Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 3-4 éves házasok! Ti milyen...

3-4 éves házasok! Ti milyen gyakran szeretkeztek?

Figyelt kérdés
És van-e baba/gyerek? :)
2010. máj. 2. 20:35
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
61%
Mi idén leszünk 3 évesek. Míg nem volt baba, heti 4-5 alkalom. Mióta szültem, havi 4-5 alkalom :) Na jó, még nincs 4 hónapja hogy természetes úton megszületett a kislányunk. Férjemnek lábműtéte is volt....de remélem, szépen lassan minden visszaáll a régi kerékvágásba :)
2010. máj. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 anonim ***** válasza:
44%

Nem is azt mondtam, hogy ha minden nap szeretkezel az nem lehet minőségi, de hidd el, ugyanannak a jó dolognak nem ugyan az a hatása, ha rendszeres és ha alkalomszerű.

A kisgyerek se örülne annyira a nyalókának, ha minden nap kapna belőle kettőt.

2010. máj. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 anonim ***** válasza:
100%
szerintem próbáljátok ki heti 5-6x és akkor írj róla, bocs de nem alkalom szerű , annyi az egész hogy kívánjuk egymást, fiatalok vagyunk, valószínű majd az évek során ez is csökken majd, de most ez a csodálatos nekünk, és bocsánat ha meg sértettelek.
2010. máj. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 anonim ***** válasza:
54%
Csináltuk heti sokszor, írtam is, az is nagyon jó volt, de ez sokkal jobb számunkra.
2010. máj. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 anonim ***** válasza:
100%
Heti 3-4 alkalommal vagyunk együtt, van egy 1,5 éves kisfiunk. Ha csak heti egy lenne akkor meg is bolondulnék, néha még ez is kevésnek tűnik. Régen minden este együtt voltunk a párommal, de sajnos a gyerek mellett ezt a 3-4 alkalmat is elég nehéz megoldani (jó sokáig fenn kell maradni hozzá).
2010. máj. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 anonim ***** válasza:
22:13 vagyok, az lemaradt, hogy 6 éve vagyunk együtt és 3 éve vagyunk házasok. 24/N
2010. máj. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 anonim ***** válasza:
39%
22:15ös akkor gratulálok az ezredik szexelésetek alkalmából, valamikor mostanában lehetett esedékes! :)
2010. máj. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 anonim ***** válasza:
41%
De bunkók vagytok, hogy leszidtátok már azt a nőt, aki naptármódszerrel védekezik. Mégis mi a jó isten közötök van hozzá? Van, akinek semmi más nem jó, tudom, mert eüs vagyok, tényleg van, aki allergiás sok mindenre, és hormonális készítményt nem használhat, de tényleg mi a franc közötök van hozzá? Válaszolt a kérdésre normálisan, erre ki akarjátok oktatni hogyan védekezzen, holott gőzötök sincs az egészről. Gratulálok!
2010. máj. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 anonim ***** válasza:
65%
22:50 hagyd rájuk, itt mindenki olyan szexmániás, hogy már fel se bírja fogni, hogy valakinek elég a kevés is (uram bocsá valakinek a kevesebb több), esetleg bizonyos okok miatt nem áll módjában gyakrabban szeretkezni és láss csodát anélkül is teljes életet tud élni, sőt, nem akarok általánosítani, de úgy látom, hogy azok a kapcsolatok, amik nem az állandó szexelésre épülnek tartósabbak is, legalábbis én ezt vettem észre a barátnői körömben.
2010. máj. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 anonim ***** válasza:
31%
Viszont egy biztos, akik MINDEN nap szexelnek,azok azok, akik nem maradnak együtt, ha baba lesz és a nönek nem szabad, illetve akik pár év múlva itt is kérdezgetik, hogy "mivel dobjam fel a szexet, mert unalmas, megszokott". Ezek közt nincs olyan, aki hosszú ideig( 20 év felett) EGY párkapcsolatban él, NEM csalja meg a másikat és NEM érzi ellaposodottnak.
2010. máj. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!