Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 3-4 éves házasok! Ti milyen...

3-4 éves házasok! Ti milyen gyakran szeretkeztek?

Figyelt kérdés
És van-e baba/gyerek? :)
2010. máj. 2. 20:35
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:
tényleg hát kösz a felvilágosítást.....csinálnék gyereket ha menne....kösz hogy szóltál.
2010. máj. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 anonim ***** válasza:
Akkor csak szimplán nó szex, ha nem tudsz valamilyen egészségügyi okból kifolyólag utódot szülni.
2010. máj. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 anonim ***** válasza:

na most figyelj.Szerinted minden ember aki katolikus betartja azt hogy nem szexel csak ha készül a poronty???

És a gyónásról hallottál e???

És igen eü oka van...méghozzá nincsen méhem úgyhogy kérlek pattanj le rólam.

2010. máj. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 anonim ***** válasza:

És ha más keresztény a kútba ugrik te is azt teszed? :)

És azt tudod-e, hogy a gyónás nem kiskapu a bűnözésre? ;-)

És azt meggyónod a papnak, hogy a férjuraddal miféle paráznaságokat csináltok?

És őszinte részvétem a betegséged miatt, nagyon sajnállak, de ugye Te sem gondolod, hogy ez bedobható, mint valami ultimate kibúvó? Mert akkor nekem meg vérrákom volt, a mai napig kell kezelésre járnom miatta, de ez hol érv?

Minden esetre részemről itt vége, nyugodtan lehet Tiéd vagy bárki másé az utolsó szó, értelme már úgysincs az egésznek jó rég óta... :)

2010. máj. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 anonim ***** válasza:

de van gyónás és ha tudnád hogy nyugszik nem kérdeznél ekkora baromságot.

ÉS nem ugrom kútba,mert az élet szép...bár gondolom gyerekkel szebb lehet de ez van.Nem kibúvót keresek de nehogymár te döntsd el mennyit kefélek a férjemmel.Örömünk van benne akkor miért ne csinálnánk.Ahogy örömöm van a csokievésbe akkor miért ne enném.

Egy életem van szeretném úgy élni ahogy én akarom..

2010. máj. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen a megvédést. Fájdalmas mennyire nincs fogalmuk itt az embereknek a dolgokról, és akkor felnőtt emberek magánéletébe ütik az orrukat. Mit képzelnek magukról? Foglalkozzanak a saját dolgaikkal, láthatóan van bőven kosz a házuk előtt, amit lehet söprögetni.
2010. máj. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!