Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minek kell csak a nőnek...

Minek kell csak a nőnek "háziasnak" lenni?

Figyelt kérdés

Valószínű, hogy én nem fogok soha párkapcsolatban élni, mert én nem fogok önkéntes szolgának beállni.

A pasik ragaszkodnak a női és férfiszerepekhez, ami persze csak nekik ideális, mert a nők a munkahelyükön is dolgoznak.


Persze a női munka az minden napi: mosás, mosogatás, főzés, takarítás, bevásárlás, gyerekkel foglalkozni (ha van). Ez azért elég sok, mert nem havonta egyszer kell elvégezni.


Ezzel szemben a hapsik saját maguknak munka:villanykörte-kicserélés (fél évente, kész röhej, sztem ez inkább női munka), fűnyírás (természetesen nem minden nap és fűnyíróval), kerítés festés (10 évente-ez sem egy nehéz dolog), favágás (de ezt sem kell mindennap, ha előre megvágja és később már nem kell).

Valami megszerelése (sokszor a szerelő jön ki, vagy ha megcsinálja, akkor egy évben ha van ilyen 8 alkalom)....


Szóval a többi időben mit csinál? Nézi ahogyan a felesége/barátnője dolgozik?


Ha egy kifáradt nő azt mondja munka után, hogy drágám, légyszi mosogass el, addig leugrom bevásárolni, akkor a hapsi kiakad, hogy "azért a szerepeknél maradjuk ám"?



Ja, azt hozzátenném, hogy munkahelyüknek a nőknek is kell lenni, a jövőjük biztosítása érdekében.


Szerintetek?

A férfi is legyen házias, ugye?


2010. ápr. 29. 20:07
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
51%

ma 10:41


Az erőviszonyok és a testfelépítés sem egyenlő férfi és nő között, innentől meg viselje mindenki a magáét!


Majd ha melled nő meg leesik a farkad, meg megtanulsz szülni akkor magyarázhatsz, addig eléggé ciki, föleg ha férfinek tartod magad..

2010. máj. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
0%

ma 10:43


Úgy van, vagy tervezd át a jövőd amiben a mostaninak egyre kevesebb szerep jut..

2010. máj. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

Értem.

Szóval ha a pasi dolgozik többet, akkor nem elnyomás, mert blablablabla.

De ha a nő akkor igen.


Nem érzed az ellentmondást?

2010. máj. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

"Majd ha melled nő meg leesik a farkad, meg megtanulsz szülni akkor magyarázhatsz, addig eléggé ciki, föleg ha férfinek tartod magad.."


Inkább az a ciki ahogy te nem tudsz olvasni.

Nem magyarázkodtam, nem panaszkodtam, pusztán rámutattam arra az ellentmondásra ami a fejtekben van.

Nekem természetes hogy megcsinálom ezeket, de ha a ti kifordult elméleteiteket alkalmazom a kapcsolatomra akkor el vagyok nyomva, mert én csinálok többet.

2010. máj. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

Jajjjj, már gyerekek!

52% és 71%, pont olyan emberek vitatkoznak, akikről nem is szól ez az egész!

71%: rólad ez a téma nem szól, mert Te bebizonyítottad, hogy NEM VAGY OLYAN, mint amit én leírtam!

Sajnos vannak olyan pasik, akiknek az anyjuk kiny**ja a s*ggét és életképtelenek.

Hogy paraszt helyen lakok -e lehetséges, mert külváros, de sok a bevándorolt paraszt (gondolkodásban) és van kert is a házhoz, vetettünk is ezt-azt:D


A stílusom meg tök jó, még alpári sem voltam.

2010. máj. 4. 11:02
 26/35 anonim ***** válasza:

ma 10:49


Nincs itt ellentmondás csk a te fejedben!


A pasinak többet is kell dolgozni, mivel a nő másra hivatott, pl utódnemzésre..

Másrészt a pasi testfelépítése a fizikai munkára van kitalálva a nőé meg az anyaságra...


De hogy természetből is vegyek egy példát, a függőcinege fészkét teljes egészében a hím építi, és ha nősténynek tetszik a lakás akkor belekölt, ha nem akkor meg odébbáll és keres egy új hímet..



Milyen igazságtalan nem?

2010. máj. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:

11:34

mégis a nő dolgozik többet.....

(van kivétel, de kevés)


Na de kérem, meg lehet egyezni ebben is abban is.

2010. máj. 4. 11:37
 28/35 anonim ***** válasza:

ma 11:37


ezen is látszik hogy az emberiség megérett a kipusztulásra, és évszázadokon belül önmaga dugájába is fog dőlni..



A Természet mindíg győz!

2010. máj. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

"A pasinak többet is kell dolgozni, mivel a nő másra hivatott, pl utódnemzésre..



Köszönöm, végre leírtad.

Innentől kezdve minden egyenlőségről szóló dumád hiteltelen.

Nem egyenjogúságot követelsz, hanem azt hogy tartsanak el.


Szóval azt mondod hogy a nő maradjon otthon és nevelje a gyerekeket, a férfi meg dolgozzon, és csinálja a házimunkát mellé. Ha szerencséd van találsz egy kétségbeesett balekot aki bevállalja ezt veled.


De ha belegondolsz ezzel le is minősíted a nőket, hogy nem érhetnek el annyit mint egy férfi mert ők anyaságra vannak tervezve, a férfi dolga a karrier.

Apám, téged egy feminista darabokra szedne:DDD

2010. máj. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

"De hogy természetből is vegyek egy példát, a függőcinege fészkét teljes egészében a hím építi, és ha nősténynek tetszik a lakás akkor belekölt, ha nem akkor meg odébbáll és keres egy új hímet..



Milyen igazságtalan nem?

"


Jaj mert nem ugyanez van a fiatal csajoknál.

Csak nem a fészket nézni meg hanem a kocsit....

2010. máj. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!