Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a férjem más nőnek bókol...

Ha a férjem más nőnek bókol (nem kicsit), a hátam mögött, félre akar vajon lépni vele?

Figyelt kérdés
Tegnap írtam meg a kérdés előzményét, ha valakinek ismerős lenne... A férjem nyitva felejtette a postafiókját én meg sajnos nem bírtam ellenállni a kísértésnek és beleolvastam. A volt barátnőnek írja azt, hogy neki van a világon a legszebb feneke. Féltékeny vagyok, megbántott (de tudom, hogy nem volt jogom beleolvasni, kérlek ezzel ne oktassatok ki), és most már az is az eszembe ötlött, hogy ugyan miért ír ilyet egy férfi egy másik nőnek, amikor a saját, csinos feleségének feleennyit sem mond 1 éve. Van okom vajon félni, hogy ez a bók vezet valahova?
2011. szept. 24. 11:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem lepd meg: csinálj te is levelezést, hogy egy pasi dicsér téged, (akár te is elkészítheted a pasi címét) és hagyd nyitva a postafiókodat.

Talán benéz...kíváncsi lennék a reakciójára!

2011. szept. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
Talán ezek az első jelek a félrelépés előtt. Pláne hogy azt írtad, hogy neked rég nem mondott ilyet. Talán valami másra kezd vágyni. Sajnos az, hogy van 2 gyereketek, ebben az ügyben nem sokat számít. Szerintem légy óvatos, bár én nem szidnám túlságosan le, inkább megpróbálnék higgadt maradni, őszintén elmondanám, hogy láttam a dolgot, és megpróbálnám megbeszélni, hogy mire vágyik, mi hiányzik neki, miért kellett ilyet mondania egy idegen nőnek...
2011. szept. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
A no nem idegen, a ferj volt baratnoje.
2011. szept. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Na de azért ilyet írni, ez már sokkal intimebb dolog egy ártalmatlan flörtnél. Neki van a legszebb feneke... magam előtt látom, ahogy erről ábrándozik meg csorgatja hozzá a nyálát. Én sírva fakadnék, aztán nem tudom tovább.
2011. szept. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Mi az hogy a férjem azt irja egy másik nönek, hogy neki van a legszebb vagy legjobb feneke, még akkor is durva ha csak kapcsoltban volnának, hát az is lehet, hogy nem csak férelépés elötti ez a dolog, ha már a seggét stirelte vagy annyira tetszett neki. én kivágnám.. mekkora szemét.. De ird meg, mit mond ha beszéltél vele, és sajnálom
2011. szept. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Meg kellene vizsgálni az okokat, hogy miért tesz ilyet. Nem egyből letámadni hogy mekkora szemét pasi. Persze nem mondom hogy helyes amit csinál de biztos hogy oka van. Lehet nincs sex nincs törődés, eltávoldtál tőle, vagy valami. De elsősorban tárd fel a kettőtök kapcsolatát hogy minden rendben van e. Ezt csak te tudhatod, és aszerint cselekedj.
2011. szept. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Szerintem a fiatal pasik nagy része flörtölget a neten. Aztán még sem lesz a dologból semmi. Csak az egójuknak tesz jót valami, általam nem ismert oknál fogva. Szóval általában nem jelent semmit.

De itt átlépett valami kis határvonalat emberünk. Biztos jó volt a régivel, de már tiszteletből sem kéne ilyesmiket írnia. Ha van két gyerek, és szereted is, ne rohanj egyből a válóperes ügyvédhez, nem babra megy a játék, itt gyerekek életéről, jövőjéről van szó.

Jó ötletnek tartom, amit az egyik olvasó írt, hogy csinálj te is postafiókot, és várd meg mit reagál, ha téged dicsérgetnek, kissé intim módon. Hátha észbe kap. És akkor rákérdezhetnél az ő dolgára. Nem volt szép, nem volt szép, de én is beleolvastam volna, tuti! Ha a ravaszkodás nem megy, akkor viszont próbálj meg vele őszinte lenne. Elmondani, amit nekünk is, hogy nem bírtál ellenállni, és elolvastad etc. etc. És elmondani az érzéseidet. Miért irogat ilyet? Nem vagy elég jó neki? Téged miért nem dicsér? (Bár valamiért téged vett el, és nem a jó seggű csajt - ezen azért gondolkozz el.) Lehet, az se ártana, hogy kettesben romantikáznátok, utána izgi szex. Tudod, egy idő után ezek elsorvadnak, és valmivel jó feldobni az uncsi házaséletet.

Sok sikert, bárhogy döntesz, de a válás az utolsó legyen a megoldások között!

2011. szept. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Azért közel se biztos.


Egy bók nem megcsalás... Én is teszek ilyet mégse csalom meg velük a párom. Mert akkor mindenkivel lefeküdhetnék.


Igaz valakikkel megteszem de az más tészta.

2011. szept. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még nem jelenti azt, hogy megcsal. Lehetséges, hogy csak "flörtölget" a neten és kész. Nem azt mondom, hogy ez "hú de jó ötlet", és nyilván nem is esik jól, de azért nem kell egyből világvégét jósolni ennyitől. Taktikázni meg végképp felesleges. Én leülnék vele megbeszélni, elmondanám, hogy elolvastam (mert ugye ez tőled se szép), és rákérdeznék, hogy ebből mit kellene látnom. Aztán lesz, ami lesz.
2011. nov. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!