Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjem rájött, hogy van más...

Férjem rájött, hogy van más e-mail címem amit ő nem tud, fel van háborodva, hogy abba nincs belátása és biztos pasizok a háta mögött. Normális?

Figyelt kérdés
Amikor erőszakkal rávett lépjek be, az e-mailembe,kitöröltem a 6. e-mail címemet.Nehogy lebukjak.(pasiról szó nem volt benne,de ő azt hiszi!)
2009. febr. 7. 00:17
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
55%
10:34 tegyük fel, hogy születésnapi meglepetést szeretnél a párodnak, és úgy akarod intézni, hogy semmit ne vegyen észre, és mondjuk netről rendelsz valamit, és belenéz idő előtt a mailfiókodba, oda a meglepetés.
2009. febr. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
90%
10:37! Nem hiszem, hogy ez ilyenre vonatkozik. Már csak azért sem, mert azt megírta volna a kérdező. De azt is meg lehet oldani munkahelyen, barátnőnél vagy máshol.
2009. febr. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
96%
"Nehogy lebukjak"... erre nem lehet mit írni :D
2009. febr. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
Azt, hogy a 6.cím volt azt a drága férjem biggyesztette bele.Az a baj hogy én nem nézhetek meg egy kérdést sem ezen az oldalon mert rám vonatkoztatja, hogy biztos azt akarom csinálni,pedig csak elolvasom.Azért jött létre egy új cím, hogy ne ordítson hogy miket olvasok!Meg azért, hogy legyen egy álláskereső e-mailem.Múltkor néztem egy kérdést:nehezen lehet párt találni kisbabával?címen,elolvasta az előzményekben, és ordított, hogy el akarom hagyni és hogy mekkora k.vagyok!CSAK ELOLVASTAM SEMMI MÁS kiváncsi voltam a véleményekre. Erről ennyit! Ha valaki szerint ez normális akkor én vagyok hülye!!
2009. febr. 7. 10:50
 15/36 anonim ***** válasza:
94%
Hát nem tudom, de ha te magad is olyan szavakat használsz, hogy "rájött", meg "lebukok"....?????? szerintem tök mindegy hány email címe van az embernek, általában az ember párja tud róluk. Nem ismerjük a szitut, hogy hogy jött rá, de nekem se esne jól, ha titkolózáson kapnám a páromat. Utólag már magyarázkodhatna.... Úgyhogy ennyi információ birtokában én a férjed mellett állok.
2009. febr. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%
Minden esetre szerintem az e-mail privát dolog, ugyanúgy, mint hogy nem nézek bele a másik sms-eibe. Anyukám se szereti, ha apám kukkolja, mit csinál éppen a neten. Bosszantó, ha fölötted állnak, nem? Persze van, aki másképp gondolkodik, legyen, csak pont emiatt is lehetnek problémák, ha valaki félreért valamit. Nekem barátság szakadt meg így, hogy a kedves extraféltékeny pár félreértette az üzeneteket, pedig semmi extra nem volt. Mai napig hiányzik az így elvesztett barát.
2009. febr. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
84%

-erőszakkal rávett

-leordított mert megnéztél 1 oldalt

Ezek úgy látom senkinek nem tűntek fel???

Miért vagy még vele??

2009. febr. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%
az első 10.51-es vagyok, most olvastam el a kommentedet. Szerintem üljetek le és beszéljétek át a problémáitokat, azt, hogy elovasol egy kérdést még nem azt jelenti, hogy foglalkoztat a gondolat. Azt a kérdést egyébként én is olvastam, pedig eszemben sincs elhagyni a páromat. Mutasd meg a férjednek, hogy mik érdekelnek, miért...stb A nők érzékenyebbek egymás problémáira, pláne Gyes alatt, amíg itthon vagyunk egyedül, ill a babával. Hagyd, hadd nézze vissza az előzményekben, amiket olvastál, aztán beszéljétek meg, ki mire gondol adott eset kapcsán. Kicsit vondd bele ebbe a dologba, hátha megbarátkozik vele. Sok sikert!
2009. febr. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%

Időközben sajnos világossá vált, hogy a kérdésed mögött súlyosabb probléma lappang. A magánszféra korlátozása, megtiltása, (eszem megáll, eszembe nem jutna a párom jelszavát követelni, vagy ha tudnám is, az emailjei közt kotorászni, micsoda dolog ez...) továbbá az ordítozás, gyanúsítgatás, verbális agresszió (leqrvázás) mellett nem szabad elmenni!!!! Nem szabad tűrni, ez nem normális viselkedés, és sokszor a fizikai bántalmazás "előkészítő lépései".

[link]

Időben kell lépni, mielőtt rosszabb lesz, még mostleülni beszélni a férjeddel, hogy ezt a bánásmódot nem tűröd. Ha szükségét érzi, kérje pszichológus segítségét a beteges féltékenysége mögött meghúzódó ÖNBIZALOMHIÁNY kezeléséhez.

2009. febr. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
89%
Neked ebből a házasságból ki kéne lépned.
2009. febr. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!