Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Félhetek, hogy baj történt vele?

Félhetek, hogy baj történt vele?

Figyelt kérdés

A barátommal tegnap este beszéltem, a koliban volt, gondolom lefekvéshez készült, még 10 után kaptam tőle egy sms-t, hogy szeret, stb. Éjfél körül hívtam, de nem vette fel, írtam neki, hogy jó lenne, ha nem venné le folyton a hangot a telefonjáról, hogy ne lehessen elérni. Azóta is hiába hívom. Írtam ezer sms-t, hívtam milliószor.

Úgy tudom, már órán kellene lennie, de az sms-t akkor is látná.

Ha baja esett volna, akkor is kicsöngene a telefonja, és senki nem venné fel, nem figyelne rá? (Mondjuk ha kórházba került vagy a fene se tudja.)

Nagyon félek!!!


2010. ápr. 28. 10:49
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
55%
Attól hogy problémáid vannak még nem kell ráakaszkodni mert nem ő fog téged meggyógyítani. Nincs jogod ezért neki is kellemetlenséget okozni.
2010. ápr. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
72%

"Amennyiben nem tudjátok a kerettörténetet, nem hinném, hogy ítélkezni kellene."


El kell keserítselek, te feltettél egy kérdést, annyi infóval, amennyivel. Ezt a kérdést kizárólag ezen infó alapján értékelhetjük, alkothatunk véleményt illetve adhatunk tanácsot, már ha vagyunk olyan jó fejek, hogy foglalkozunk veled.


Ezek alapján pedig relevánsak a válaszok.

2010. ápr. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
91%

szerintem ne aggódj, elmondok egy sztorit, h alátámasszam, h mennyire ártatanok többségében ezek az "eltünések".....hétvégén a férjem egyik alkalmazottjának be kellett volna jönnie néhány cuccért, mert hétfőn ment külfödre és ezek kellettek hozzá.....úgyvolt, h szombaton jön erre nem érte el a férjem egész nap, millió sms, stb, mert ugye a meló már le volt fixálva, ráadásul egy csaj, akinek nem szokása lelépni, a párom még egy ismerősünket is megkérte, aki felé lakik, h csöngessen már be hozzájuk, mert már a legrosszabbra gondoltunk, aztán a csaj egy nap hívogatás, smsezés után végre visszatelefonált, csak nagyon beb@sztak a rokon szülinapján és így nem akart bejönni....pedig nem jellemző rá, nem is gondolkodtunk ilyenbe...

szerintem a párodnak egyszerűen csak más dolga van, ill. lehet h otthonhagyta a telóját, lenémítva, szerintem ne fújd fel, nyugi

2010. ápr. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem hagyd élni egy kicsit,több bizalom és önbizalom kéne!Biztosan van rá valami teljesen egyszerű,ésszerű magyarázata.Ne gyárts problémát ott is,ahol nincs!
2010. ápr. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
31%

na jelentkezett már a barátod?

én megértelek, én is halálra aggódám magam.

2010. ápr. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
41%
Akinek volt már valaha barátja/barátnője, vagy szeretett már valakit nagyon, akkor az ne mesélje már, hogy ő nem aggódna ilyen helyzetben. Nem arra kéne rászállni, hogy milyen lelki problémái vannak a kérdezőnek, hanem az alapszituációra kéne reagálni: a párja, akivel szeretik egymást, tegnap este óta nem reagált. Hát biztos én is halálra aggódnám magam, pláne ha még ilyen nem fordult elő. Egy teljesen normális párkapcsolatban a felek aggódnak egymásért... ha ez nálatok nem szokás, a ti dolgotok, de ezért nem kell leoltani a kérdezőt.
2010. ápr. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
39%
Ne legyél paranoiás. Mi baja lenne? Biztos csak elfáradt vagy a haverjival van. Hagyj neki teret, nem vagytok még házasok.
2010. ápr. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ezt ma 11körül írtad és most már lassan 6óra lesz és esetleg még most sem tudod elérni, hívd fel a kolit, vagy menj el hozzá (ha megoldható) vagy hívd fel az egyik haverját, szobatársát, vagy akárkiét, aki tudja mi lehet vele.
2010. ápr. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
0%
Igen,aggódok,de nem fojtogatom a páromat,hagyok neki levegőt.Én így csinálom,és nekem ez a véleményem.Volt már olyan kapcsolatom,ahol ez az ,,aggódom érted" sztori szinte mániám volt,de megtanultam,hogy ha nem szokom le róla,megmérgezem minden kapcsolatomat!Persze,aggódni lehet,és kell,de csak egészséges mértékben!Csak nem rabolták el tegnap óta az UFO-k...
2010. ápr. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
32%

Túl izgulod ha baj lenne valakinek a környezetéből eszébe juttna hogy szólj a dologról a barátnőjének.

Éld az életed és hagyd kicsit békén, idegesitő ha folyton az ember nyakán loggnak.

2010. ápr. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!