Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a férjem más nőnek bókol...

Ha a férjem más nőnek bókol (nem kicsit), a hátam mögött, félre akar vajon lépni vele?

Figyelt kérdés
Tegnap írtam meg a kérdés előzményét, ha valakinek ismerős lenne... A férjem nyitva felejtette a postafiókját én meg sajnos nem bírtam ellenállni a kísértésnek és beleolvastam. A volt barátnőnek írja azt, hogy neki van a világon a legszebb feneke. Féltékeny vagyok, megbántott (de tudom, hogy nem volt jogom beleolvasni, kérlek ezzel ne oktassatok ki), és most már az is az eszembe ötlött, hogy ugyan miért ír ilyet egy férfi egy másik nőnek, amikor a saját, csinos feleségének feleennyit sem mond 1 éve. Van okom vajon félni, hogy ez a bók vezet valahova?
2011. szept. 24. 11:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Én azért óvatos lennék.
2011. szept. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Pl. mit csinálnál?
2011. szept. 24. 11:24
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Én kerekperec rákérdeznék. Vállalva, hogy belenéztem a postafiókjába. Nem támadva, beszélgetve. Lehet, hogy tudjátok tisztázni.
2011. szept. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
22%
Mit kell itt tisztazni? Ferj, mint minden pasi, ha meg van adva a lehetoseg, masfele kacsint. Ennyi.
2011. szept. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen szólj neki. Én kiakadnék. Sz.rnék rá, hogy kiakadna a kutakodáson.Ez olyan megalázó.Mit gondolhat a másik nő, hogy veled ezt csinálja.
2011. szept. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
70%
FromOz kihagytál véletlenül egy szót a "mint" és a "minden" között: azt, hogy "majdnem". :)
2011. szept. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Szerintem is van okod félni.Én biztos hogy megmondanám neki,nem érdekelne hogy mit szól hozzá hogy belenéztem az emailjaibe!

Én elhagynám a páromat egy ilyen miatt.

2011. szept. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Akkor is, ha van 2 gyerek?
2011. szept. 24. 12:33
 9/19 anonim ***** válasza:
76%
Még jó...attól, hogy anya vagy, nem kell mártírkodva élni és bentragadni egy ilyen megalázó szituációban. Nő is vagy, jogod van egy gondtalanabb életre, kapcsolatra. Ne húzd le a rolót.
2011. szept. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért rögtön ne válj, de mosd meg a fejét. Lehet ártatlan flörtölgetés, de beszélj vele, hogy ezt, hogy gondolja, mert te így nem akarod leélni az életed, és vagy ő, vagy te fogsz változtatni.
2011. szept. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!