Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszem, a lányom leszbikus...

Azt hiszem, a lányom leszbikus, legalábbis összeszűrte a levet egy nővel! Mi a fenét csináljak?

Figyelt kérdés
17 éves, utoljára 3 éve volt belehabarodva fiúba, utána már egyszer nem mondta ki, hogy szerelmes vagy tetszik neki fiú. Sokat beszél a melegekről, meg mostanában (úgy 1-1,5 éve) egyre több meleg ismerőse lesz (osztálytársak, új haverok) és mindig meséli a dolgaikat, de úgy, mintha ez természetes lenne. Amikor mondtam neki, hogy én nem szeretném, ha ilyenbe keveredne valaha is, akkor elhallgatott. Eddig ez csak fura volt, azonban mostanában egy nőért teljesen odavan, őt is valami leszbikus ismerőse által ismeri és azt mondja, csak barátok, de ilyeneket ír neki a nő, hogy "Szépséges angyal, bárcsak látnálak". Ezt sms-ben írta, csak a lányom régi telefonjára, ami most az enyém. Próbáltam rátérni erre, de még csak nem is reagált, hanem teljesen odavolt, hogy írt neki a nő! Mindig róla áradozik, hogy milyen jó fej és mennyire el lehet vele beszélgetni, dehát a nő 27 éves, nem egy 17 éveshez való barátkozásra. Volt egy olyan, hogy nem jött haza iskola után, azt mondta a barátnőjénél lesz, de kerestem és nem volt ott, a barátnője azt mondta a nőnél van és később kérdőre vontam, hogy miért hazudik és le akarta tagadni, hogy nem ott volt. Nem tudom mit csinálnak, arról a nőről csak képet láttam, úgy néz ki, mint egy drogos, a lányom meg teljesen megváltozott, amióta vele barátkozik. Először nem is tudtam, kinek írogat állandóan, aztán mondta, hogy most megismert valakit és nem értettem, hogy egy 27 évessel mi a fene közös témája van. Én mit tehetnék? Ha kiderülne, hogy van valami én biztos összeomlanék. Azok alapján, amiket írtam, alaptalan a gyanúm vagy lehet valami? Kérem, segítsenek, mert el vagyok keseredve!
2010. ápr. 25. 12:38
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
45%

Hát, én a helyedben kezdenék barátkozni a gondolattal, hogy lezbikus a lányom, nem értem ez miért AKKORA tragédia...

De az is lehet hogy biszex/"divatlezbi", nincs veszve minden, nyugi :)

Inkább azon aggódnék, hogy egy 27 éves biztosan nincs jó hatással rá... de tiltani úgysem tudod...

2010. ápr. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
69%

ne is haragudj, de "Amikor mondtam neki, hogy én nem szeretném, ha ilyenbe keveredne valaha is, akkor elhallgatott. " - leszbikus nem választás alapján lesz valaki


amúgy meg ha leszbikus, attól még ugyanúgy a te gyereked, nem hiszem, hogy jogod lenne a szerelmi ügyeibe beleszólni, majdnem felnőtt, nem kiskorú

2010. ápr. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
51%
Én a helyedbe felhívnám aztán jól elküldeném a sunyiba,mit képzel ez kislányokat visz bele a hülyeségeibe. Most még nagyon soknak tűnik ez a 10 év...
2010. ápr. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 A kérdező kommentje:
Majdnem felnőtt? 17 éves még közel nincs a felnőttséghez és senki se mondja már nekem, hogy a környezet nincs rá hatással és hogy normális, ha egy 17 éves egy 27 éves züllött emberrel barátkozik!
2010. ápr. 25. 12:46
 5/54 anonim ***** válasza:
65%
Szeritem nem leszbikus..ez a 15-16-17-18 éveseknél mostanában megszokot..igazi borzalom, de sajnos azt kll hogy mndjam ez ebbe a korban "normális".bár ez anno teljesen nem vol normális de majd kinövi..ha meg netán mégis leszbikus, te akkoris az anyja vagy és őakkoris a lányod..ezért nem ítélheted el..ilyen és kész
2010. ápr. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
85%

Szia!


Engem anyukám úgy nevelt, hogy bármivel odamehettem hozzá. Nem vagyok leszbikus, de ha az lettem volna azt is el mertem volna mondani. Nagyon sok múlik a nevelésen, ne haragudj meg érte. a legegyszerűbbb, ha leülsz vele és elmondod, hogy legyen őszinte. És ha bevallja hogy leszbikus, akkor se törj össze vagy ilyesmi, ez még bőven kialakulhat,lehet 2 hét múlva meg pasiba zúg bele. 17 éves még a kamasz kor javában van!

Figyelj, beszélj vele arról, hogy ez is egy szeretet-fajta, és ha többet érez egy nő iránt az nem megvetendő, csak néha inkább pótol vele vmit az ember. Egy jó barátságot, egy lelkitársat stb. De nem is biztos, hogy igazán testileg vonzódik hozzá. Ismerje meg, de semmi "olyanba" ne menjen bele. Legyen esze, férfi nélkül is terjednek a nemi betegségek. Szóval ismerje meg, és ha 3-4 hónap után testileg is vonzónak találja, akkor nem biztos hogy kamaszos túlzási vannak....

2010. ápr. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
81%
17 évesen még nem hiszem, hogy kiforrott volna mindez. Szerintem csak kíváncsi. Biztosan el fog múlni, ha most úgy is gondolja, hogy leszbikus...
2010. ápr. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
69%
A helyedben én felhívnám azt a nőt, és kérdőre vonnám erről.
2010. ápr. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
74%
talán ha nem állnaál ilyen ellenségesen a lányod szexuális beállítottaásághoz akkor többet megosztana veled és jobban hallgatna rád. de amíg azt érzi, hogy szerinted ő aberrált és csak úgy belekeveredett dolgokba, addig a lehető legnagyobb távolságot fogja tartani tőled és ha megfeszülsz sem tudsz rá hatással lenni. amíg nyomozgatsz utána és főleg nem érted meg, addig nem is fog megváltozni semmi. talán le kéne ülnöd vele, őszintén beszélgetni, biztosítani kéne arról, hogy mindegy hogy leszbikus vagy nem, te akkoris szereted és támogatod, így sokkal több rálátásod lenne az életére és a dolgaira. azon, hogy leszbikus nem tudsz változtatni, de azon igen, hogy egy 27 éves nő teljesen a befolyása alá vonta. csak nem így, ezzel az ellenkező hatást éred el. felhívhatod, elküldheted akárhová, tilthatod alányod, te húzod a rövidebbet,hisz 17 éves kamasz. partnerként kéne viselkedned, mégiscsak a lányod.
2010. ápr. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 A kérdező kommentje:
Én jó kapcsolatban vagyok vele, nem tartom laza pórázon, de nem is zárom kalitkába és ő jön oda hozzám azzal, hogy beszélgessünk, nem én unszolom. Erről a témáról viszont nem beszél vagy tereli vagy hallgat és épp ezért is zavaros.
2010. ápr. 25. 12:50
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!