Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elfelejtette hogy van lánya?...

Elfelejtette hogy van lánya? Mi ez a nagy csend?

Figyelt kérdés
A szüleim 5 éves koromban elváltak. Anyum utálja apumat, és viszont. Állandóan szidják egymást, anyum főleg apumat, nem bírja elfelejteni, pedig anyum volt a válás oka, mert ő csinált hülyeséget. Néha elvitt apu magához (nem 2 hetente, kb havonta) Időnként felhívott, vett ajándékot is. Küldi a gyerektartást rendesen. Anyum mindig ellene nevel/t, amit apum nagyon jól tud. Csak hogy én átlátok a szitán pláne, hogy anyumnak volt egy olyan kijelentése, hogy addig fog ügyeskedni, amíg el nem szakít minket egymástól. Apum miatt sokat veszekedünk anyuval, mert igazságtalanul viselkedik, amit a legjobban utálok. Egyre kevesebbet hívott apum,sőt már fél éve fel sem hívott. Nevelő anyummal kicsit összevesztem, mert nem tud engem elfogadni, de azóta ezt már megbeszéltem vele. Apum mintha elfelejtett volna, létezik ilyen?
2011. máj. 22. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos létezik.
2011. máj. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%

Nekem ez azért furcsa, mert a férjem lányát az anyja ellenem próbálta nevelni, még azelőtt, hogy személyesen találkoztam volna a lánnyal.

Mivel nem vagyok rokona, minden további nélkül utálhatott volna, de mégsem tette, mondván neki szimpatikus vagyok és a saját szemének hisz, nem az anyjának.

A férjem is el lett mondva mindennek, de ő soha nem hanyagolta a lányát. Kamaszkori dolgok miatt kettejük között is voltak már összezördülések, sőt, egyetlen egyszer egy nagy disznóság miatt a férjem ordított is a lányával. Akkor a lánya 1-2 napig lapított, de utána már megint keresték egymást és meg is tudták beszélni a dolgot.

2011. máj. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Nem szeretnélek megijeszteni, de lehet hogy Nő van a dologban, és apukádnak, most nincs ideje rád. Vagy anyukáddal össze balhéztak megint
2011. máj. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Anyámmal élek. (babettával járok, macskám van és ne legyek kemény?) Jó... viccet félretéve... Anyummal lakok. Apumnak hogyne lenne nője, azóta már van másik 3 gyereke is tőle. Lehet, hogy nevelőanyum (apum "nője") még mindig utál engem?
2011. máj. 22. 15:46
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
Biztos megunta/belefaradt mar anyaddal valo veszekedesbe. Gondolja, majd ha onallo leszel, jobb kapcsolat lehet koztetek.
2011. máj. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rajtam keresztül veszekednek. (nem közvetítek üzeneteket) Nem beszélnek személyesen. Csak ha apumnál vagyok, akkor szidja néha anyumat (jogosan), amikor itthon, akkor anyumnál mindennapos téma...
2011. máj. 22. 15:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!