Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert nem szabad veressel...

Miert nem szabad veressel buntetni a gyerekeket?

Figyelt kérdés
2016. dec. 22. 00:54
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
69%
későbiekben lelki problémák lépnek fel, meg amúgyse kell megverni egy gyereket akármilyen rossz vagy szófogadatlan(egy pofon maximum belefér a tiszteletlenkedésért) egy gyermeket ne hozzon az világra aki bántalmazza mert azzal csak fizikai és lelki fájdalmat okoz neki!!
2016. dec. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
70%
Mert a verés nem nevelési eszköz, hanem tehetetlen agresszió, amiből majd azt tanulja meg a gyerek, hogy ő is így rendezze a problémáit.
2016. dec. 22. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 Argloss ***** válasza:
72%

Mert akkor ő is agresszióval próbálja majd megoldani a problémáit, ami miatt problémái lesznek az iskolában és később felnőttként is. Látszatmegoldás ami több problémát okoz, mint hasznot ebben a társadalmi környezetben ahol mi élünk most.

Ha primitív szemszögből nézzük a dolgot, akkor gondolj arra, hogy mindenki hibázik, viszont egy bizonyos pont után már te leszel a gyengébb és öregkorodban már kiszolgáltatott helyzetű is.

Szerintem pofonnal nem lehet tiszteletet kivívni csak megvetést és félelmet.

2016. dec. 22. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim válasza:
60%

Vagy úgy gondolja, hogy el lehet nézni ha esetleg a jövőben a párja megüti. Nem azt mondom, hogy természetesnek veszi, de nem rúgja ki páros lábbal az életéből. Ez persze később még több problémát okoz.

Persze az is igaz, amit előttem írtak.

2016. dec. 22. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
40%

# 2, egyetértek de valakinél pont hogy elrettentő példa lesz és ő majd jobbat akar a gyerekének.


Erőszakkal sokra nem mész, le fog nézni a gyerek. Engem a szüleim nem ütöttek meg, paskoláson kívül viccből. De egy barátom felemelte a kezét felemelte fenyegetve). Én megfogtam és az arcomhoz tettem. Mondtam neki, hogy csináld.. Ennyit tudsz? Csináld nevetve... Szánalmas. Az egy vicc amikor a szülőnek a legerősebb fegyvere az erőszag. Ugyanez én példámra is igaz, amikor fele annyi kg voltam kb.

2016. dec. 22. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
43%
Ki mondta, hogy nem szabad ? Nagyon is kell, ha például a gyerek lóg iskolából, lop, éjszaka kimarad, direkt veszélyes dolgot csinál. Én is kaptam ki hasonló dolgok miatt. Nem lettem lelkibeteg, nem utálom és nem nézem le a szüleimet. Sőt nagyon jó a kapcsolatunk és szeretem őket. A túl liberális nevelés az ártalmas. Bizonyíték erre néhány osztálytársam, aki a temetőben fekszik.
2016. dec. 22. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
54%
Mert csak félni tanítod meg vele, meg eltitkolni a dolgokat. A verés nem nevelés és csak nagyon ritkán igazolható
2016. dec. 22. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
84%

1. A testi sértés bűncselekmény. Nem csak akkor, ha egy idegen ver meg az utcán valakit, hanem akkor is, ha egyik családtag a másikat.


2. Mert ha 16 éves lesz, 180 centi magas, és 90 kg, és vissza talál ütni, akkor a gyerekverő szülő csodálkozik a legjobban, hogy milyen ember az, aki kezet emel a családtagra.


3. Mert a fent említett szülők csodálkoznak a legjobban, ha a gyerekeiket az se érdekli, ha ott pusztulnak meg egyedül. Amint sikerül kiszabadulniuk a családi háztól, az életben többé vissza se néznek. És akkor lehet kárálni, hogy milyen hálátlanok a mai fiatalok.


Van még kérdés?

2016. dec. 22. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
53%

"Több ismerősöm is van, aki megpróbálta a fizikai rendszabályozás teljes kizárásával nevelni gyermekét. Idővel azonban szükségessé vált a gyermek enyhébb ütlegelése, mivel a gyermek egyszerűen semmibe vette a szülőket. Tört, zúzott, megsebesítette a testvérét, stb"


Hazudsz.

2016. dec. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
64%

Aki veri a gyereket az egy tehetetlen, frusztralt, szanalmas patkany.


Ertelmes emberek nem utnek meg senkit, a tobbieknek meg tilos.

2016. dec. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!