Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek alapján szerintetek...

Ezek alapján szerintetek szeret? Semmibe veszi az érzéseimet, vágyaimat!

Figyelt kérdés

Meglehetősen határozott nőnek tartom magam, de a mostani kapcsolatomban gyakorlatilag teljesen elvesztettem a személyiségem. Bár azt még mindig nem értem, hogy miért hagyom.

A problémám az, hogy mindenről párom dönt. Csak a saját szempontjat tartja szem elött. Gondolok itt arra, hogy hova menjünk szórakozni (Nem baj, ha nekem nem tetszik akkor ne menjek vele) Mikor találkozunk (Ha én javasolok egy időpontot az sose jó neki, piti kis kifogások miatt.) Még azt is ő szeretné megmondani. Ha szükségem lenne rá, soha nincs velem, nem számíthatok rá. Nem szereti, ha beszámoltatom, ha rátelepszek. (Pedig én csak tudni szeretném mi van vele)

Amit én szeretnék, akár egy program akár bármi az általában nem jön össze, neki fontosabb dolg akad. Vagy már előre tervezget belelkesít és nem lesz semmi abból amit eltervezett.

Néha azt érzem, hogy minden fontosabb nálam és egy unaloműző lett belőlem.

Szerintetek, ha ennyire nem törődik az érzéseimmel, nem zavarja hogy megbánt, én csak várom hogy vele lehessek ő pedig csak annyit mond majd leszünk eleget (ha összeköltözünk)...szerethet egyáltalán?

És ezt mégcsak meg se tudom vele beszélni, mert megigéri hogy változtat és semmi változás. Azt mondja imád, de ő a férfi és az ugy normális, ha az van amit ő akar. Állandóan azt hajtogatja, hogy ő nem lesz papucs.

Csakhogy én már kezdek kiábrándulni, egyedül érzem magam és már nem vagyok biztos, hogy össze akarok költözni vele, lehet ott is csak kihasználni akar.

Mit gondoltok?

(2éve vagyunk együtt)


2011. aug. 24. 22:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

először arra gondoltam,hogy két dudás nem fér meg egy kocsmában.

én meghallgatnám szívem szerint a másik oldalt is.

abban igaza van a párodnak,hogy ő a férfi és vannak dolgok amiket jobban tud, vagy jobban átlát. ezt vagy el tudod fogadni,vagy nem kár ez elen hadakoznod. ő ilyen. ha nincs változás, és ezt nem tudod elfogadni akkor keressél mást,mert alapjaiban senki nem tud változni,csak ideig-óráig.

nálunk is így van,bár azért a férjem meghallgatja az én véleményemet is,de vannak dolgok amiben ő dönt egyedül és nem bánom. én pl.nem értek a műszaki dolgokhoz+a pénzhez. tehát elfogadom,hogy amit mond,az úgy van.

a kérdésedre a válasz: nem hinném,hogy ki akarna használni.

2011. aug. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
Én azt gondolom hogy nem értem hogy szeretheted ha ennyire nem törődik veled?ne haragudj ez volt az első gondolatom.Beszéltél már vele erről?mert nem ártana neki egy kis fejmosás lehet.
2011. aug. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
Igen nem vagy könnyü helyzetben. Ha nem veszi figyelembe, hogy te mit szeretnél nem hiszem, hogy olyan fontos vagy neki. De az is elõfordùlhat, hogy tényleg szeret, csak rossz tapasztalatai vannak (mint pl.papucs férj)és megakarja mutatni, hogy nàla ez nem müködik. Viszont te neked jobban kell érezned, hogy szeret-e valóban. Sajnos neked kell döntened, hogy tovàbbra is hagyod magad ennyire irànyitani.
2011. aug. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Már számtalan fejmosást kapott. Utálja ezeket a "beszélgetéseket". Egyszer szakítottam is vele. Majd megőrültünk egymás nélkül. Akkor éreztem, hogy őrülten szeret. Fél évig minden tökéletes volt, vagyis visszafogta magát miattam. Én boldog voltam az volt amit én akartam, de láttam rajta hogy ő nem. Aztán szépen lassan vissza vette az "irányítást" és most minden olyan mint azelött. És kezdek kiábrándulni.

Lehet, hogy ez a probléma "két dudás egy csárdában"...

2011. aug. 24. 22:48
 5/11 anonim ***** válasza:

első vagyok. valószínű ez a helyzet.

de nem értem,ha ennyire szeretitek egymást,akkor mi a gond?

ismeritek egymást,hibákkal együtt,egyikőtök sem árul már zsákbamacskát. nem lenne egyszerűbb csak elfogadni a másikat olyannak,amilyen. ő irányító típus, te meg gondolom egy picit makacs. vannak dolgok amiket rá kell hagynod. de gondolom hogyha elfogadod a döntéseit (amikhez ragaszkodik) akkor ő meg a tenyerén hordoz.

2011. aug. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Lehet amikor engedett neked, akkor meg tùlzàsokba estél, és igy visszavette az irànyitàst.
2011. aug. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha visszafogta magát miattad, vagyis próbálkozott, akkor szerintem szeret. Kössetek alkut, nálunk ez bevált. Én megcsinálom ezt, vagy elfogadom a döntéseidet ebben a témában ha te megcsinálod azt, és elfogadod a döntéseimet abban a témában. Tanuljatok meg kompromisszumot kötni.
2011. aug. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Rettenetesen rossz tulajdonságokkal rendelkezünk.

Mindketten irányító típusuak vagyunk, akaratosak, önzők (ő sokkal jobban) és kompromisszum képtelenek és még sorolhatnám. Ha azt érezzük elnyom a másik rosszul érezzük magunkat.

Ezt is számtalanszor megbeszéltük. És én már arra is jutottam, hogy nem illünk össze.

Azt hiszem ez meggondolatlan kijelentés volt, mert tudom hogy szeret. Én is szeretem őt.

De ugy látszik ez a mi esetünkben kevés.

2011. aug. 24. 22:59
 9/11 anonim ***** válasza:
Belegondoltál már, hogy ha most, szerelmesen sem vagy boldog mellette, akkor mi lesz később, miutána a naaaaagy szerelem lecsillapodik? Meg fogjátok utálni egymást a folytonos marakodások miatt.
2011. aug. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha nem venné semmibe az érzéseidet, akkor pillanatokon belül nem éreznéd elég férfiasnak meg erősnek, és azt mondanád, hogy cuki fiú, de sajnos nincs kisugárzása. Így működnek a nők, mint közismert.
2011. aug. 25. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!