Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól tettem, h. szóvá tettem...

Jól tettem, h. szóvá tettem páromnak, hogy elfelejtette a névnapom?

Figyelt kérdés

Szerintetek rosszul tettem, hogy megjegyeztem páromnak, hogy elfelejtette a névnapom? Még csak 2 éves a kapcsolatunk, van egy 10 hós gyermekünk, a tavalyit és az ideit is elfelejtette. Nem esett jól hogy úgy jött haza, mintha semmi se lenne. Berágtam, és mentem én is aludni a gyerek után. Egy szót se szóltam hozzá.

Fortyogtam magamban, persze a haverjait és gondolom a volt barátnőjéét nem felejti el, hadd dagadjon büszke keble, hogy a volt palija írt.

Én úgy érzem marha vagyok, nem ezt érdemlem.

Ma is írtam neki egy odab...szós smst, hadd gondolkodjon el, ha már a kapcsolatunk elején így elfelejti, akkor már gondok vannak. (Úgy érzem nem szeret eléggé.)


2010. ápr. 28. 09:38
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
88%

Nekem a szülinapom felejtette el 5év után.

Én is mondtam neki hogy jól esett, hogy szinte idegenek felköszöntöttek a férjem meg nem. És eddig mindig tudta. Érdekes. Bár igaz, tavaly még a menyasszonya voltam, most már a felesége. Lehet emiatt :DD

No mindegy, túlestem rajta...

2010. ápr. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
68%
Ne törődj vele megkeseredett irigy emberek...egyébként én is egyetértek azzal hogy szerintem sem normális dolog h rendszeresen elfelejti a névnapot.Szerintem ez is egy alap dolog a kapcsolatban ha odafigyelünk egymásra,viszont szép szóval tényleg többre mész mint szidalmazással tudom ilyenkor nehezebb mert fortyog benned a méreg.De próbáld meg higgadtan közölni vele ha vmi nem tetszik.Egyébként meg az h elfelejtette nem biztos hogy azt jelenti már nem szeret.
2010. ápr. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Még annyi hogy a párom mindenkiét elfelejti, még az anyukájáét se tudja mikor van.

De ha az exét felköszöntené, egem meg nem akkot bizony elgondolkodnék....

2010. ápr. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
91%

Nekem csak az a tapasztalatom, hogy nagyon sok családban a névnapot abszolút nem tartják számon. Lehet a párod családjában sem volt divat névnapot tartani, ezért nem is jutott eszébe. Nincs ezzel semmi gond. Ha neked ez mégis fontos akár már névnapod előtt lehet ezt közölni, pl. lehet egy asztalt foglalni egy étteremben és együtt vacsorázni.

És én nem kombinálnék, hogy a haverokat, exeket biztos nem felejti el köszönteni. Miből gondolod ezt? van ennek valami alapja?

2010. ápr. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
76%

Hát ez nem azért van mert nem szeret eléggé.Sajnos a legtöbb férfi ilyen.A saját névnap illetve születésnapjukon kívül nem nagyon jegyezik meg a másét.Ez van!!Hozzá kell szokni.

Nálunk is ez a helyzet.Az ő szülinapjára mindig emlékezni kell, torta , buli, ajándék az legyen mert elvárja.

Mondjuk engem meg nem érdekel a szülinapom.Inkább veszek magamnak valamit én mert azt tudom hogy annak örülök és tetszik is. :)

2010. ápr. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
74%
párom épp ezért minden január elején kap egy naptárat,beleirva az összes fontosabb dátum,kezdve a névnapomtól a nagyija kutyájának a szülinapjáig:D
2010. ápr. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Mi nem ünnepeltünk otthon névnapot, sokáig azt sem tudtam, az enyém mikor van. És én sem vagyok túl jó a névnapos felköszöntésekben.


35/N

2010. ápr. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
75%
Odáig oké hogy szeretnéd ha nem felejtené el. Érhető habár ez a férfiaknak nem olyan fontos. A baj szerintem ott van hogy anayként már nem kéne ilyen gyerekesnek lenned! "Jaj most durci van nem szólok hozzád, utállak, találd ki hogy mi bajom van, de szemét vagy hogy nem találod ki"... Ha valami bajod van, állj elé és mondd meg neki.
2010. ápr. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
86%
''Úgy érzem nem szeret eléggé. nekünk remek a kapcsolatunk'' paradoxon kijelentések. Te érzed, te látod szeret e. Tudod elvárásokból vannak a csalódások. Nem szeretünk egyformán. S még írhatnám még a bölcs mondásokat. Boldogtalan vagy, csalódott ezért írsz ide, hogy megerősítést kapjál. Te éled az életed, te kapod a pofonokat, neked kell megoldást találnod.
2010. ápr. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
81%

Engem személy szerint sokkal jobban zavarna az hogy felköszönti az exét mint az hogy engem nem.

Az én párom például elég feledékeny, és nem lepődök meg, és nem is sértődök meg ha elfelejti a névnapomat, ez nálam nem olyan nagy dolog, és elfogadtam, hogy ő ilyen, de ettől függetlenül a figyelmességet megkapom tőle.

De ha megtudnám, hogy az exét felköszönti...na abból már biztos, hogy balhé lenne.

2010. ápr. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!