Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 3-4 éves házasok! Ti milyen...

3-4 éves házasok! Ti milyen gyakran szeretkeztek?

Figyelt kérdés
És van-e baba/gyerek? :)
2010. máj. 2. 20:35
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:

Viccesek a válaszok,amiket végig olvastam,mármint az egymás torkának ugrás...

őszintén?nem mindegy,hogy kinek mennyi a "kell"?Meg igazság szerint,miért lényeg,hogy milyen gyakran?Nem elég,ha kívánjátok egymást?szerintem teljesen felesleges azon vitázni,hogy kinek hogy jó...Mi is 3 éve élünk együtt,de átlagolnom kéne?mert van,hogy 2-3 hétig semmi,aztán meg több.Nekem inkább az a fura,hogy ezt mindenki így számszerűsíti...

2010. máj. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 anonim ***** válasza:
szerintem nem a szextöl lesz jó egy kapcsolat, ha nem a tiszteletöl és az oda figyeléstől, szeretkezhetek én heti 10x is ha nincs lelki oldala az egésznek, de az is igaz, hogy sokkal jobb a szex, ha a lelked is rendben van a testeddel.De ott viszont nagy baj van ha csak a szexen alapul egy házasság.
2010. máj. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 anonim ***** válasza:

6 éve vagyunk együtt , MINDEN nap van szinte azóta is sex.

Gyerekünk nincsen (van helyett 4 kutyánk) :)

Érdekes még nem vettem észre hogy ellaposodott volna a kapcsolatunk. Szeretkeztem Én a párommal már olyan extrém helyeken is , és még fogunk is , hogy ott unalmas nem lehet!

Csak annál tud uncsi lenni , aki nem is akarja hogy jó legyen (Kivétel ha baba , kisgyerek van , hiszen nekik sok energiát kell nyújtani , esetleg betegség) !

De egészséges embernél hát -_-"....

2010. máj. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 anonim ***** válasza:

Válasz a naptármódszerestől még az elejéről:


Köszönöm az eü-snek hogy megvédett, minden úgy van ahogyan írtad.

Teljesen egyetértek az őt követő hozzászólóval is.


Egyébként a férjem reggel kb. 8-tól este 8-9-ig dolgozik, így naptármódszer ide vagy oda, ő más férfival ellentétben fáradt is.

Én is sokat dolgozom és már középkorúként és szülés után (a divattal ellentétben) nem a szex a legfontosabb kérdés a világon.



"De bunkók vagytok, hogy leszidtátok már azt a nőt, aki naptármódszerrel védekezik. Mégis mi a jó isten közötök van hozzá? Van, akinek semmi más nem jó, tudom, mert eüs vagyok, tényleg van, aki allergiás sok mindenre, és hormonális készítményt nem használhat, de tényleg mi a franc közötök van hozzá? Válaszolt a kérdésre normálisan, erre ki akarjátok oktatni hogyan védekezzen, holott gőzötök sincs az egészről. Gratulálok!



Hasznos volt számodra ez a válasz?



Ez a válasz 55%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 22:50

22:50 hagyd rájuk, itt mindenki olyan szexmániás, hogy már fel se bírja fogni, hogy valakinek elég a kevés is (uram bocsá valakinek a kevesebb több), esetleg bizonyos okok miatt nem áll módjában gyakrabban szeretkezni és láss csodát anélkül is teljes életet tud élni, sőt, nem akarok általánosítani, de úgy látom, hogy azok a kapcsolatok, amik nem az állandó szexelésre épülnek tartósabbak is, legalábbis én ezt vettem észre a barátnői körömben."



"

2010. máj. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 anonim ***** válasza:
Itt miért kell bántani az olyan embereket,akiknek nem akkora a szexuális igényük?Mindenki más.Nyilván azért vannak együtt csak ennyiszer,mert ennyire kivánják egymást.Egy kapcsolatban nem a szex a legfontosabb.Nem azt mondom,hogy nem fontos,de nem a legfontosabb.
2010. máj. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 anonim ***** válasza:

itt nem csak azokat csesztetik aki nem akarnak annyit szexelni hanem azt is aki akar.Mi 5 éve vagyunk együtt és ritka ha hetente 5-nél kevesebb.Ez van.Mi abban éljük ki magunkat,valaki a kirándulásban.

És ellaposodhat vagy nem tudom feldobni???Hát fél ruhatáram jelmez a másik fele paróka:DVan egy térkép amin bejelöltük hol igen és még hol szeretnénk.NEm mondom hogy minden nap másnak öltözök be,de havonta kétszer biztos csinálok meglepit.És nincs még olyan amire Ő ne emlékezne.

Szóval akinek elég a havi egy hát elég neki.Örüljön mindenki annak hogy megtalálta azt a férfit vagy nőt aki társa ebben.

MErt elég rossz lenne ha én beleszerettem volna egy fiúba és kiderül hogy ő csak hetente egyet akar.

2010. máj. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 anonim ***** válasza:

Nem arról szól ez, hogy kinek mennyi elég, szerintem sokkal inkább arról, hogy kit mennyire elégít ki a partnerével együtt töltött idő és kinek kellenek ehhez jelmezek, meg térképen jelölgetés. Mert ha jól értettem, akkor Te nem is lennél boldog ezek a dolgok nélkül.

Mert az együtt töltött idő a halálotokig tart a szex pedig szükségszerű, hogy előbb-utóbb ritkuljon. Már persze aki halálig tervez, mert ugye a nagy balhé abból jött, hogy valaki felvetette, hogy egy kapcsolatban, amiben ennyire hangsúlyos a szex könnyebben előfordulhat hosszútávon szakadás.

2010. máj. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 anonim ***** válasza:

nem olvastam végig mindent pláne nem a vitát, de lehet jobb is.

biztos én vagyok a frigó pitsa, de nekem heti 1 bőven elég. viszont akkor az olyan, h leszakad a plafon :)


szerintem mindenkinek magányügye, h mikor és hányszor csinálja. ha nekünk ennyi esik jól, akkor ennyi.

ez kb olyan, h szeretem a fagyit, de ha nekem elég belőle 1 gombóc, akkor nem fogok 6ot megenni...

2010. máj. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 anonim ***** válasza:
16:53----hát pont arról van szó hogy valakit ez tesz boldoggá valakit az.De nehogymár te jósold meg nekem a kapcsolatom hosszát.Vészeltünk már át nőgyógyászati műtétet,ami ugye 6 hétig no sexet jelent meg mindenféle fincsi dolgot ami miatt nem lehetett.Akkor megtaláltuk a módját hogy mást csináljunk de ha lehet akkor miért ne??????Tisztában vagyok vele hogy eljön az idő mikor ő már nem akar vagy épp nem tud annyit mint most.Csak tudod elmondtam templomban azokat a sorokat amiben megígértem hogy betegségben egészségben,jóban rosszban,míg a halál el nem választ.Mert ezt is komolyan gondolom.És nem csak a szex tartja össze a kapcsolatunkat.
2010. máj. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 anonim ***** válasza:
Templom? Akkor keresztény vagy, innentől kezdve pedig nó szex, kivéve, ha utódot akartok nemzeni! ;-)
2010. máj. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!