Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjem rájött, hogy van más...

Férjem rájött, hogy van más e-mail címem amit ő nem tud, fel van háborodva, hogy abba nincs belátása és biztos pasizok a háta mögött. Normális?

Figyelt kérdés
Amikor erőszakkal rávett lépjek be, az e-mailembe,kitöröltem a 6. e-mail címemet.Nehogy lebukjak.(pasiról szó nem volt benne,de ő azt hiszi!)
2009. febr. 7. 00:17
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
53%
Férjedet mikor látta utoljára elmeorvos?
2009. febr. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
94%

Feltekeny rad, es talan valamilyen szinten nem is bizik meg benned. Es ezekutan megugysem fog megbizni benned. Kar, hogy rajott! Millio embernek van "titkos" cime kulonben. Ne foglalkozz vele, nem tudsz mit tenni!

Majd hetfon nyitsz ujat megint:))))

De miert torolted a 6. cimet, mire jott volna ra, ezt nem teljesen ertem.((((

2009. febr. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
86%
Munkahelyi e-mail címre is ezt hinné?
2009. febr. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
A 6.e-mail címemen zajlanak a titkos üzenetek!
2009. febr. 7. 01:24
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez nem túl jó. Az én férjem nem is tudja a jelszavamat az e-mailemhez, és nem is érdekli. Bár én tudom, az övét, mert neki mindenhova az a jelszava, soha nem lépnék be. Ha ennyi bizalom sincs egymás között az már régen rossz.
2009. febr. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%

Hár ezt így utólag már nehéz tisztázni, akkor kellett volna mondani, hoyg munkahelyi ügyekre használod, vagy egy előzőleg használt cím, amit megtaratottál stb.

Ahhoz sajna nem tudok semmit mondani, hogy így utólag mit tudsz csinálni, nálunk egy ilyen eset elképzelhetetlen, hogy titkos email miatt vitázzunk, teljesen normálsi hogy bízunk egymásban, arról nem is beszélve, hogyha a feleségem kierőszakolná hogy tötöljem az email címeimet, akkor minimum egy "azt hiszed nem tudom fejből?" megjegyzést kapna, és ez fordított helyzetben én is kapnék valami hasonlót.

Mindenesetre nem ártana leülni, és komolyan elbeszélgetni erről, mert a bizalom hiánya könnyen elfajulhat. Egyébként személy szerint nem tartom teljesen normálisank a reakcióját, túlzásba viszi a féltékenységet, vagypedig tudat alatt érzi, hogy lenne okod elhagyni. Egyik se túl jó...

2009. febr. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
66%

Lehet, hogy nem fog tetszeni, de én is furcsának találnám, ha ennyi e-mail címe lenne a páromnak, pedig egyáltalán nem vagyok féltékeny típus. Minek ennyi cím, ha nem valami titok lappang mögötte?

A családi béke érdekében szerintem ilyesmivel nem kellene foglalkoznod. De ez csak az én véleményem.

2009. febr. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
60%

10:15 - nekem is több címem van, azért, mert van 1 privát, személyes cím, van 1, amin hivatalos ügyeket intézek a főiskolámmal, és mivel régebb óta használom, és már kifutó vagyok, nem akarom erre a rövid időre megváltoztatni, van 1, amin üzleti ügyeket bonyolítok, van 1, amire csak reklámok érkeznek, hírlevelek, ha olyan oldalra regisztrálok, ezeket a leveleket nem akarom keverni, mappázni automatikusan egy mailszolgáltató se mappáz, én nem akarok napi átlag 50 levelet szétválogatni (nincs rá időm), a számítógépemre egy e-mailt se töltök le. A több cím nem hülyeség, ha funkcionálisan elkülöníted, mit mire használsz.

Még valami, akkor is címet módosítok, ha valaki illetéktelenül belemászik egy fontos fiókomba. Senkinek semmi köze hozzá, és rosszat egyiken se csinálok, a kémkedést utálom.

2009. febr. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
ha a férjed előtt titkolni valód van, ne csodálkozz, hogy kiakadt. Fordított esetben te mit tennél? Te is kiakadnál, nem? Szerintem beszéld meg vele, hogy vannak olyan barátnőid, akiknek a magánügyeit nem szeretnéd elmondani. Ha igaz, ha nem, ettől talán nyugodtabb lesz.
2009. febr. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
90%

Azért ez a "senkinek semmi köze hozzá" egy házasságban nem állja meg a helyét. Én nem azt mondom, hogy minden apróságról tudni kell a másiknak, de pont az ilyen titkolózások, félreértések miatt megy tönkre a legtöbb házasság.

Csináld, ha "megéri" kockáztatni....

2009. febr. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!