Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket hány éves korotokban...

Titeket hány éves korotokban engedtek el előszőr éjszakázni? Akár buliba, vagy éjszakai moziba?

Figyelt kérdés
2010. máj. 1. 22:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem 15-16 évesen már elengedtek volna, de akkoriban nem volt rá igényem. Életemben először 18 évesen éjszakáztam, de akkor reggel 7-re értem haza. :D


Most viszont a nagyimmal lakom aki "nem enged el". Illetve ha elengedne, de olyankor jön azzal, hogy "Úristen mi lesz veled éjszaka, és mi lesz itthon velem egyedül? majd egész éjjel kint várlak az ablaknál" + nem tudna aludni, tiszta ideg lenne. Így nem megyek sehova.


21/L

2010. máj. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Hát igazából sose mondták, hogy meddig maradhatok, azt mondják, hogy ameddig jól esik, de ezzel sohasem éltem vissza, általában 11 körül otthon vagyok.

17f

2010. máj. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Sose volt megszabva, bár nem is jártam el túl gyakran. Mindig úgy kezdem, megyek majd jövök-mikor-majd-jólvan menjél, ez mostanra úgy módosult, megyek-jolvan, 1-2napig nem aggódnak, utánna már telefonálnak :D Az első úgy 13-14éves koromba volt, a második 16-17körül kezdődött, most 19/F.
2010. máj. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
14
2010. máj. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
22-re mindig otthon kellett lennem. Aztán 20 évesen férjhez mentem. Azután is otthon kellett lennem, sőt még hamarabb
2010. máj. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!