Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, titeket zavar, ha a...

Lányok, titeket zavar, ha a párotok "megnéz" egy lányt az utcán? Hogyan reagáltok rá?

Figyelt kérdés

Az én barátom csak 2 másodpercre néz rá aztán visszafordul hozzám, és ad egy csókot.

De engem még ez az idő is zavar, néha kiakadok.


2010. ápr. 23. 19:53
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
70%
tudod...mondok én is valamit...mikor mész az utcán próbáld meg,hogy mikor elmész egy üzlet előtt ne nézzd meg a kirakatot...azt amit kinál...nem tudod megállani...valahogy igy van ez a férfiaknál is csak mi nem a kirakatot nézzük.
2010. ápr. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
70%
hűség, nem vakság. felőlem aztán akárhány nőt megnézhet, amíg az én párom, engem szeret, mellém fekszik le este, addig nem zavar.
2010. ápr. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
70%

Ha ha, szépek a kommentek. Annyit mondok, hogy szimplán önbizalomhiányod van semmi más. Arra nem akadsz ki, ha elmegy előttetek egy fiú-férfi és a párod ránéz 1-2 másodpercre?! Hüha, lehet, hogy meleg is? Saját magadban nem bízol vele kapcsolatban, meg jó részt szemben sem. Lehetetlen, hogy ne nézzünk rá egy másik emberre, ha az szembe jön velünk az utcán, esetleg elmegy mellettünk. Automata viselkedés. Te is ezt csinálod, csak neked nem tűnik fel.

Engem nem zavar, ha megnéz a párom egy másik nőt az utcán, amíg biztos vagyok az irántam érzett szerelmében, hűségében. Amikor ez meginog, onnantól kezd el zavarni valószínűleg. Tudom, hogy vagy azért néz rá, mert épp a hölgy elment a szeme előtt, vagy azért mert mint ember elment a szeme előtt, csak épp nőből van , vagy azért, mert egyszerűen szép. A szép dolgokat pedig nem szabad megtagadni a szemedtől. Én is megnézek egy jó pasit az utcán, sőt még egy nőt is ha az szép vagy valamiért vonzza a tekintetem...


fel a fejjel, ha megcsal akkor kezdj el hisztizni, addig ne nagyon, mert ott fog hagyni ha ezt nem fejezed be..

2010. ápr. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%
biztos tini vagy még :) majd kinövöd és lesz nagyobb problémád, és már rééég nem ez a pasid lesz akkor :) szóval nyugi.
2010. ápr. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%

Eleinte kicsit zavart, aztán elkezdtem viccelődni, h bakker tényleg de jó s*gge volt annak a csajnak :D Először meglepődött, aztán röhögtünk egy jót :D

Pasiból van, természetes h megnézi a csajokat, van szeme :) Csak most már nem érzem ezt személyes sértésnek, hanem poénosan fogom fel a dolgot :)

2010. ápr. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!