Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek alapján szerintetek...

Ezek alapján szerintetek szeret? Semmibe veszi az érzéseimet, vágyaimat!

Figyelt kérdés

Meglehetősen határozott nőnek tartom magam, de a mostani kapcsolatomban gyakorlatilag teljesen elvesztettem a személyiségem. Bár azt még mindig nem értem, hogy miért hagyom.

A problémám az, hogy mindenről párom dönt. Csak a saját szempontjat tartja szem elött. Gondolok itt arra, hogy hova menjünk szórakozni (Nem baj, ha nekem nem tetszik akkor ne menjek vele) Mikor találkozunk (Ha én javasolok egy időpontot az sose jó neki, piti kis kifogások miatt.) Még azt is ő szeretné megmondani. Ha szükségem lenne rá, soha nincs velem, nem számíthatok rá. Nem szereti, ha beszámoltatom, ha rátelepszek. (Pedig én csak tudni szeretném mi van vele)

Amit én szeretnék, akár egy program akár bármi az általában nem jön össze, neki fontosabb dolg akad. Vagy már előre tervezget belelkesít és nem lesz semmi abból amit eltervezett.

Néha azt érzem, hogy minden fontosabb nálam és egy unaloműző lett belőlem.

Szerintetek, ha ennyire nem törődik az érzéseimmel, nem zavarja hogy megbánt, én csak várom hogy vele lehessek ő pedig csak annyit mond majd leszünk eleget (ha összeköltözünk)...szerethet egyáltalán?

És ezt mégcsak meg se tudom vele beszélni, mert megigéri hogy változtat és semmi változás. Azt mondja imád, de ő a férfi és az ugy normális, ha az van amit ő akar. Állandóan azt hajtogatja, hogy ő nem lesz papucs.

Csakhogy én már kezdek kiábrándulni, egyedül érzem magam és már nem vagyok biztos, hogy össze akarok költözni vele, lehet ott is csak kihasználni akar.

Mit gondoltok?

(2éve vagyunk együtt)


2011. aug. 24. 22:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"Mindketten irányító típusuak vagyunk, akaratosak, önzők (ő sokkal jobban)..."

Biztos ez? -_-"

2012. máj. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!