Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van testvéred? [több lent]

Van testvéred? [több lent]

Figyelt kérdés

Ha Igen, akkor:

Írd le a nemét, és korát és tiedet is, meg azt, hogy jobb lenne ha egyke lennél, vagy jó így, esetleg, ha szeretnéd ha lenne még egy [több] testvéred!


Ha Nem, akkor:

Írd le, hogy jó neked egykének lenni, vagy szeretnél testvért, ha szeretnél tesót, akkor idősebbet v. fiatalabbat, lányt vagy fiút.

Ja, és persze írd le a korodat/nemedet.


Köszi =)


2010. máj. 3. 14:12
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
100%

van egy 8 éves öcsém

én 22/N vagyok

imádnivaló gyerek,félig én nevelményem...neki köszönhetően jöttem rá,hogy nem kell saját gyerek huszonévesen:D

rajta megtanultam gyereknevelni...

2010. máj. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
94%
Van, egy lány, ikrek vagyunk (kétpetéjű), 29 évesek, én is lány vagyok. Egy báty jó lett volna, fiatalabb testvért soha nem szerettem volna.
2010. máj. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
90%
14 éves lány vagyok. van 2 tesón, egy 9 éves lány és 10 éves fiú. néha egész jól megvagyunk, viszont gyakrabban van hogy a tüdőmet szétordítom mert csak nem akarnak valami megcsinálni.:P mindig egy idősebb testvért szerettem volna, de most kezdek rájönni hogy máshogy nézve nekem jobb így, mert amíg tesómék kicsik voltak, engem nyárra mindig leküldtek nagyimékhoz vidékre egyedül:D nekik már nem jutott ilyen szerencse, hogy egyedül lehessenek, tesó nélkül ott:D amúgy még szeretnék kisebb tesót, de sajnos már nem lesz...:/
2010. máj. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
100%

Van egy bátyám 25éves én edig a drága kishuga vagyok aki 18éves!Szeretjük egymást, habár ő már külön él tőlünk, mert van már családja, néha akad egy kis vita de nem vészes, nem tudunk egymásra haragudni 20percnl tovább!

És nagyon örülök hogy van egy testvérem és nem vagyok egyke!

2010. máj. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
100%

Van 1 nővérem és 3 húgom, egyiktől se válnék meg:) Bár néha eszembe jut, hogy ha kevesebben vagyunk, több lehetőség és figyelem jutott volna egyenként.

De jó ez így.

22L

2010. máj. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
100%

Egy bátyám, 28 éves én 26 és lány.

Nagyon szeretem. Régen gondoltam arra, hogy milyen jó lett volna, ha van egy nővérem is, de a bátyámat sosem adtam volna senkinek semmiért.:)

2010. máj. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Van egy bátyám, ő most 41, én 36. Imádom, nagyon jó testvérek vagyunk. Szüleink úgy neveltek minket,hogy ha ők nem lesznek, akkor csak egymásra számíthatunk.

Nem szeretnék egyke lenni, ezért gondoltuk úgy a párommal (akinek szintén van tesója), hogy önzés lenne a lányunkkal szemben, ha egyke lenne. Tavaly nyáron megjött a hugica is. :)


Üdv!

2010. máj. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
100%
3 öcsém van.12,19,22.én 24/L.örülök hogy vannak nekem,jól kijövünk még a nőügyeiket is velem beszélik meg:) mindig szerettem volna egy nővérkét hogy felvehessem a ruháit:))
2010. máj. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
100%

Egy nővérem van (30) és egy bátyám ( 27).

Én 21 vagyok és lány. Hát mivel nagy a korkülönbség köztünk ezért nem találkozunk túl gyakran. Néha úgy érzem mintha egyedüli gyerek lennék.

Régen szerettem volna ha lenne egy öcsém, de most már nem. :)

2010. máj. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
98%
nincs tesóm.. Azért sokszor jó, mert nem vagyok valami osztozkodó tipus :D De azért néha jól jönne.. Egy lány, kb. 14-éves :D am 13/L
2010. máj. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!