Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minek kell csak a nőnek...

Minek kell csak a nőnek "háziasnak" lenni?

Figyelt kérdés

Valószínű, hogy én nem fogok soha párkapcsolatban élni, mert én nem fogok önkéntes szolgának beállni.

A pasik ragaszkodnak a női és férfiszerepekhez, ami persze csak nekik ideális, mert a nők a munkahelyükön is dolgoznak.


Persze a női munka az minden napi: mosás, mosogatás, főzés, takarítás, bevásárlás, gyerekkel foglalkozni (ha van). Ez azért elég sok, mert nem havonta egyszer kell elvégezni.


Ezzel szemben a hapsik saját maguknak munka:villanykörte-kicserélés (fél évente, kész röhej, sztem ez inkább női munka), fűnyírás (természetesen nem minden nap és fűnyíróval), kerítés festés (10 évente-ez sem egy nehéz dolog), favágás (de ezt sem kell mindennap, ha előre megvágja és később már nem kell).

Valami megszerelése (sokszor a szerelő jön ki, vagy ha megcsinálja, akkor egy évben ha van ilyen 8 alkalom)....


Szóval a többi időben mit csinál? Nézi ahogyan a felesége/barátnője dolgozik?


Ha egy kifáradt nő azt mondja munka után, hogy drágám, légyszi mosogass el, addig leugrom bevásárolni, akkor a hapsi kiakad, hogy "azért a szerepeknél maradjuk ám"?



Ja, azt hozzátenném, hogy munkahelyüknek a nőknek is kell lenni, a jövőjük biztosítása érdekében.


Szerintetek?

A férfi is legyen házias, ugye?


2010. ápr. 29. 20:07
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
Ja,32/N vagyok és ő is 32.
2010. máj. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:

"Valószínű, hogy én nem fogok soha párkapcsolatban élni, mert én nem fogok önkéntes szolgának beállni"


Neked nagyon komoly gondjaid vannak fejben. Miből feltételezed hogy minden pasi ilyen?

Most komolyan kérdezem hogy hány párkapcsolatod volt, olyan amiben együtt is éltél valakivel hogy ezt mondod? (nem az érdekel hányról hallottál, ismerősöktől, barátnőktől stb, hanem hogy neked konkrétan hány olyan kapcsolatod volt amiben a pasi együttélés során ezt csinálta)


"Ha egy kifáradt nő azt mondja munka után, hogy drágám, légyszi mosogass el, addig leugrom bevásárolni, akkor a hapsi kiakad, hogy "azért a szerepeknél maradjuk ám"?

"


Ez hány pasival történt meg, vagyis ezt hányan játszották el VELED?


24 f vagyok, együtt élek barátnőmmel. Imádok főzni, többet főzök én mint a párom, magam mosok, mosogatást felváltva csináljuk, együtt takarítunk (ja és emellé még lenyírom a füvet és kicserélem a körtét ha erről van szó - vagyis akkor nem egyenlő a munkamegosztás mert az egyik fél többet végez - mégsem érzem magam szolgának)


És az ismerőseim is ilyenek. Szóval ezt a dolgot ami ellen fel vagy háborodva a tv-ben többet látom és hallom, mint a valóságban.


És javaslom hogy vegyél vissza a harciasságból meg ebből a felháborodott stílusból, mert egy (hozzám hasonló) pasinak se kell egy ilyen stílusú csaj.

És akkor nem azért nem lesz normális kapcsolatod mert te nem akarod.

2010. máj. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló: nem vagyok harcias, de sajnos van ilyen.

Nekem is volt szerencsém ilyenhez (persze szakítottam vele, mert én ilyesmibe nem megyek bele).

A véleményekre vagyok kíváncsi!

2010. máj. 4. 10:31
 14/35 A kérdező kommentje:
ja és semmi felháborodás nem volt a leírásomban, csak tényeket írtam le, és kíváncsi vagyok, másoknál ez hogy van?
2010. máj. 4. 10:33
 15/35 anonim ***** válasza:

Én a stílusról beszélek meg a hangnemről.

A válaszolók nagyrésze sokkal normálisabban írta le ugyanazt.


(de most komolyan hány ilyen kapcsolatod volt NEKED?

mert ha csak egy akkor ne általánosíts)

2010. máj. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:

Nyugi, így csak "paraszték" gondolkodnak, javaslom szakadj ki néha otthonról, hogy mást is láss ne csak a tanyát..


Nyilván te nem vagy ilyen, ha már most nem tetszik ez az egész dolog, hát ne is állj be a sorba a kapanyélért..


Lépj!

2010. máj. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:

és arról mi a véleményed amit írtam?

Hogy én többet dolgozok mert a ház körüli dolgokat is én csinálom, a boltból hazafelé mindig én cipekedek a nehéz szatyrokkal, azokat nem osztjuk meg. Akkor én szolga vagyok a te gondolkodásod szerint (mert ugye nekem kell többet csinálni, vagyis végsősoron nem egyenlő a munkamegosztás)

2010. máj. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
0%

ma 10:26


Az olyanok írnak meg mondanak ilyesmit mint te, akik egykék, és anya kinyalja otthon minden férfitag seggét már megszületésük óta, aztán az anyóst is "leápolja" ha még él..

2010. máj. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
Vagyis lépjek ki a kapcsolatból? vagy egyszerűen csak elvagyok nyomva és ez nem jó nekem ?
2010. máj. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:

"Az olyanok írnak meg mondanak ilyesmit mint te, akik egykék, és anya kinyalja otthon minden férfitag seggét már megszületésük óta, aztán az anyóst is "leápolja" ha még él.."


hehe

2 nálam fiatalabb testvérem van, 19 éves korom óta magamat tartom el teljesen, nem is élek otthon.

Nem én vagyok eltévedve

2010. máj. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!