Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megvegyem a férjem háta mögött?

Megvegyem a férjem háta mögött?

Figyelt kérdés

Sajnos eléggé aggódós vagyok. Mindig attól parázok uh előtt, hogy nem lesz szívhang. Akartam venni szívhangfigyelőt, de a férjem letiltott, mondván,ha nem találjuk meg,akkor még jobban túráztatom magam. Mert állítólag a kolléganője sem találta, és nagyon megijedt!

Már 16 hetes vagyok, de még mindig nagyon szeretnék. Szerinte továbbra sincs értelme, mert ad1: ha Isten ne adja baj van, akkor sem tudunk mit kezdeni, ad2: nemsokára úgy is megmozdul. De, ha véletlenül baj van, akkor tudjam meg minél hamarabb,továbbá van,akinek 20-21. hétben mozdul csak meg. Sőt, utána sem lehet ugye még minden nap érezni. Akkor legalább hallgatni tudnám! Nem tudom mivel jobb,hogy minden nap azon parázok,hogy él-e még a kisfiam!

15 hetesen voltam utoljára uh-on, akkor minden oké volt!

Most már ott tartok,hogy stikában megrendelem!

Szerintetek van értelme?


2011. júl. 11. 10:52
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok egy nádszál, sőt még a méhlepény is mellső fali, mégis érzem a picit a 16. héttől.... Nem a kilókon múlik hogy mikor érzi a picit először....

Szerintem azért ne titokba vedd meg, hanem szólj neki hogy igenis megveszed, mert szeretnéd. De ha esetleg nem találod vele a pici szívhangját, ne ijedj meg. Nem biztos hogy minden alkalommal sikerül majd megtalálnod, de az nem egyenlő azzal hogy nem lenne jól a pici a pocakban!


31 hetes km

2011. júl. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Ha ennyire szeretnéd vedd meg, de NE A FÉRJED HÁTA MÖGÖTT!!!


Az semmi jót nem szül, ha "stikában" csináltok dolgokat, bizalmatlanságot okozhat.


Ha ennyire szeretnéd, érvelj férjednek, és akkor meg tudod győzni, hogy nyugodtabb lennél, ha megpróbálnád.


Nincs valaki ismerős, akinek van és legalább kipróbálhatnád? Akkor a férjed sem mondhatná, hogy felesleges, ha sikerülne akkor megtallni...

2011. júl. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!