Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszem, a lányom leszbikus...

Azt hiszem, a lányom leszbikus, legalábbis összeszűrte a levet egy nővel! Mi a fenét csináljak?

Figyelt kérdés
17 éves, utoljára 3 éve volt belehabarodva fiúba, utána már egyszer nem mondta ki, hogy szerelmes vagy tetszik neki fiú. Sokat beszél a melegekről, meg mostanában (úgy 1-1,5 éve) egyre több meleg ismerőse lesz (osztálytársak, új haverok) és mindig meséli a dolgaikat, de úgy, mintha ez természetes lenne. Amikor mondtam neki, hogy én nem szeretném, ha ilyenbe keveredne valaha is, akkor elhallgatott. Eddig ez csak fura volt, azonban mostanában egy nőért teljesen odavan, őt is valami leszbikus ismerőse által ismeri és azt mondja, csak barátok, de ilyeneket ír neki a nő, hogy "Szépséges angyal, bárcsak látnálak". Ezt sms-ben írta, csak a lányom régi telefonjára, ami most az enyém. Próbáltam rátérni erre, de még csak nem is reagált, hanem teljesen odavolt, hogy írt neki a nő! Mindig róla áradozik, hogy milyen jó fej és mennyire el lehet vele beszélgetni, dehát a nő 27 éves, nem egy 17 éveshez való barátkozásra. Volt egy olyan, hogy nem jött haza iskola után, azt mondta a barátnőjénél lesz, de kerestem és nem volt ott, a barátnője azt mondta a nőnél van és később kérdőre vontam, hogy miért hazudik és le akarta tagadni, hogy nem ott volt. Nem tudom mit csinálnak, arról a nőről csak képet láttam, úgy néz ki, mint egy drogos, a lányom meg teljesen megváltozott, amióta vele barátkozik. Először nem is tudtam, kinek írogat állandóan, aztán mondta, hogy most megismert valakit és nem értettem, hogy egy 27 évessel mi a fene közös témája van. Én mit tehetnék? Ha kiderülne, hogy van valami én biztos összeomlanék. Azok alapján, amiket írtam, alaptalan a gyanúm vagy lehet valami? Kérem, segítsenek, mert el vagyok keseredve!
2010. ápr. 25. 12:38
1 2 3 4 5 6
 21/54 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat! Én nem vagyok maradi, de nem tudom, hogy a mai kamaszok hóbortjait mennyire lehet komolyan venni, a lányom nem az a csapnivaló kamasz, akivel nem lehet bírni, inkább nyugodt, nagyon szép, értelmes kislány és ezért soha nem szeretném, ha elkallódna züllött társaságban. Én mellette állok, de akkor viszont felveszem a kemény szülő szerepét, ha látom, hogy rossz közeg befolyásolja és most jelenleg ez nagyon nem hagy nyugodni
2010. ápr. 25. 13:04
 22/54 anonim ***** válasza:
78%
Figyelj! Ezen akárhogy sopánkodsz kénytelen leszel megbarátkozni a gondolattal hogy leszbikus a lányod! Vagy így is a te gyereked, vagy majd melletted sem érzi majd magát biztonságban és inkább otthagy. Támogatnod kell mindenben! Ha egyszer elmondja neked akkor is rezzenéstelen arccal KELL tűrnöd a dolgot, de semmi képpen ne lássa rajtad azt hogy ez téged megvisel!
2010. ápr. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
38%

Szia!

Szerintem nyíltan kérdezz rá, hogy a lányokhoz vonzódik-e!

Egyébként maximálisan megértem az aggodalmadat. Habár, én még csak 23 éves lány vagyok, de ha az én gyermekem homoszexuális lesz, én is összetörök...


Kicsit sem érdekel, ha lepontoznak, de számomra a homoszexualitás betegség. Nem értem, miért kell normálisnak, természetesnek venni és segíteni őket beilleszkedni! Nem azt mondom, hogy el kell tőlük fordulni és undorodni kell, hanem KUTATÁSOKAT VÉGEZNI, HOGY HOGYAN LEHET EZT GYÓGYÍTANI!!!


Ha valaki a saját neméhez vonzódik, de szégyelli, változtatni szeretne rajta, azt maximálisan támogatom! Aki viszont melegfelvonulásokon küzd a b*ziság elfogadásáért, na attól kifordul a belem!

Ezt egy szellemi betegségként kéne kezelni és gyógymódot találni rá! Nem véletlenül nem lehet gyereke 2 férfinak és 2 nőnek!!! A világ úgy lett kitalálva, hogy a nő a férfival létesítsen párkapcsolatot és punk-tum!

A nemi szervek is úgy lettek "alkotva", hogy a férfié és a nőé egymásba illeszkedik! Mit kezdjen egymással két pénisz meg két vagina? Nem kell rá válaszolni...

2010. ápr. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 A kérdező kommentje:

"Ha egy 27 éves férfivel lenne így, akkor is így reagálnál?"


Egy 27 éves férfi is idős egy 17 éves tinilányhoz, de ha a pasiról nem rí, hogy egy züllött alak, akkor nem szólok bele. Viszont itt nem ez a helyzet, a nő nem barátként viselkedik, a lányom hazudozik miatta és ez nem normális. Szerintem jogom van beleszólni ebbe, nem? Vagy talán ez a rossz szülői magatartás? Hagyjuk csak a gyereket elkallódni

2010. ápr. 25. 13:08
 25/54 anonim ***** válasza:
70%
Én nem javasolnám, hogy a 27 éves valószínűleg igazi leszbikussal beszélgess a lányodról. Az nem a hamupipőke mese, hogy "jajj, hagyjad már az én kislányomat, tudod olyan érzékeny, ugyan, találsz te más párt is" mert szerintem csak még jobban felhúzod vele. A leszbik (szerintem) melodramatikusabbak az átlagnál, akkor még jobban benne lesz, hogy "küzdenie kell a szerelméért".
2010. ápr. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
60%

13:08-as hozzászólásán jót mulattam.

"KUTATÁSOKAT VÉGEZNI, HOGY HOGYAN LEHET EZT GYÓGYÍTANI!!! "

Oké, de akkor a tolerancia hiányát is betegséggé kellene nyilvánítani, és akkor te beteg ember vagy! És a belem kifordul hogy te ezt próbálod normálisnak beállítani, ezt a betegségedet amid van! ... Nagy az isten állatkertje...

2010. ápr. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
60%

"Egy 27 éves férfi is idős egy 17 éves tinilányhoz, de ha a pasiról nem rí, hogy egy züllött alak, akkor nem szólok bele. Viszont itt nem ez a helyzet, a nő nem barátként viselkedik, a lányom hazudozik miatta és ez nem normális. Szerintem jogom van beleszólni ebbe, nem? Vagy talán ez a rossz szülői magatartás? Hagyjuk csak a gyereket elkallódni"


- Hirtelen nagyon felkaptad a vizet... nem baj védekezz csak.


A probléma nem ott van, hogy Te elsősorban nem attól félsz, hogy elzüllik a lányod, hanem hogy leszbikus lesz. Ez látszik azon, ahogy feltetted a kérdést.

2010. ápr. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 A kérdező kommentje:
Könnyű azt mondani, hogy "Hagyd csak, hadd élje az életét, hadd legyen boldog, ne szólj bele" Kíváncsi lennék, hogy ha más gyerekével lenne ugyanez, hogy reagálna. Én így reagálok, mert én neveltem és az én felelősségem még egyelőre, hogy milyen társaságban van és ez hogy hat ki a lelki fejlődésére.
2010. ápr. 25. 13:20
 29/54 A kérdező kommentje:

"A probléma nem ott van, hogy Te elsősorban nem attól félsz, hogy elzüllik a lányod, hanem hogy leszbikus lesz."


Vond kétségbe ezt is, Te biztos jobban tudod, hogy hogy érzek most.

2010. ápr. 25. 13:22
 30/54 anonim ***** válasza:
26%
Nem akarlak bántani, de a homoszexualitás az nem egy genetikai dolog. Az kialakul az emberben a lelki fejlődése során. Ez már kialakult benne, te valahol hibáztál, és ennek csak az eredménye a homoszexualitás, HA VALÓBAN EZ AZ! Már teljesen mindegy hogy engeded e homokosok közelébe vagy sem! Előbb kellett volna gondolkozni, nem utólag kapálózni!
2010. ápr. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!