Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megvegyem a férjem háta mögött?

Megvegyem a férjem háta mögött?

Figyelt kérdés

Sajnos eléggé aggódós vagyok. Mindig attól parázok uh előtt, hogy nem lesz szívhang. Akartam venni szívhangfigyelőt, de a férjem letiltott, mondván,ha nem találjuk meg,akkor még jobban túráztatom magam. Mert állítólag a kolléganője sem találta, és nagyon megijedt!

Már 16 hetes vagyok, de még mindig nagyon szeretnék. Szerinte továbbra sincs értelme, mert ad1: ha Isten ne adja baj van, akkor sem tudunk mit kezdeni, ad2: nemsokára úgy is megmozdul. De, ha véletlenül baj van, akkor tudjam meg minél hamarabb,továbbá van,akinek 20-21. hétben mozdul csak meg. Sőt, utána sem lehet ugye még minden nap érezni. Akkor legalább hallgatni tudnám! Nem tudom mivel jobb,hogy minden nap azon parázok,hogy él-e még a kisfiam!

15 hetesen voltam utoljára uh-on, akkor minden oké volt!

Most már ott tartok,hogy stikában megrendelem!

Szerintetek van értelme?


2011. júl. 11. 10:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem igaza van a férjednek. Én nem venném meg, főleg nem a háta mögött.
2011. júl. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
83%

És mégis mennyibe kerül egy ilyen kütyü?


Ha pár ezer vedd meg, felölem játszadozhatnál vele (miközben a férjednek csontra igaza van) de ha ilyen több 10k akkor inkább kiságyat vegyél érted.

2011. júl. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
82%
Mire megszületik az a gyerek, addigra megőrülsz (vagy már késő?). Az ilyenből csak felesleges balhé lenne, amúgy a férjednek teljesen igaza van, jók az érvei is. Foglald le magad valamivel. Ha baj van, azt nem te fogod otthonról megmondani... Nyugalom! : ) Jó babázást :)
2011. júl. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
74%

Én pont azért nem vettem, amit a férjed mondott. Viszont a tapasztaltabb védőnők megtalálják, ha kéred bármikor meghallgathatod. Én a másodikat várom, mindkétszer a 16. héten mozdult meg, és onnantól minden nap. Nyugi, nem lesz baj.

DE! Ha annyira szeretnéd, akkor vedd meg, és tartsd szem előtt, hogy nem biztos, hogy hallani fogsz bármit. Akkor meg jön a para, meg a doki...

2011. júl. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
51%
Nincs értelme. Mondd meg, mi a csudát kezdenél vele, ha nem hallanád a szívhangot...
2011. júl. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
64%
Ne vedd meg és ne parázz ennyit. Csak a gyereknek ártasz. Nincs neki semmi baja, de ha ennyit idegeskedsz, akkor lehet,
2011. júl. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Köszi! Anyagiakban meg tudnánk engedni, ő pusztán azért nem akarja,hogy ne idegeskedjem még jobban!

Ma voltam védőnőnél, de azt mondta,hogy nekik nincs ilyen készülék, ott esetleg most meg tudnák nézni, ahol a fájásmérés van, de kb. 5 kismama volt ott előttem, ezért nem erőltettem!

Próbálok nyugodt lenni, csak valahogy még olyan hihetetlen az is,hogy babát várok és mindig attól félek,hogy a fene nagy boldogságomnak rossz vége lesz!

2011. júl. 11. 11:03
 8/22 anonim ***** válasza:
68%
Ha ennyire aggódsz,jobb,ha megveszed,mintha idegeskedsz. Ha anyuka testesebb,akkor még 20-ik hét környékén sem nagyon érzi a babát,később is csak ritkán,de ez normális. Ha meg valami baj van,akkor hülyeség,hogy nem tudtok mit csinálni,mert bementek a kórházba, nem hiszem,hogy tehetetlenül néznének rád. Ennek ellenére tényleg nem kell aggódnod ennyire, ha eddig nem voltak panaszaid és rendesen fejlődik,akkor erős baba, jó helye van most,nem lesz baja :) Étkezz rendesen,sok vitamin,sok folyadék, semmi színezék vagy tartósítószer,mérsékelt mozgás,minden OK lesz veletek!
2011. júl. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
50%

Felesleges idegeskedés árthat a babának, ezt tartsd szem előtt! Inkább légzésfigyelőre gyűjtsél! Ha baj van meg fogod érezni. Csak nyugalom!

(Meg a negatív gondolkodással az ember csak vonzza a gondot)! Kell ez nektek?

Relaxálj, hallgass meditációs zenét, olvasgass regényeket. Ha szorongsz csak rosszabb lesz.

Csak nyugi!

Kellemes babavárást!

2011. júl. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Bocs, azért írtam a védőnős dolgot, mert nekem természetes volt. Nálunk 10 éve is volt nekik...azt hittem, mindenhol van készülék.
2011. júl. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!