Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjem rájött, hogy van más...

Férjem rájött, hogy van más e-mail címem amit ő nem tud, fel van háborodva, hogy abba nincs belátása és biztos pasizok a háta mögött. Normális?

Figyelt kérdés
Amikor erőszakkal rávett lépjek be, az e-mailembe,kitöröltem a 6. e-mail címemet.Nehogy lebukjak.(pasiról szó nem volt benne,de ő azt hiszi!)
2009. febr. 7. 00:17
1 2 3 4
 31/36 anonim válasza:
100%
Hat akkor pasizz is!Csak egy eleted van neked is!Szomoritson mast!
2009. febr. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
82%

A kezedet tenyleg kicsavarja, vagy ezt csak jelkepesen irod?

Jesszus, nem is szabadott volna babat szulnod neki, gondolom ezt te is belatod, es biztos mondod is magadnak. Szemet egy ffi ez. O eljarhat eppenseggel kefelgetni, te pedig sussel, fozzel, takaritsal, es rendezd a gyereket, kuss a neved, ugye?

Ne szolj neki vissza, igenis menjel ahova kell, mondd meg neki kezeltesse magat orvosnal, mert az valo neki. Hova mennel te a 11 honapos babaval?

De hogy ennyi e-mail cimed van nem lehet csodalkozni, hiszen terrorban tart teged ez az orult.

Ahogy tudsz pakolj el tole, mert tonkreteszi az eleteteket!!!!!

2009. febr. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%

Hogy-hogy a párod írta bele, hogy "titkos", meg hogy 6. em-ail... Lásd be, ez azért rád sem vet valami jó fényt, ha veled ezt meg lehet tenni...

Már ha egyáltalán igaz. Szerintem - és BOCS ha tévedek - te alapvetően nem vagy egy őszinte ember. Se hozzánk, se a párodhoz, se magadhoz. Nekem igazából ez jött le leginkább a kérdésedből és a kommentjeidből.

2009. febr. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim válasza:
85%
Az ok nélküli féltékenység tette tönkre az én házasságomat is. A házastársam mindenkire gyanakodott és ez szép lassan elmérgezte a viszonyunkat. Épp válófélben vagyunk. A dolog már odáig fajult, hogy tegnap életveszélyesen megfenyegetett. Szerintem a legjobb amit tehetsz, ha minél hamarabb kilépsz ebből a házasságból, hiszen ez sem Neked sem a férjednek sem pedig a gyerekednek nem jó. Én azt sajnálom leginkább, hogy évekig nem volt bátorságom beadni a válópert. Ha megtettem volna már szabadon, boldogan élhetnék.
2009. febr. 11. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim válasza:
100%
Minek titkos e-mail cím, ha nem titkolsz semmit? Szerintem a férjednek teljesen normálisak a reakciói! Fordított helyzetben Te nem lennél kiakadva? Én Igen! Nő vagyok.
2009. febr. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Hogyhogy?:O Félrelökött a gép elől, és beírta a titkos címet a kérdésbe?
2009. okt. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!