Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam neki az érzéseimet?

Elmondjam neki az érzéseimet?

Figyelt kérdés
Én már azt érzem, hogy szerelmes vagyok a barátomba és néha csak úgy kitörne belőlem, de mégis visszafolytom magam!(fél éve vagyunk együtt) Rajta azt érzem hogy fontos vagyok neki, de nála lassabban mennek a dolgok... Azt mondta ne adjam ki könnyen magam és ne találkozzunk olyan sokat, mert attól fél hogy ráununk egymásra. Számomra ez furcsa, és nem akarom először kimondani hogy "szeretlek". De már érezni akarom rajta, hogy szeret és fontos vagyok neki! Vágyom erre az érzésre! Mit tehetnék?
2011. máj. 18. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt mondta, ne add ki magad, akkor még nem kész rá, hogy azt hallja, hogy szereted. Várd meg, amíg ő mondja.
2011. máj. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem is várd meg, míg ő mondja előbb
2011. máj. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én fél évet tuti nem várnék, az nagyon sok...
2011. máj. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!