Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem nem szokták viszono...

Csak nekem nem szokták viszonozni az érzéseimet? 21/F

Figyelt kérdés
Mindig reménytelenül vagyok szerelmes és utálom az egészet, el is vette a kedvemet. Most is majd megdöglök a sovárgástól.:S
2010. ápr. 26. 08:46
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
Az a baj,hogy túl görcsös és elutasító vagy.Én így látom,és előzőnek is igazat adok.
2010. ápr. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy nem lehet!

Még rossz szóval is: zsák a foltját...:)


A görcsösen akarás egyébként tényleg gátlóan hat, nem csak itt, h. minden téren..csak 1 halk jó tanács..

2010. ápr. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
Kíváncsi vagyok, ha ti is mindig, így jártatok volna, akkor ti, hogy éreznétek magatokat? Ugye k*rvára kib*szottul sz*rul?
2010. ápr. 26. 09:19
 14/35 anonim ***** válasza:

mindenki jár mindenhogy..Főleg, ha elég sok ideig él.


Egyszer fent, egyszer lent.


Mindenkinek jut minden.

2010. ápr. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
Az a szerencse v balszerencse, hogy megyek külföldre és, így eltudom őt felejteni, de nála biztos, hogy nem fogok jobbat találni.
2010. ápr. 26. 09:21
 16/35 anonim ***** válasza:
91%
Figyelj,térj már észhez! :) Totál besavanyodsz,elutasítónak tűnsz. :( Így elmarsz magad mellől mindenkit,azt is aki szóba állna veled! Ki szeretne olyan fiúval barátkozni aki azon kesereg,hogy nem talál senkit. Mint mondtam,majd jön magától! Ha nem most akkor pár hónap múlva. Nagyon sokan vannak,akik 30-on túl sem találnak párt maguknak. Állj pozitívan a dologhoz,ne görcsölj már állandóan! 21/L
2010. ápr. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
Igen 30-on túl. És mind szüzek és nem volt még tartós kapcsolatuk?
2010. ápr. 26. 09:22
 18/35 anonim ***** válasza:
100%
A hozzáállásodon kéne változtatni,de minél hamarabb. :) Sok sikert.
2010. ápr. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%

Itt senki nem bántani akar,hanem segíteni.Ehhez azonban először is le kell szoknod az önsajnálatról,másodszor lazábban kell kezelned az életet,mert lesz idő,mikor a szerelmi ügyek lesznek számodra a legkisebb gond az életben.

Én addig,amíg meg nem találtam a mostani páromat,csak olyanokat találtam,akik porig aláztak és kihasználtak.Aztán végül mégis sikerült.Mindenkinek van másik fele,talán több is egy életben.

2010. ápr. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%

1. A reménytelen szerelem nem szerelem, csak vágy. Szeretni csak azt tudod, akit ismersz kívül-belül, mert ha nem ismered, akkor kit szeretsz? Egy álomképet, akit beleképzeltél a célszemélybe?

2. Az igazi szeretet nem függ attól, hogy viszonozzák-e, és nem követelőzik.

Szóval a jó hír az, hogy NEM vagy szerelmes.


A rossz hír az, hogy mindig elérhetetlent választani egy tipikus védekezési mechanizmus, hogy ne kelljen belevágnod egy igazi kapcsolatba. Sóvárogsz, bizonygatod, hogy akarod, de valójában csak olyan csajokat nézel ki, akikkel soha nem fog összejönni.

?

2010. ápr. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!