Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mással is volt olyan, hogy...

Mással is volt olyan, hogy valaki külsőleg nem tetszett neki először, de aztán valami mégis megfogta benne?

Figyelt kérdés

Most olyan furcsa érzésem van: van egy fiú akivel kb 1 hete találkoztam először, és azóta is minden nap. Külsőleg egyáltalán nem tetszett. Aztán beszélgettünk, és észrevettem, hogy kezd szimpatikus lenni. Udvarias, jó a humora, nem is buta és szorgalmas. Ezek szimpatikussá tették a szememben. Kb 2 napja sokszor gondolok rá, alig várom, hogy találkozzunk. :D

Csak hát külsőleg nem az esetem....

Meg ami ellene szól, hogy a környezetem biztos leszólná, hogy nem éppen egy adonisz + alacsony (illetve akkora kb mint én. Ha kihúzza magát, akkor talán 1-2 centivel magasabb nálam, és túlsúlyos)

De mégis vonz engem.


Olyan furcsa ez a dolog, mert eddig mindig úgy voltam szerelmes, hogy a külseje tetszett meg először a pasinak, és először mindig azt érzetem, hogy "hűűű de jó pasi" most meg nem...


2010. ápr. 25. 18:24
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Érettebb vagy mint korábban, ez jó
2010. ápr. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

igen nekem is volt nem egyszer olyan, hogy ránézésre nem tetszett asrác, de mikor szóba elegyedtünk valami mégis megfogott benne :)

Én ezeket kellemes meglepetéseknek fogom fel :)

Ha vonz lépj, hátha kisül belőle valami jó, mit veszthetsz ? :)

2010. ápr. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim válasza:
100%
Ez természetes.Szívedre hallgass , általában beszokott jönni nem hiába mondják ilyen sokan :)
2010. ápr. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
99%

hmmm, hát velem is volt ilyen, csak pont az ellenkezője...

adonisz pasi, zéró IQ-val.

égő volt vele megjelenni társaságban, mert csak hülyeségeket hordott össze. Életem egyetlen olyan szakítása, amikor egy könnycseppet sem ejtettem :D


azért ha annyira nem jön be, akkor nem kell erőltetni, mert előbb-utóbb akadályt jelent majd, pl. képzeld el magad vele intim helyzetben? menne? ha igen, akkor miért ne...

2010. ápr. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

nekemis volt ilyen, úgy voltam a sráccal hogy hát nem az esetem na. de megismertem, rengeteget beszélgettem vele és annyira megimádtam hogy most nagyon hiányzik ha nem láthatom

de igazából a különbség annyi hogy van barátom és szeretem, ez a srác pedig az ő legjobb barátja :) igazából lehet hogy csak valami vonzalmat érzek iránta nem tudom leirni de nagyon nagyon megfogott...

22L

2010. ápr. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
69%

Hát, ez érdekes dolog. Mindenesetre egy nagy előnye van a dolognak: ha egyszer talán megbánt vagy csúnyán viselkedik, illetve szakításra kerül a sor, könnyen ki fogsz ábrándulni belőle...miért is?

Mert ha már a belsőt illetően is meghasonlott előtted, akkor mi marad benne, ami vonz? :)

Érted...

Sajnos én ilyen vagyok. Jóformán csak a belső alapján ítélek, és ha valakit értékesnek találok, járok vele, nem izgat annyira, hogy külsőleg nem fog meg. Ezért voltam túl egyszerűen, könnyen a kapcsolatomon, mikor kiderült, hogy hazug majom a hapsi.

Egyébként Te fogod eldönteni, hogy mi lesz.

De az alap egy párkapcsolatban, hogy a külső vonzalom meglegyen.

Most gondolj bele, ha egyszer nemiségre kerül a sor, hogy lesz (ne haragudj) gusztusod hozzá?

Gondold meg, hogy barátnak, lelki társnak akarod-e.

Persze az is lehet, hogy idővel belészeretsz:)

2010. ápr. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
A párommal 13 évesen jöttem össze... én is a személyébe szerettem bele mert külsőre nagyon nemtetszett. Nagyon furcsa már ezt kimondani is, és mostmár gáznak érzem: de egyszerűen elsőre szégyeltem megmondani a barátaimnak hogy nekem ő kell... Aztán túlestem rajta, mindenki furcsálta is, és azóta (5 éve) is együtt vagyunk. Egyáltalán nem bántam meg, sőt, azóta vagy a párom kupálódott ki, vagy én látom szebbnek de az arca más kimondottan tetszik. csak fogyhatna pár kilót:) jopárat:D
2010. ápr. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Velem is pont ugyan ez van most.:O És nagyon gondolkodom, hogy mi legyen.:) Szerintem is hallgass a szívedre, én is megpróbálom ezt tenni!:)
2010. ápr. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
minél jobban megkedvelsz valakit, annál szebbnek látod. ez így megy :)
2010. ápr. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Csak elsősorban a környezetem ami hátráltatna, mert már hallom ahogy azt mondják, hogy hát azért egy ilyennel hogyan jöhetett össze stb. Tudom, hogy le kéne sz*rnom, hogy ki mit mond, mert mindenkinek úgysem lehet megfelelni.


De egyébként már mondta az apja, hogy fiam ilyen jó családba kellene beházasodnod, itt jó sorod lenne. :D


Köszönöm a válaszokat. :)

2010. ápr. 25. 18:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!