Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem nem szokták viszono...

Csak nekem nem szokták viszonozni az érzéseimet? 21/F

Figyelt kérdés
Mindig reménytelenül vagyok szerelmes és utálom az egészet, el is vette a kedvemet. Most is majd megdöglök a sovárgástól.:S
2010. ápr. 26. 08:46
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
így van,a csalódás az életünk része,nem kell félni tőle,azt is meg kell élni.Még millió fájdalom fog érni életed során.Ahogy mindenki mást is.
2010. ápr. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

Ui. Nem fogsz jobbat találni?

Könyörgöm, honnan a fenéből tudod, hogy milyen? Ránézésre?

Belegondoltál már egyszer is, hogy attól, hogy valaki szimpatikus (vagy izgató), hány és hány dolog lehet, amiben hasonlítatok és különböztök? Honnan tudod, milyen reggel, milyen, amikor szomorú, mit gondol az életről, milyen tervei vannak, milyen rossz szokásai, megjegyzem a jó tulajdonságok is lehetnek idegesítők, milyen az ízlése... stb.


Különben is, ki mondja meg mi a jó? Akkor honnan tudod, hogy nincs jobb?

2010. ápr. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
Ismerem egy ideje, akiért most oda vagyok, de az igaz, hogy nem ismerem kívülről belülről. De akkor is őt akarom, nem tudom, miért, de őt akarom.:S Igen rossz a hozzáállásom, mint sok más egyéb is rossz. A csalódások nagyon pesszimistává tettek és lemondóvá.
2010. ápr. 26. 09:46
 24/35 A kérdező kommentje:
Ezek után mégis mit csináljak?
2010. ápr. 26. 09:49
 25/35 anonim ***** válasza:
76%
Nem azt kell mondanod,hogy félig üres a pohár,hanem azt,hogy félig teli.El kell sajátítanod ezt az életszemléletet,és sokszor akkor kell kitartónak maradnod,mikor úgy érzed,elég volt.Egyébként a plátói szerelmek is tudnak nagyon fájni,igen,de vagyunk páran,akikbe tényleg bele is rúgtak,akik szenvedtünk rossz kapcsolatokban,rossz választások,döntések miatt.Mégis felálltunk.Fel kell állni.
2010. ápr. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
"Fel kell állni!" Kicsit konkrétabban létszi, mert ezzel a Szecska mester bölcsességgel nem túl sokra megyek.:D
2010. ápr. 26. 09:53
 27/35 anonim ***** válasza:

Nem vagyok mester,sem bölcs.Ennél többet nem lehet segíteni,mint amennyit mi próbálunk Neked,maximum az észt tudjuk osztani.Nyitottnak kell lenni más lányok felé is,ismerkedni,olyanokkal szóba állni,akikről eddig úgy érezted,valamiért más világba tartoznak,nem csak a külső alapján ítélni.egyszerűbb,visszafogottabb,hétköznapibb lányokat is észre venni,stb.Nem nagyképűnek,lenézőnek lenni,nem besavanyodni ás visszahúzódni,nme önsajnálkozni,sokat eljárni otthonról haverokkal,szórakozóhelyeket kipróbálni,új hobbykat,új társaságokba beilleszkedni,ilyesmik.Lejjebb rakni a lécet.

Ennél okosabbat nem tudok írni neked,bocs.Először magadon segíts.

2010. ápr. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
És akiért odavagy mivan vele?Van pasija?Nem tetszel neki?Annyi lány van a világon ...
2010. ápr. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
Nincs pasija jó pár hónapja. Viszonlag sokat találkozom vele, néha hozzámbújik, meg van amikor a kezemet is megfogja, és néha, úgy néz rám, mintha nem lennék számára közömbös. De igazotok van nem ismerem eléggé, ő se engem és nem is kérdezősködik, érdeklődik rólam. Azt se tudja pontosan, hogy hány éves vagyok.:S Én hülye meg oda vagyok érte.:(
2010. ápr. 26. 10:46
 30/35 A kérdező kommentje:

10.07-es. Ezt neked ajánlom.:)

[link]

2010. ápr. 26. 10:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!