Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mással is volt olyan, hogy...

Mással is volt olyan, hogy valaki külsőleg nem tetszett neki először, de aztán valami mégis megfogta benne?

Figyelt kérdés

Most olyan furcsa érzésem van: van egy fiú akivel kb 1 hete találkoztam először, és azóta is minden nap. Külsőleg egyáltalán nem tetszett. Aztán beszélgettünk, és észrevettem, hogy kezd szimpatikus lenni. Udvarias, jó a humora, nem is buta és szorgalmas. Ezek szimpatikussá tették a szememben. Kb 2 napja sokszor gondolok rá, alig várom, hogy találkozzunk. :D

Csak hát külsőleg nem az esetem....

Meg ami ellene szól, hogy a környezetem biztos leszólná, hogy nem éppen egy adonisz + alacsony (illetve akkora kb mint én. Ha kihúzza magát, akkor talán 1-2 centivel magasabb nálam, és túlsúlyos)

De mégis vonz engem.


Olyan furcsa ez a dolog, mert eddig mindig úgy voltam szerelmes, hogy a külseje tetszett meg először a pasinak, és először mindig azt érzetem, hogy "hűűű de jó pasi" most meg nem...


2010. ápr. 25. 18:24
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a páromat először megláttam nem tetszett, egy átlagos hapsinak tartottam, aki nem az esetem. Már lassan másfél éve együtt vagyunk és azóta gyönyörűnek látom.

A környezeteddel ne törődj, nekem azért szóltak be mert idősebb nálam. De én így (is) szeretem.

Sok sikert a döntésben, hallgass a szívedre!

2010. ápr. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Lehet le fognak pontozni de elmondom velem hogy volt! Volt egy srác nagyon nagyon szerelmes voltam belé kb öt évvel ezelőtt de hát volt tetoválás pirszing igy nem is gondoltam arra hogy valaha is bemerjem mutatni a családomnak ő is szeretett de én csúnyán viselkedtem vele hogy eltávolodjon tőlem és mind ez a külseje és a hülyeségem miatt azóta is t szeretem de ő már szerintem hallani se akar rólam! Ne kövesd el azt a hibát hogy a környezetedre és az előítéletekre hallgas mindig csak a szivedre. Ha találnék valakit akit úgy tudnék szeretni mint ezt a fiút az sem érdekelne ha ő maga lenne Kvazimodo.

2010. ápr. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

A környezeted kb egy hétig fog ezen csámcsogni és utána el is felejti a dolgot.

Most nagyon általánosítok persze, de talán acsúnyább pasik jobban megbecsülik a barátnőjüket.

Ne törődj akörnyezettel, az egyetlen ami sázmíthat így kinézet alapján ha "undorodsz2 tőle. tehát ha annyira nem tetszik neked hogy magad miatt viszakozol a kapcsolattól. Akárki akármit mondd, egy kapcsolatban fontos a szexuális vonzalom. Ha ilyen problémád nincs nyugodtan gyere össze vele :)

2010. ápr. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
volt
2010. ápr. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Velem már sokszor volt ilyen,és ezekből lettek a tartós kapcsolatok:)És én se értettem mi vonz benne,de egy idő után szépnek láttam...:D
2010. ápr. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen. Moziban dolgoztam, ott találkoztam vele és olyan semmilyen nem volt, se csúnya, se helyes. Aztán tök sokat beszélgettünk és utána valami miatt annyira helyesnek tűnt. Most furán hangzik de tudtam h. nem vmi helyes de közbe én mégis nagyon helyesnek láttam. Aztán bele is habarodtam. XD
2010. ápr. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
jelenleg most én is ebben a helyzetben vagyok.szerintem ha jól kijössz vele és érzed hogy lehet belőle valami akkor ne vesztegesdd az időt:)
2010. ápr. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

De ez olyan furcsa, mert pl első nap mikor megláttam nem éreztem semmit. Kb. úgy voltam vele, hogy hagyjanak már vele békén.

Aztán ma meg azt vettem észre, hogy alig várom, hogy összefussunk, beszélgessünk, láthassam. :D Meg ahogy jobban megnéztem már nem is láttam annyira csúnyának, mert az arca amúgy nem csúnya. Csak hát a túlsúly, meg a magasság...

2010. ápr. 25. 19:26
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló cipőben voltunk. Megismerkedtünk, jól elbeszélgettünk. Elváláskor a hölgy mondta, majd jelentkezik telefonon.Eltelt fél év, már rég elfelejtettem, mert egyértelmű volt a "válasz". Fél év után véletlenül találkoztunk a körúton.Ennek már 34 éve.

Ja, Ő a feleségem.

2010. ápr. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

persze. neten ismertem, nagyon szimpatikus volt, mint ember és bár nem vagyok híve az ilyen találkának igent mondtam látatlanul. hát elsőre nagyon nagyon nem jött be, gondoltam is magamban, hogy ez ciki lesz. aztán leültünk beszélgetni és annyira jó volt, évek óta akkor éreztem egyedül hogy én én vagyok. idegen volt, neki mindent elmondhattam, egyformák voltunk. másodszor már nála találkoztunk és egyszercsak bekattant, hogy máshogy is vonz...pedig 10 évvel idősebb volt(én voltam 20),kissé zűrös előélettel. rövid, de velős kapcsolatunk volt. sajnos a sors úgy hozta hogy másfelé mentünk, de azóta sem bántam meg, hogy a szívemre hallgattam.

soha ne érdekeljen, hogy a környezeted mit gondol, örülj hogy értékes embert találtál. jobban szerethet mint bárki más és te is jobban szeretheted, mint bárki mást. ez nem a környezetedről szól, hanem rólad.

2010. ápr. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!