Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjem nem tud a volt barátnőj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem nem tud a volt barátnőjétől megválni, megkértem, hogy ne tartsa vele a kapcsolatot, és ő is elvárja tőlem, ugyanezt. Megígérte, hogy nem folytatja (és hozzátette, hogy cak haver) de lebukott. A hátam mögött intézi. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2008. nov. 15. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez gáz, de mi az hogy intézi? Telefonálnak, vagy találkoznak is , na meg honnan jöttél rá?

Én a helyedben lennék még egyszer és utoljára megbeszélném vele, hogy ez nem tul jo egy házasságnak, hogy a hátad mögött még tart a kapcsolat valamilyen szinten, te sem találkozol volt barátoddal, ha ezt igy megigértétek és nem tartja be akkor késöbb is hazudni fog, vagy én biztos nem hinnék neki.

Ülj le vele beszéljétek át, és mond el hogy téged ez bánt!

2008. nov. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Teljesen egyetértek az első válaszolóval.Nem kérdezted tőle,hogy miért olyan fontos neki még mindig az a nő,hogy nem tud,vagy akar megválni tőle?Ez nem egészen fair,hogy tőled elvárja,hogy ne tedd Ő meg találkozgat az exel.

A hazudozás nem túl jó alap a házassághoz.

2008. nov. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%
Én a helyedben találkoznék az exemmel,és akkor érezné,hogy mennyire fáj!Ha viszont tényleg nincs köztük már semmi,akkor jobb,ha nem korlátozod,mert ha azt érezteted vele,hogy nem bízol benne,akkor egy idő után el fog hagyni,mert úgy érzi,hogy megfullad!És ha mégis lesz valami köztük,akkor nem érdemel meg Téged,és nem szeret eléggé, az pedig jobb,ha minél elöbb kiderül!Arról nem is beszélve,hogy ha nem tiltanád neki,akkor elmondaná,h mikor talizik vele stb...Bár nem derül ki sokminden abból,amit leírtál, és nem tudom,hogy mennyire megbízható a férjed,vagy,hogy van-e alapja a féltékenykedésednek!?
2008. nov. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
szerintem ha néha sms-ben vagy egy telefonnal elintézik,akkor nem gáz,de jelzem ritkán!!!ha találkoznak is személyesen az azért már kicsit sok.beszélj vele,hogy miért olyan fontos ez neki,és hogy mennyire sűrűn "tartják a kapcsolatot".nekem is van olyan exem,akivel a mai napig,évente 1-2-szer sms-ezek,lenyugtázzuk hogy a másik jól,és kész.pedig én is férjhez mentem,és nagyon szeretem a férjem.
2008. nov. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nekem tilt mindent, ő meg mindent megtehet.És van egy 8honapos babánk!
2008. nov. 15. 16:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát ha már ez most igy van, késöbb sem lesz másképp, ha nem teszel ellene, mint ahogy irtam / elsö válaszado vok / beszélgess el vele, ez nem igy müködik ! Mond neki hogy ez téged zavar !
2008. nov. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%
Olyan nincs,hogy valaki valakinek valamit tilt!Vállald fel az igényeidet!!!
2008. nov. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!