Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem nem szokták viszono...

Csak nekem nem szokták viszonozni az érzéseimet? 21/F

Figyelt kérdés
Mindig reménytelenül vagyok szerelmes és utálom az egészet, el is vette a kedvemet. Most is majd megdöglök a sovárgástól.:S
2010. ápr. 26. 08:46
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl nagyok az elvárásaid? Azt nem hiszem el,hogy mindig olyat fogsz ki,akinek te nem tetszel.
2010. ápr. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
Nekem is sokszor volt keserű a pohár,de kerestem tovább,nem adtam fel.Tudod,a remény hal meg utoljára!Nem szabad feladni.
2010. ápr. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
"A remény hal meg utoljára!" ez nagyon szépen hangzik, de nekem elegem lett már az egészből egy életre!
2010. ápr. 26. 09:02
 4/35 anonim ***** válasza:
Kicsit korán van még eleged. :)
2010. ápr. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
15 éves korom óta akár hányszor szerelmes voltam ez történt. Azóta eltelt 6 év és semmi nem változott, pont jó kor van elegem belőle.
2010. ápr. 26. 09:10
 6/35 A kérdező kommentje:
*jókor
2010. ápr. 26. 09:11
 7/35 anonim ***** válasza:
Túl fiatal vagy még ahhoz,hogy eleged legyen.Sokan még 30 évesen is csak tengenek a világban,ehhez képest Te hol vagy még?Ha őket nem zavarja az egyedüllét,Te miért görcsölsz ezen?
2010. ápr. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
Úgy látszik. Az nagyon jó hogy lehet túl nagyok az elvárásaid. A másik megoldás lehet hogy tudat alatt valami akadályoz hogy olyanba szeress bele aki viszonozza, mert félsz valamitől... De ha nem érdekel a segítség akkor mit akarsz hogy sajnáljunk és bológassunk hogy milyen sz*r a világ és a nők?
2010. ápr. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Tényleg nem kellene ennyire rágörcsölnöd,mert így nem csodálkozom azon,hogy eleged van. Kapcsolódj ki egy kicsit,járj el a barátaiddal ide-oda. Majd ha legkevésbé várod,betoppan a nagy szerelem. :) Én is így voltam ezzel,és pont amikor nem számítottam rá megismertem valakit aki elfogad minden apró hibámmal együtt. :) Sok sikert! 21/L
2010. ápr. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Évek óta egyedül tengődöm, és úgy vágytam egy társra, de, úgy látszik nekem nem lehet.:S
2010. ápr. 26. 09:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!