Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Félhetek, hogy baj történt vele?

Félhetek, hogy baj történt vele?

Figyelt kérdés

A barátommal tegnap este beszéltem, a koliban volt, gondolom lefekvéshez készült, még 10 után kaptam tőle egy sms-t, hogy szeret, stb. Éjfél körül hívtam, de nem vette fel, írtam neki, hogy jó lenne, ha nem venné le folyton a hangot a telefonjáról, hogy ne lehessen elérni. Azóta is hiába hívom. Írtam ezer sms-t, hívtam milliószor.

Úgy tudom, már órán kellene lennie, de az sms-t akkor is látná.

Ha baja esett volna, akkor is kicsöngene a telefonja, és senki nem venné fel, nem figyelne rá? (Mondjuk ha kórházba került vagy a fene se tudja.)

Nagyon félek!!!


2010. ápr. 28. 10:49
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem hagyj neki levegőt...
2010. ápr. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
68%
Lazíts! Ne használd a telefont elektromos pórázként.
2010. ápr. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj. Az is elfőfordul,hogy otthon maradt a mobilja. Reggel meg nem nézett rá.
2010. ápr. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
39%

Őszintén hülye vagy? Miért nem hagyod békéban laudn i atnaulni,

majd hív ő ha akar valamit., Hagyjad már férfinak lenni!

nem gondolod,hogy éjfélkor híni amikor már valszeg alszik zaklatás?

nincs semmi baja csak nem ér rá állandóan a telefonált lesni. Majd találkoztok. De lehet inkább téged kéne az elmén látogatnia.. hülye szros!

2010. ápr. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
78%

ha előkerül,első dolgom lenne elkérni pár olyan ember telószámát,aki a közelébe van (szobatárs,egy szobával arrébb lévő haver,tankörtárs,portásfülke melléke)


de maugy valószinű csak sokat ivott este és még midnig durmol...

2010. ápr. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
56%
hány éves vagy? 13? úgy viselkedsz.
2010. ápr. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Amennyiben nem tudjátok a kerettörténetet, nem hinném, hogy ítélkezni kellene.

Napok óta megy a balhé, nekem lelki gondjaim vannak, és ő nem nagyon tudott/akart segíteni.

Szorongásos vagyok, pánikrohamaim vannak, és nagyon jól tudja, hogy a meglévő problémáim mellett nem hiányzik még ez is. Hát ennyi...

Tehát se szaros, sem idegbeteg nem vagyok, mindössze annyi a gondom, hogy mélyponton az életem, persze, hogy ugrok, mikor sosem volt még ilyen, nemhogy pont ebben a helyzetben történjen meg.

2010. ápr. 28. 11:00
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Picit tényleg eltúlzod, de én is voltam már így, mikor az összes lehetséges rossz lepergett előttem ami csak történhetett vele, és iszonyat kétségbeejtő tud lenni! Megértelek, de nyugi, semmi baja, jelentkezni fog, és előáll majd egy teljesen átlagos magyarázattal!
2010. ápr. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
69%
Attól,hogy mélyponton vagy,nem kellene ennyire ráakaszkodnod és paranoiásnak se kéne lenned.. el fogod veszíteni így..
2010. ápr. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim válasza:
61%

Miután írt neked egy smst hogy szeret és jóéjt te minek hívod már fel... aztán neked áll feljebb! Sztem a következőkben ha találkoztok azt fogja mondani "elegem van a lelki bajaidból, hogy követsz, számon kérsz, utasítgatsz, zaklatsz... Végre jóvolt levegőt venni!"

Te tényleg beteg vagy...

Nem gondolod hogy a betegségeddel őt is megbetegíted? Mi lenne ha nem a betegséged lenne a központban hanem "ti"

Férfiakkal lelki bajokat nem lehet megbeszélni, azóta vagyok én is ezerszer jobb viszonyban a barátommal amióta említést sem teszek arról ha nekem valami bajom van és tudod mit? azóta semmi bajom sincs!

2010. ápr. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!