Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól tettem, h. szóvá tettem...

Jól tettem, h. szóvá tettem páromnak, hogy elfelejtette a névnapom?

Figyelt kérdés

Szerintetek rosszul tettem, hogy megjegyeztem páromnak, hogy elfelejtette a névnapom? Még csak 2 éves a kapcsolatunk, van egy 10 hós gyermekünk, a tavalyit és az ideit is elfelejtette. Nem esett jól hogy úgy jött haza, mintha semmi se lenne. Berágtam, és mentem én is aludni a gyerek után. Egy szót se szóltam hozzá.

Fortyogtam magamban, persze a haverjait és gondolom a volt barátnőjéét nem felejti el, hadd dagadjon büszke keble, hogy a volt palija írt.

Én úgy érzem marha vagyok, nem ezt érdemlem.

Ma is írtam neki egy odab...szós smst, hadd gondolkodjon el, ha már a kapcsolatunk elején így elfelejti, akkor már gondok vannak. (Úgy érzem nem szeret eléggé.)


2010. ápr. 28. 09:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
54%
Igen, jól tetted. Elég nagy bunkóság ez tőle, én a helyedben nem csak sms-t írnék hanem nagyon összevesznék vele, mégis hogy gondolja ezt! Meg hogy tavaly is elfelejtette! Azt hiszi neked nincs névnapod? Egy igazi bunkó!!!
2010. ápr. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
72%

Igazad van, de ezt nem így kell szóvá tenni.

Az ilyenfajta "számonkérő" hozzáállás csak eltávolít.

Okosabban,amúgy sem dől össze a világ ennyitől, csak rosszul eshet.


Meg kellett volna köszöntened, hogy szia drágám, boldog névnapot! És amikor momndja értetlenül, hogy neki nincs névnapja, akkor mondod, hogy neked meg van!!

Jobban hat az ilyesmi, hidd el,

szurkáló humorral többre mész

2010. ápr. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
65%
Az még nem jelenti azt ha elfelejti a névnapod hogy nem szeret! Az én párom is elfelejti a névnapomat,de nem szedem le a fejét. Van ezer más dolog ami kavarog a fejében,nálam a névnap meg ugyanolyan nap mint a többi. :)
2010. ápr. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
65%

az én párom is elfelejtené, ha nem említeném meg neki előtte pár nappal. Ajándékot is úgy kapok h mit szeretnék nagyjából.


és ő is beszél a volt barátnőjével kb minden hónapban, most az én kapcsolatom is sza r?

2010. ápr. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
87%
Engem is idegesít ez a dolog az én esetemre vonatkozóan. Egy alkalommal felejtette el az exem, de nem szóltam neki, hátha utólag észreveszi. A munkahelyemen már többször előfordult ez a dolog, ez még jobban bosszant, másokat pedig felköszöntenek. Itt keményen szóvá is tettem ahányszor csak előfordult: vagy mindenkit köszöntsenek, vagy senkit.
2010. ápr. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
55%
Szánalmas,hogy megerősítést vársz.. Nem tetted jól.főleg,ha korábban is elfelejtette. Vannak ilyen emberek. A fortyogó sms-ed és a gyerekes sértődésed egyenesen nevetséges, komoly, felnőtt emberre vall.. 2 éves kapcsolat 10 hós gyerekkel?! Hajjajj..
2010. ápr. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
75%

Nem az van, hogy nem szeret "eléggé", hanem hogy nem úgy szeret, ahogy neked jó lenne. Jól tetted, hogy szóvátetted, persze a stílus nem mindegy, ha higgadtan közlöd, sokkal nagyobb súlya van, mint b***atni és érzelmi zsarolást bevetni (hadd gondolkodjon... stb.)


Egyébként szerintem igazad van, gondok vannak, de ezért nem egyedül ő a felelős, egy kapcsolatért mindig ketten felelősek, akkor is, ha mindig a másik a "rossz". Ilyenkor az "egyik" abban hibás, hogy tűri.

Ha nem akartok hamarosan válni, ez alaposan át kéne beszélni. Lehet, hogy ő is valami hasonlót érez, mert te sem úgy szereted, ahogy neki jó lenne, hanem ahogy neked jó.

2010. ápr. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
72%
Csajok, nem igaz, hogy normális, ha a pasi/férj elfelejti az ünnepeket, mert ezer más kavarog a fejében!
2010. ápr. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Nem szó szerint odabaszós sms-t írtam neki, hanem finoman fogalmaztam.

Nem lepontozást kértem a kapcsolatunkra vonatkozóan, nekünk remek a kapcsolatunk, mindketten boldog szülők vagyunk.

Az nem esik jól, hogy ő elfelejti, én meg sose felejtem el senki szüli, névnapját, vagy a többit.

Nem érzem hogy nem szeret, szeret ő engem, csak egy kicsit az odafigyelésével van a baj.

(ki lepontozta kapcsolatunk, gondolom neki se esne jól, ha nem köszönti fel a párja.)

2010. ápr. 28. 09:50
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha a volt barátnőjének még mindig smsezget szüli- meg névnapon, de a te névnapodat, szülinapod, ünnepeiteket elfelejti nótoriusan...ez nem volt elég intő jel, hogy ennek a pasinak ne szülj gyereket?
2010. ápr. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!