Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Félhetek, hogy baj történt vele?

Félhetek, hogy baj történt vele?

Figyelt kérdés

A barátommal tegnap este beszéltem, a koliban volt, gondolom lefekvéshez készült, még 10 után kaptam tőle egy sms-t, hogy szeret, stb. Éjfél körül hívtam, de nem vette fel, írtam neki, hogy jó lenne, ha nem venné le folyton a hangot a telefonjáról, hogy ne lehessen elérni. Azóta is hiába hívom. Írtam ezer sms-t, hívtam milliószor.

Úgy tudom, már órán kellene lennie, de az sms-t akkor is látná.

Ha baja esett volna, akkor is kicsöngene a telefonja, és senki nem venné fel, nem figyelne rá? (Mondjuk ha kórházba került vagy a fene se tudja.)

Nagyon félek!!!


2010. ápr. 28. 10:49
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
50%

Hát figyelj,a multkor anyuék elmentek miskolcra..hívtam őket,nem vették fel semmi..aztán még a telójuk is ki volt kapcsolva,aztán kiderült,hogy nem volt térerő mert a bükkben voltak.

én meg kikombináltam mindent..és bőgtem,hogy nem akarom őket elveszteni...tényleg minden sz.arságot xD

szal ne aggódj érte,felesleges..tuti jólvan :)

2010. ápr. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

Azóta előkerült. Külön kértem tőle korábban, hogy ne vegye le a telefonjáról a hangot, hogy ha nagyon muszáj, mindenképp elérhessem. Nem szórakozásból kerestem, sajnos nyomós okom volt. Ezért ijedtem meg, mert úgy gondoltam, nyilvánvaló, ha külön kérem, nem veszi le a telefonjáról a hangot, hogy véletlenül se vegye észre, ha hívom...

A válaszokra reagálván: mindenekelőtt köszönöm a megértő válaszolóknak, aki térhagyásra utasított, annak annyit, hogy egy kapcsolat arról szól, hogy ha a másik szarban van, a másik éjjel-nappal mellette van, és lehet rá számítani. Én csak ennyit vártam tőle, és kértem is, ezért nem értettem, hogy történhet, amiért nem reagál. Persze, hogy megijedtem... Ugyanis nem szeretném elveszíteni azt az egy embert, akiért még értelme van élnem. Ennyire egyszerű.

Foggal-körömmel ragaszkodom hozzá, főleg most, hiszen csak ő maradt nekem.

Köszönöm a válaszokat.

2010. ápr. 29. 00:11
 23/31 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy nem egy "depis" kislány vagyok, hanem felnőtt ember, és hosszú évek óta együtt vagyok a párommal. Nem véletlen, hogy aggódtam, nem magam miatt tettem.
2010. ápr. 29. 00:14
 24/31 anonim ***** válasza:
46%
Rosszul gondolkodsz. Az emberek nem sokáig bírják ha beteges, túlságosan ragaszkodó társuk van akit állandóan gyógyítgatni kell meg nyugtatgatni. De te tudod...
2010. ápr. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
55%

Ha enyire szarban vgay lelkileg miért nem kársz sdzskmebertől is segítséget???

Egyébként ténlywg úgy vna, ohgy azért az rendben,hogy számíthass rá éjjel -nappla de neki is kellé lettér. Mert előbb utóbb ha ennyire kötötd magadhoz, túl ragaszkodsz elhagy.. Nem bírják a férfiak. S te sem bírnád forditott setben gonlodj errei s néha.

S még valami mielőtt pánik rohamot kapnál ,hogy éjjel nem veszi fel, meg,hogy suliban sem.. gondold végig meg tudd-e oldani magad a dolgot vagy csak a hangja kell. illetve gondold azti s végég éppen mit cisánlhat.

Nem nem hiszme,hogy felnőtt lenél,merti lyen vislekedéssel még nem vagy kész felnőtt

kilsány!

2010. ápr. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim válasza:
51%
Foggal-körömmel... nos ezt ki szeretné hosszútávra??? Sztem senki... Ez már nem az az "aggódom érte mert szeretem és mellette vagyok ha baj van" kategória... Ez a "mellette vagyok és ragaszkodom hozzá ha baja van ha nincs, beleszólok az életébe és a telefonján csüngök minden percben a telómmal mert egy őrült vagyok" kategória...
2010. ápr. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
80%

Ha ő koleszos, akkor a "hosszú évek" már nem állják meg a helyüket. Hosszú évek lehetne 10-15 év, de nem 3-4.

Akkor is az a véleményem, bolhából csináltál elefántot. Nem tudom, hogy került elő (mert ezt a lényeges infót elfelejtetted megosztani), de akárhogy is előkerítem, és nem órákon keresztül aggódok meg sopánkodok és sajnálom magam. De előttem írtak is egy halom alternatívát erre már. Remélem a túlzott aggódásod miatt nem kerül zátonyra a kapcsolatotok.

Ugyanakkor engedd már meg neki, hogy a saját telefonját akkor kapcsolja be, vagy halkítsa le, vagy vágja a falhoz, amikor neki tetszik. Csak magában a kapcsolatban működik a két fél egy egészként, ne felejtsd el, ő önállóan is egy egész ember, önálló és saját akarattal, had irányítsa legalább ilyen apróságokban saját magát. Sokan elfelejtik, minden okkal történik. A másik fél akarata pedig elég jelentős ok.

2010. ápr. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
75%
Nekem furcsa, hogy valaki ennyire aggódik, közben meg levelezést folytat vadidegen emberekkel a hatalmas lelki problémájáról. Hát, nem valami életszerű sztori.
2010. ápr. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Én megértő vagy,csak éppen Őt értem meg,és nem Téged,aki fojtogatja a szeretetével...Majd,ha sikeresen elüldözted magad mellől,akkor rájössz!
2010. ápr. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:

Nem fojtogatom, ahogy eddig sem tettem. Elvesztettem az egyik szülőmet egy hete, és egyelőre nem tudok túllépni egyedül.

Akármiről az jutna eszembe, hogy biztosan vele is történt valami.

Ha azért elhagy, mert egy darabig valószínűleg szükségem van minden támogatásra tőle, akkor hát menjen, de én továbbra is azt mondom, hogy ilyen helyzetben kire számítson az ember, ha nem a párjára.

2010. ápr. 29. 21:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!