Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 3-4 éves házasok! Ti milyen...

3-4 éves házasok! Ti milyen gyakran szeretkeztek?

Figyelt kérdés
És van-e baba/gyerek? :)
2010. máj. 2. 20:35
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
100%
:-DDD El se olvastam a válaszokat, mielőtt válaszoltam a kérdésre. De tudod mit? Most már sajnállak. Ilyen felfogással nagyon sokat idegeskedhetsz. Ahogy elnézem mindent magadra veszel és még a bácsi a plakátról is csak rád néz csúnyán. Hidd el, ez hamarabb megöli a házasságot mint a sok szex. :-)
2010. máj. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 anonim ***** válasza:
0%
Na tessék és már személyeskedsz is, úgy néz ki, hogy révbe értünk... :)
2010. máj. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 anonim ***** válasza:
lehet hogy a szexhiánytól ilyen idegbeteg szegény :D
2010. máj. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 anonim ***** válasza:
A 9:26-osnak: a 7:51-es vagyok. Nem azt irtam, hogy x számú szex után törvényszerü a megcsalás, stb, hanem azt, hogy akinek a MINDENNAPI SZEX a legfontosabb, az nem fog tudni tartós kapcsolatot fenntartani, mert a szex nem a legfontosabb egy párkapcsolatban. Sokkal többet számitanak az egyéb értéket, mint hüség, szeretet, tisztelet, bizalom, megértés. És tudom, hogy miröl beszélek, mert már 25 éve élek ugyanazzal a partnerrel házasságban, van négy gyerekünk, és még nem érezzük laposnak a kapcsolatunkat semmilyen téren sem, és ha szexre kerül a sor (és ennek nincs meghatározott ideje, se normázott mennyisége), akkor még mindig ugyanolyan élmény, mint a kezdeti idökben.
2010. máj. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 anonim ***** válasza:

Ez kőkemény, ami itt megy! :D :D :D

Mindenkinek más és más az efféle igénye, vérmérséklettől és a szerelem mélységétől függően!!!!!

A párommal 4 és fél éve vagyunk együtt, minden nap szerelmeskedünk (igen, mi így hívjuk!!!). Este összebújva alszunk el utána, van, hogy hajnalban arra kelünk, hogy szerelmeskedünk, reggel is sokszor összebújunk, ha mindketten szabadnaposok vagyunk, akkor napközben is, de mindig viszünk bele "kalandot", pl. ha kirándulunk, elbújunk és ott is szerelmeskedünk. Nem maga az aktus miatt, hanem azért, hogy összebújhassunk és érezhessük egymást! Mi szerelmesek vagyunk és végtelenül szeretjük egymást!

2010. máj. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 anonim ***** válasza:
11:55 ismét egy személyeskedés, látom más fegyveretek nincs is... :)
2010. máj. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 anonim ***** válasza:
Nem a szeretkezések számától függ a kapcsolat tartóssága szerintem. Valóban okozhat szakítást a szex, de csak akkor ha eltérő a felek igénye etéren. Ha mindkét fél a kevés vagy éppen a sok együttlétet favorizálja akkor tartós lehet a kapcsolat (azért csak "lehet" mert még nagyon sok más dologtól is függ egy házasság tartóssága ha hiszitek, ha nem). Akkor van gond, ha az egyik fél csak hetente szeretne együtt lenni a párjával, a párja meg naponta. Na ebből lehet olyan konfliktus, ami szakításhoz vezet (vagy éppen megcsaláshoz), de ennyire azért ne sarkítsuk már ki a dolgot. :-)
2010. máj. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 anonim ***** válasza:
100%
még mindig nem értitek, hogy ahol minden nap van szex ott is lehet a hüség, szeretet, tisztelet, bizalom, megértés a legfontosabb. ezek mind megférnek egymás mellett, a testi kapcsolattal együtt. nem kell puszta irigységből rásütni a bélyeget ezekre a kapcsolatokra, hogy csak a szexelésről szól, mert bármennyire fáj is azoknak akiknek hiányzik a kapcsolatból az intimitás, attól még ezzel együtt a normális.
2010. máj. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel a sokat szexelők irigyek azokra, akiknek állandó szexelés nélkül is harmonikus a kapcsolatuk. És ez a világ végéig folytatható lenne. Szóval szerintem el se kellett volna kezdeni "irigység"gel dobálódzni.
2010. máj. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 anonim ***** válasza:
ki az a hülye aki kevés szexre vágyik. szexelni jó:D
2010. máj. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!