyke lennél, vagy jó így, esetleg, ha szeretnéd ha lenne még egy [több] testvéred!


Ha Nem, akkor:

Írd le, hogy jó neked egykének lenni, vagy szeretnél testvért, ha szeretnél tesót, akkor idősebbet v. fiatalabbat, lányt vagy fiút.

Ja, és persze írd le a korodat/nemedet.


Köszi =)


2010. máj. 3. 14:12
1 2 3 4 5 6
 11/55 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Nekem sajna nincs tesóm :S De jó lenne, ha lenne egy bátyám, de mindennek örülnék :D De mostmár csak úgy lehetne, ha a szüleim elválnának és apunak lenne egy másik nőtől :D De az úgy nem lenne túl jó xD

em én 13/L

2010. máj. 3. 14:33
 12/55 anonim ***** válasza:
89%
34 L,volt két lány tesóm,de meghaltak(újszülöttként,ill.6 évesen)Nem tartom magam egykének,mert volt tesóm,mégha most nem is élnek.Jó lenne egy tesó,mert ez egy olyan kapocs két ember között,amilyen soha ,senkivel nem lehet!
2010. máj. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 A kérdező kommentje:
Utolsó: Sajnálom ami a tesóiddal történt :S De, remélem nem baj, ha megkérdezem, mi történt a 6 évessel?
2010. máj. 3. 14:35
 14/55 anonim ***** válasza:
100%
Agydaganat...
2010. máj. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
100%

23/L vagyok.Van egy nővérem 32 és egy bátyám 30.

Jó volt nekem így.Nem változtatnék semmit ezen.Lehet,hogy jobb lett volna egyedül,lehet,hogy nem.Fogalmam sincs :)

Bár a bátyám mindig elvette a zsebpénzem,hogy tudjon venni cigit xD De azért szeretem :)

2010. máj. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
100%
14:33 én is sajnálom.
2010. máj. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
91%

17/L

Nincs tesóm, de mindig szerettem volna. Ha választhatnék 1 fiútesó lenne, idősebb vagy fiatalabb pár évvel, mindegy.

2010. máj. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
88%

Van egy báttyám(26)Én (17)lány vagyok.


Nagyon szeretem.Megértjük egymást megtudunk mindent beszélni még szivni is szoktunk eggyütt :D

Imádom jobbat nem is kivánhatnék nála. és nekem elég ő

2010. máj. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
56%

Van.

Fiú Lány vagyok

2 éves lesz 13 leszek

Jobb lenne ha nem lenne tesóm, úhgy lenne igazán cool!

2010. máj. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
100%

bátyám 32 éves, én pedig 30 éves és nő

kiskorunkban összevertük egymást elég gyakran, meg is edződtem mellette. Később együtt jártunk el bulizni, azaz anyu úgy engedett el, ha bátyám vigyáz rám. Kiléptünk az ajtón, én jobbra, ő balra, reggel pedig találkoztunk. Szerintem arra jó, ha van testvéred, hogy megtanulsz önzetlenebb lenni, megtanulod, hogy meg kell osztanod a dolgaidat, nem csak te létezel egyedül anyucinak és apucinak, a tanulásban is tudtunk egymásnak segíteni, nagyobb volt a baráti körünk is és soha nem unatkoztunk egyedül otthon, mindig tudtunk mit játszani. Most pedig már anyunak is nagy segítségére vagyunk, idős már és felváltva hozzuk, visszük, gondoskodunk róla.

2010. máj. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!