Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Félhetek, hogy baj történt vele?

Félhetek, hogy baj történt vele?

Figyelt kérdés

A barátommal tegnap este beszéltem, a koliban volt, gondolom lefekvéshez készült, még 10 után kaptam tőle egy sms-t, hogy szeret, stb. Éjfél körül hívtam, de nem vette fel, írtam neki, hogy jó lenne, ha nem venné le folyton a hangot a telefonjáról, hogy ne lehessen elérni. Azóta is hiába hívom. Írtam ezer sms-t, hívtam milliószor.

Úgy tudom, már órán kellene lennie, de az sms-t akkor is látná.

Ha baja esett volna, akkor is kicsöngene a telefonja, és senki nem venné fel, nem figyelne rá? (Mondjuk ha kórházba került vagy a fene se tudja.)

Nagyon félek!!!


2010. ápr. 28. 10:49
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
55%
Értem, sajnálom és részvétem, és nyilván ő is érti és sajnálja, ami veled történt. De ahogy írod és fogalmazol, kizárólag az jön le, hogy a te fájdalmad neki kötelessége 100%-ig átérezni, most csak azért létezni, hogy téged támogasson, és te ezt elvárod. NE! Ezt mondjuk itt húszan, hogy NE vetítsd ki a saját defektjeidet rá (még ha ezek ilyen szerencsétlen dolgok, és amúgy nem tehetsz róluk), mert nincs hozzá jogod. Kérhetsz, remélhetsz, szeretheted, de ennyi, és nem több. Ő pedig szeretni fog, és támogatni, mert ő is úgy gondolja, hogy ezt kell tennie, meg mert szeret. Nem azért, mert te elvárod, hanem mert így akarja.
2010. ápr. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!