Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 3-4 éves házasok! Ti milyen...

3-4 éves házasok! Ti milyen gyakran szeretkeztek?

Figyelt kérdés
És van-e baba/gyerek? :)
2010. máj. 2. 20:35
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
Öt éve élünk együtt, általában minden nap szeretkezünk, ritka, ha egy nap kimarad.
2010. máj. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 anonim ***** válasza:
mindentudó 7.51 es. tehát a remek elved szerint a te kapcsolatod is törvényszerűen el fog laposodni csak kétszer annyi idő alatt mint azoknak akik gyakran szexelnek. ergo szakíts most mert úgyis az lesz a vége, hogy megcsal.
2010. máj. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 anonim ***** válasza:
0%

09:26os nem én írtam azt a választ, de nem arról van benne szó, hogy van egy matematikai formula, ami megmondja, hogy hány orgazmus után csaljátok meg egymást, pusztán arról, hogy ha egy kapcsolatban a szex a leghangsúlyosabb dolog, akkor az idővel szükségszerűen krízishez vezet.

Azt se mondom, hogy így látom (azt se, hogy nem), de a szöveg lényege ez volt és nem az, amit Te írsz.

2010. máj. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 anonim válasza:

Heti 1 alkalom,van mikor 2x, de ez a ritkább.

7éve vagyunk házasok, van gyermekünk.

2010. máj. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 anonim ***** válasza:
attól, hogy valakik gyakran szexelnek még nem az a leghangsúlyosabb a kapcsolatban.
2010. máj. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 anonim ***** válasza:
0%

10:59es azért ha valaki napi 8 órát dolgozik, 2 órát utazik a munkahelye és az otthona között aztán még 1-3 órát foglalkozik a gyerekével, esetleg megnéz egy híradót, elolvassa a leveleit és él napi fél órát a hobbijának is és emellett minden nap szexel az ne mondja nekem, hogy neki a párkapcsolatában nem a szex a leghangsúlyosabb... :)

Ettől függetlenül ez csak lovagolás a szavakon, aki akarja, az tudja, hogy mire gondoltam.

2010. máj. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 anonim ***** válasza:
ennyi erővel akkor a hiradó a leghangsúlyosabb mert ugyanúgy megteszi mint a szexet. önnyugtattok vagy mi?
2010. máj. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 anonim ***** válasza:
Igen, a híradó az tipikus párkapcsolati elem... Szerintem lehetsz vagy 15 éves... úgyhogy tudod mit, legyen igazad, hülye vagyok, lépjünk tovább... :)
2010. máj. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 anonim ***** válasza:
39%
Nem igazán értem, hogy lehet még egy ilyen kérdésen is összeveszni. Bár a kedves 71 %-os válaszoló engem is próbált provokálni, én nem veszem fel a kesztyűt. Volt egy kérdés, válaszoltam és nagyívben teszek arra, hogy mások hányszor vannak együtt. Én azt írtam mindössze, hogy nekem a heti egy alkalom kevés lenne, de ez nem jelenti azt, hogy nem fogadom el azt, ha valaki másképpen gondolkozik. Még szerencse, hogy különbözőek vagyunk, különben állati unalmas lenne az élet. Viszont látom, hogy itt is megjelentek a szélsőségek. Ha ettől boldog leszel, kedves 71%-os válaszoló, akkor lehet kóstolgatni de nem fogok leállni veled veszekedni mert annyit nem ér az egész. Az, hogy valakinek mennyire lesz tartós a házassága, nem attól függ, hogy hányszor szeretkezik a párjával egy héten de erre majd rájössz magadtól is előbb-utóbb.
2010. máj. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 anonim ***** válasza:
0%

11:41es ja, gratuláltam az ezer szeretkezéshez, mekkora provokáció! Bezzeg Te nem mész bele ilyen kisded játékokba és nem reagálsz az ilyenre, csak írtál egy kisregényt, amiben végig engem savazol... :)

Hidd el, ha provokálni akartalak volna, lett volna mivel, hisz feladtad a magas labdát, kedves 88%os "sajnos a gyerek miatt csak heti 3-4szer tudunk szeretkezni"... ;-)

2010. máj. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!