Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van testvéred? [több lent]

Van testvéred? [több lent]

Figyelt kérdés

Ha Igen, akkor:

Írd le a nemét, és korát és tiedet is, meg azt, hogy jobb lenne ha egyke lennél, vagy jó így, esetleg, ha szeretnéd ha lenne még egy [több] testvéred!


Ha Nem, akkor:

Írd le, hogy jó neked egykének lenni, vagy szeretnél testvért, ha szeretnél tesót, akkor idősebbet v. fiatalabbat, lányt vagy fiút.

Ja, és persze írd le a korodat/nemedet.


Köszi =)


2010. máj. 3. 14:12
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
100%
Én 20/l vagyok a tesóm meg 24/F :) Nagyon jól kijövünk és örülök hogy vagy egy testvérem.Nem szeretnék fiatalabb tesót.Így tökéletes.
2010. máj. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
100%

van egy két évvel idősebb nővérem.alap járaton elvagyunk, vagyis vannak jó pillanatai...


18/L

2010. máj. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim válasza:
100%

Én 37 éves nő vagyok, a két bátyám 44 és 45 évesek. Messze élünk egymástól, de jól megvagyunk, szeretjük egymást.

Gyerekkoromban jó lett volna egy korban hozzám közelebb álló és főleg lánytestvér, mert ők már szórakozni jártak, sokszor unatkoztam. De semmiképp sem lett volna jó egykének lenni. Nekem is három gyermekem van.

2010. máj. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
70%

egyke vagyok. tulképp. van 2 féltesóm, de szinte nem is ismerem őket, szóval vegyük úgy, h lélektanilag nincs.


imádtam egyedül lenni, sosem nyúztam anyámat, h szeretnék tesót.

most sem zavar, h nincs. ahány testvért ismerek, ott csak a balhé megy.

a legjobb barátaim is általában egykék. vagy csak fogadott tesói vannak.

na, az pl. jó dolog, mert te választod meg, és nem kérés nélkül kapod.

ha úgy vesszük, akkor nekem is van 1 fogadott húgom, tesómként szeretem, és úgy is bánok vele.

22l

2010. máj. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
97%

Én: 18L aztán 29L, 31L, 33L

Én szeretnék egyke lenni, nem azért mert nem szeretem őket, inkább mert sokat kellet nélkülözni és mert emiatt a nagy korkülönbség miatt ígyis, úgyis egyedül voltam.

2010. máj. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
100%

Vab egy nővérem és egy bátyám és egy ikertesóm. A nővérem 20, a bátyám 18, a ikertesómmal mi 17 évesek vagyunk, ő fiú, én lány.

Ez így pont jó. Nekem vannak a világon a legjobb tesóim. Imádom őket. Azt mondják, hogy az ikertesóm meg én össze vagyunk nőve. Lehet bent vmi, mert mindent együtt csinálunk, egymással beszéljük meg a problémáinkat, még a célunk is közös.

A másik két tesómmal is jól kijövök, de a kapcsolat valahogy más. Velük is jókat beszélgetünk, hülyülünk, de soha nem beszélünk olyan mély dolgokról.

2010. máj. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
100%

Két öcsém van. A nagyobb 18,a kisebb pedig 12 éves. Jó így,persze néha vannak kisebb viták. :)

21/L

2010. máj. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy húgom,hét évvel fiatalabb.Mikor kisebb volt,sok volt köztünk a konfliktus,mostanra viszont jól kijövünk egymással.Nagyon szeretem. 23/L
2010. máj. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
100%

Van 3 bátyám és 3 nővérem.

Fiúk: 35,27,25

Lányok:36,26,18

Nekem jó így ahogy van. Csak hármójukkal tartom a kapcsolatot igazán. De jó lenne még egy öcsi hogy ne én legyek a legkisebb.

15/L

2010. máj. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!! :)

Utolsó: Húha, jó sok tesód van :) Bár gondolom a nagyobbak már akkor sem éltek veletek, mikor te megszülettél :)

2010. máj. 3. 21:00
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!