Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16-17 hetes kismama vagyok...

16-17 hetes kismama vagyok árt ha sokat veszekszünk, idegeskedem a férjem miatt- de már a legeleje óta igy megy? Kérem h legyen rám tekintettel, de csak mondja a magáét! Ugye nem lehet baja a babának?

Figyelt kérdés
2011. okt. 10. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is így voltam,de nagyon nyugodt kisfiam született.Nem zavarja azóta sem,ha hangoskodunk. (Ezt szokta meg) :)
2011. okt. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

remélem nem lesz , lehet semmi baja.


egyébként tavaly is lett volna babánk csak a 12- hetes uh-on kiderült hogy valami gond van és ezért meg kellett szakítani. csak azt szeretném kérdezni ezzel kapcsolatban h kiderül e a vér illetve az uh eredményekből ha valami nincsen rendben a babával?

2011. okt. 10. 21:56
 3/8 anonim ***** válasza:
100%-ra nem,azt csak CVS,vagy az amniocentézis mutatja ki.
2011. okt. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem lesz így direkte ettől baja, de jót sem tesz Neki. Próbáljatok lenyugodni, és nyugodt hangon beszélni.
2011. okt. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi is elég sokat vitázunk hangosan a párommal, de nem azért mert nem értünk egyet, csak mindkettőnknek elég heves a vérmérséklete, és néha olyan olaszosan összecsattanunk dolgokon.

Ehhez most még ugye nálam a hormonok is közrejátszanak, és sajnos csak rátesznek a temperamentumomra.

Szerintem ettől nem lesz baja a babának, én is úgy gondolom, hogy ezt szokja meg, ettől még felnőhet szeretetben.

2011. okt. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi is végigüvöltöztük, most 13 hós a fiam és a nyugodtság netovábbja. Így született, azóta se láttam (se a környezetben senki) ennyire kiegyensúlyozott babát.
2011. okt. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ugy látom nem csak mi vagyunk így!

Ez egy kicsit megnyugtat. Én azon huztam fel magam rettenetesen, hogy a kormányt elforditotta egy kicsit mikor én vezettem. Mert ő ugy gondolta, hogy mindjárt rá megyek a patkára. Kiabált is velem rendesen, na de én sem hagytam magam. ahogy írták előttem olyan olaszosan. Nem olyan tul régóta vezetek, de eddig még semmi gond nem volt. A lombikozás miatt tanultam meg kizárólag. Nem is szeretek vezetni , de ha muszáj akkor soha nincsen gondom ezzel. A férjem meg totálisan be akarja beszélni nekem, hogy amatör vagyok. Na ezen ugy fel huztam magam, hogy nem is szoltam hozzá. És egész másnap délelőtt csak sirdogáltam. Meg is kérdeztem magamtol, hogy minek bőgök, de akkor még jobban sírtam. Biztos, hogy a hormonok. Szeretem a férjem, de mostanában annyira idegesit, hogy nem tudok ezzel mit kezdeni. Egy 18 hetes kismama.

2011. okt. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi is elég sokat veszekedtünk a terhességem alatt,bár ez inkább nekem volt köszönhető,így utólag:dolgoztak a hormonok :).Kislányom azóta is akkor alszik a legjobban,amikor vitatkozunk valamin a párommal.;)
2011. okt. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!