Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjem rájött, hogy van más...

Férjem rájött, hogy van más e-mail címem amit ő nem tud, fel van háborodva, hogy abba nincs belátása és biztos pasizok a háta mögött. Normális?

Figyelt kérdés
Amikor erőszakkal rávett lépjek be, az e-mailembe,kitöröltem a 6. e-mail címemet.Nehogy lebukjak.(pasiról szó nem volt benne,de ő azt hiszi!)
2009. febr. 7. 00:17
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%
esetleg olvassátok együtt az oldalt?! Mindenki elolvassa azt amit szeretné, amire kíváncsi. Ha a hüvelygombáról olvasnál, azt hinné hogy gombás vagy?! Ha meg ennyire nem bízik benne, válj el. Ilyen egyszerű a megoldás.
2009. febr. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, én ismerek egy családot, ahol a 15 éves gyerekkel a szülei valóban csinálják ezt, hogy erőszakkal beléptetik az emailjébe, kiszedik belőle a jelszavát, kutatnak utána, elolvassák az msn-jét, stb. És én még gyerek-szülő viszonylatban is kissé túlzásnak tartom ezt, noha a gyerek néha tényleg tesz rossz fát a tűzre (ja és ez az ellenőrzés ebben cseppet sem fogja vissza, csak óvatosabb...)

De egyenrangú felek közt ez meredek.


Egyenrangú felek vagytok egyáltalán?

Te pl. szoktál azután szaglászni, hogy milyen oldalakat néz a férjed?

Szeretnél egyenrangú fél lenni a kapcsolatodban?

Mennyivel fontosabb maga a kapcsolat ténye, mint a Te önbecsülésed?

Szerinted normális, elfogadható a férjed viselkedése?

Boldog lehetsz így, hogy gyerekként kezelnek?

Ha nem, mit teszel annak érdekében, hogy felnőttként tiszteljenek, aki kapcsolatban él ugyan, de különálló ember?

2009. febr. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
92%

"A 6.e-mail címemen zajlanak a titkos üzenetek!"


Ezt a kérdező írta.

Vagyis sumákol a férje előtt.

2009. febr. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
90%
Ok nélkül senki nem sumákol, szóval ahol már sumákolni kell, ott már a partnerrel van baj, és itt a férjjel elég komoly bajok vannak, nem normális, amit művel, gyerekes, olyan, mint ha a kedves nejét rabszolgaként akarná tartani, ezt pedig nem szabad megengedni.
2009. febr. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%

Te tudod, hogy mi az igazsag! Kinek nem tiszta az elete, ezt te tudod. Azt is, hogy van-e oka feltekenykedni a ferjednek. Par mondatbol nehez tanacsot adni.

De, ha a ferjed ellenoriz, nem engedi meg hogy azt csinald amit szeretnel, hulyenek nez, es ugy kezel mintha a tulajdona es a rabszolgaja lennel, akkor jobb ha otthagyod. Ki szeret megalazva elni??????

2009. febr. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
88%
3-mal előző: ezek a "titkos" üzenetek lehet, a barátnőivel, vagy urambocsá, férfi barátaival (miért ne lehetne olyan is? az nem jelenti azt, hogy rögtön le is fekszik velük!) való beszélgetést takarják, és a "sunnyogás" lehet, sőt a leírtak alapján valószínű, hogy a férj agresszív féltékenysége miatt alakult ki, pedig józan ésszel mérve semmi ok nincs rá.
2009. febr. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%

Jól van, szerintem mindenki gondoljon bele, hogy neki hogy esne, ha a párja akármilyen "titkos" levelezést folytatna akárkivel...

A kérdező pedig önmagának tegyen fel egy kérdést: "Tiszta a lelkiismeretem?"

2009. febr. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim válasza:
100%
En nem igen ertem minek többfele e-mail cim nem eleg egy? ha nincs mit rejtegetni, az mas ha munkaval kapcsolatos,mi a ferjemmel egy cimet hasznalunk,nemigen törödöm milyen oldalakat nez örulök hogy le köti magat,szerintem beteges ennyire kontrolani masok szokasait,meg kell adni a szabad teret.Beteges feltekenyseg ellen nehezen lehet tenni(csak pszihologus), minel jobban nem akar az ember gyanus lenni annal jobban az lessz!!Mar az gyanussa tesz hogy kulön jelszoval lep be, hol van az öszinteseg,igy sajatmagat teszi gyanussa,a titkolodzassal.
2009. febr. 9. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van olyan e-mail címem, aminek a párom nem tudja a jelszavát, nem hozza tűzbe-lázba a dolog. Fő a bizalom...

(Egyébként nem értem, hogy miért hisz olyan butának a párod, hogy majd pont e-mailen keresztül fogsz pasizni, amikor 1. megtehetnéd máshol, 2. pont arra gyanakszik...)

2009. febr. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:
A kérdésbe a férjem írta bele hogy "titkos" mivel ült mellettem,. Mikor összejöttünk azt hallgattam, hogy neki olyan e-maileket irogatnak a volt csajai, ha látnám tuti nem maradnék vele!Így kezdődött.Most egy 2hónapja meg a volt barátnőjével e-mailezett, randiról meg stb.Csak épp bementem a szobába mikor írt,és lebukott.Nekem nincs takargatni valóm főleg egy kisbabával az oldalamon,csak sajnos az a helyzet,ha fél órát kések, vagy internetezek már k.va vagyok.Nem mehetek anyámhoz sem, mert pasizok állítólag.Szóval ez van.Neki mindent,nekem semmit!Azért volt egy olyan címem amit nem tud, hogy nyugodtan írjak róla barátnőmnek,munka ügyben stb.sajnos ha olyat olvas ami neki nem tetszik,pl a hugommal el akarok menni valahova aki 15éves a kicsivel együtt aki 11hónapos,akkor kicsavarja a kezem,hogy pasizok.Erről mi a véleményetek? Ebbe élek 2 éve! Annak köszönöm, aki felfogta mi van!
2009. febr. 10. 10:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!