Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mással is volt olyan, hogy...

Mással is volt olyan, hogy valaki külsőleg nem tetszett neki először, de aztán valami mégis megfogta benne?

Figyelt kérdés

Most olyan furcsa érzésem van: van egy fiú akivel kb 1 hete találkoztam először, és azóta is minden nap. Külsőleg egyáltalán nem tetszett. Aztán beszélgettünk, és észrevettem, hogy kezd szimpatikus lenni. Udvarias, jó a humora, nem is buta és szorgalmas. Ezek szimpatikussá tették a szememben. Kb 2 napja sokszor gondolok rá, alig várom, hogy találkozzunk. :D

Csak hát külsőleg nem az esetem....

Meg ami ellene szól, hogy a környezetem biztos leszólná, hogy nem éppen egy adonisz + alacsony (illetve akkora kb mint én. Ha kihúzza magát, akkor talán 1-2 centivel magasabb nálam, és túlsúlyos)

De mégis vonz engem.


Olyan furcsa ez a dolog, mert eddig mindig úgy voltam szerelmes, hogy a külseje tetszett meg először a pasinak, és először mindig azt érzetem, hogy "hűűű de jó pasi" most meg nem...


2010. ápr. 25. 18:24
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
nekem volt olyan párom,aki se csúnya se helyesebb,de valamint éreztem és megfogott,annyira belehabarodtam belé,"a belső megtart,külső megfog".bár főleg belsőleg fontos nekem,külsőleg azért legyen ápolt,egészséges ,nem számít,h izmos legyen,nekem jó a átlagos is.azt úgyis magától jön az érzés mindkét félből.nem bántam meg ,h vele voltam.:)
2010. ápr. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hívják úgy, hogy kisugárzás. Vannak emberek akiknek hihetetlen jó kisugárzásuk van. Én láttam bombanőt aki szép-szép volt, de őszintén szólva ha esélyem lett volna sem kellett volna. De találkoztam szó szerint csúnya lánnyal, akinek olyan jó fellépése volt, kisugárzása, hogy komolyan mondom annyira jól éreztem vele magam, hogy azt vártam mikor találkozhatok vele. Tehát erről szól ez a dolog. Hát nézd, ezt te érzed. Senkire ne hallgass, ha neked tetszik akkor ne habozz.
2010. ápr. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Igen, velem volt ilyen, nem tetszett külsőre, de ő udvarolt kitartóan, hónapokig... Mindig elküldtem, elzavartam, de nem adta fel.

Közben én is láttam, hogy okos, udvarias, humoros, stb...


Ma ő a férjem és 3 gyerekünk van.

2010. ápr. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Hát, annyi fejlemény van, hogy ma is találkoztunk. Valamit meg kellett javítani, és én ott szerencsétlenkedtem, erre odajött és kisegített. :) Aztán még 2-szer segített nekem ezen kívül valamiben. Tényleg nagyon rendes.


Ja, és visszahallottam egy közös ismerősünktől, hogy tetszem neki. :D :)

Csak hát még mindig hátráltatnának a fentebb említett dolgok. Elsősorban a környezetem....

2010. ápr. 26. 14:10
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Én is kerültem hasonló szituációba. A fiú elsőre nem tett rám jó benyomást: rondának láttam, esetlennek, nagy sztk-s keretszemüveggel. Mégis találkozgattam vele. Aztán rá kellett jönnöm, hogy egyáltalán nem esetlen. És...és gyönyörű! Imádom az arcát, a kezét, az egész testét. A belső tulajdonságai miatt imádnivaló! 2 éve vagyunk együtt, 1 évvel ezelőtt pedig összeköltöztünk. :-)


Ha nagyon megszereted, akkor szerintem a környezet sem fog érdekelni, hogy mit mond rátok, mert csodálatosnak fogod látni a szerelmed.

2010. ápr. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyen szinte mindnekivel előfordul.Ez normális szerintem,ahogy idősödik az ember kicsit alakul az értékrendje.
2010. ápr. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Nekem a párom ilyen.Én mellettem kitudja hányszor ment el a munkahelyen.Én már régóta tetszettem neki de én mondom sokszor elmentem mellette és mit ad isten a sor úgy hozta h elkezdtünk beszélgetni.Akkor voltam túl az adonisszal való nagy szakitáson(4 év) és a mostani párommal jól esett beszélgetni elöször nem akartam vele összejönni mert nem tetszett aztán 1 nagy probléma alatt végig kitartott mellettem.Utána nem láttam 1 7ig mert szabin voltam de mindennap beszéltünk vagy smseztünk telefonon.Mikor visszamentem észrevettem rajta h milyen helyes milyen jó a feneke h milyen szép a szeme stb.Azóta is vele vagyok és van 1 közös lányunk.
2010. ápr. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Mi 2 órán át beszélgettünk a buszon, és nem vettem észre hogy tetszene. Sőt, gondoltam is hogy jobb lesz tartani a távolságot, mert még a végén félreérti szegény. Aztán mivel osztálytársak lettünk, egyszercsak, nem sok találkozással később összeugrott a gyomrom a közelében. Akkor csodálkoztam rá először. Emlékszem, fekete kabátban volt és a szemébe húzta a sapkáját. Titokzatos, csodaszép szeme volt. Megborzongtam, hogy nem vettem ezt én észre előbb. A mai napig van olyan, hogy rácsodálkozok és azt kívánom, bár ne lenne ilyen helyes és ne kéne féltenem. Csak arra tudok gondolni, hogy ismertségünk elején 1 milliméteresre volt vágva a haja, ami nagyon hülyén áll neki. Én azt imádom, mikor már a fülére, a tarkójára lóg. Olyankor mindig halálosan beleszeretek. De hiába könyörgök, mindig újra meg újra lekopaszítja magát. Imádom ha borzas, ő meg mindig simára fésüli a fejét. Szoktam neki mondani, nem is baj, legalább nem hajtanak rá a csajok. De sokszor még most se értem, miért nem vettem észre már az elején, milyen gyönyörű!!!
2010. ápr. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
95%
Ha nem tudod magadban leküzdeni azt az érzést, hogy mit szólnak mások, meg fú de égő, akkor felejtsd el őt. Más az, hogy először nem tetszik, de aztán gyönyörűnek látod és az is más, hogy tulajdonképpen tetszik, de mégse látod gyönyörűnek, sőt még kicsit szégyelled is...Ebből nem sülhet ki jó dolog! Én se láttam először szépnek, de most már igen, viszont emiatt nem is szégyellem, mert hiszen mit szégyellnék rajta???????????????
2010. ápr. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Amióta kiírtam a kérdést, sok minden történt. Rengeteget beszélgettünk azóta, mondhatni hogy flörtöltünk. Én azóta teljesen beleestem, már nem érdekel ki mit mond, szeretném ha lenne közöttünk valami. Csak sajnos ő nem lép, a beszélgetéseken kívül semmit. Sajnálnám ha ennyiben maradna a dolog, mert még nem habarodtam bele így senkibe.

2010. máj. 15. 13:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!