Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, titeket zavar, ha a...

Lányok, titeket zavar, ha a párotok "megnéz" egy lányt az utcán? Hogyan reagáltok rá?

Figyelt kérdés

Az én barátom csak 2 másodpercre néz rá aztán visszafordul hozzám, és ad egy csókot.

De engem még ez az idő is zavar, néha kiakadok.


2010. ápr. 23. 19:53
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
50%
Érdekes, hogy itt ez senkit nem zavar... képmutatók.
2010. ápr. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
79%
Hát 2mpre nem is zavar kedves utolsó;) Ha feltűnően utána forog,nézegeti akár 1 percen keresztül az már zavar... de a kérdező kicsit túldramatizálja a dolgot
2010. ápr. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
70%

Uramisten. Ennyire még én sem vagyok kiakadós típus...

Már bocs, de attól nem veszi el feleségül hogyha épphogy ránéz... Én atótl msot akkor leszbikus vagyok, mer tmegyek az utcán, és mittudomén érdekesnek találok egy csajt és ránézek? vaghy csak simán ránéze...ez megzsokás.

Te emg egy hülye k*rva vagy ;)

2010. ápr. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
82%
Na.. ez az mikor ha nincs probléma, a nők gyártanak. NEm olvastam végig se a válaszokat, se a kommentjeidet, úgyhogy nem tudom mennyi idős vagy, de gondolom 20-on jóval alul. Érett nő nem viselkedik így . Hisztizz , meg nyúzzad csak nyugodtan tovább, de tudod mit? Szúrd ki a szemét, aztán majd vezethetet fehér pórázon. Hagyd békén, ha elfogadsz egy jó tanácsot, mert rossz vége lesz. Tényleg jószándékból figyelmeztetlek. Egyébként meg ne mondd már, hogy te nem nézel meg egy jó pasit az utcán. Senki nem fogad vakságot.
2010. ápr. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
78%
már ne haragudj de ha valaki ránéz valakire 1-2 másodpercig abban semmi rossz nincs. ha így folytatod nem sokáig lesztek együtt, egyik pasi sem szereti az ilyen eszetlenül féltékeny nőket, mert ez csak a kisebbségi komlexus illetve önbizalomhiány jele náluk. engem nem zavar ha esetleg rápillant egy nőre. nincs okom félni :) ha mondjuk utánafordulna, fütyülgetne, na az már más tészta.
2010. ápr. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
81%

Mi együtt nézzük meg:D ha jön egy jó nő sokszor még én is megkommentálom, hogy de jól néz ki, milyen jó formája van stb:D sokszor még én hívom fel a figyelmét:D aztán megkommentáljuk s megyünk tovább. Persze ezt inkább a poén kedvéért. Amúgy hűséget fogadott nem vakságot!

Tudom, hogy egyetlen jó nőért sem cserélne le engem, mert neki én vagyok a legjobb nő:)

Amúgy én is megnézek más pasikat...ne mondd, hogy te nem nézel rá más pasira...

Attól amiért ránézel még nem történik semmi...


Lehet hülyének gondolsz, de maximális bizalom mellett egy közeli kapcsolatban ez belefér...


2o-L

2010. ápr. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem is nyomkodd ki a szemeit,és zárd le a pincébe a kutyához,nehogy véletlenül másra is ránézhessen rajtad kívül...Én nő létemre nem bírom megérteni,hogy lehet valaki ennyire önző,kisebbségi komplexusos,féltékeny,és hisztis!

Könyörgöm,egy-két másodpercről van szó,amúgy meg még szép,hogy megnéz egy csinos nőt!Nekem ne mondjad,hogy Te rá sem nézel a helyes pasikra!Édes Istenem,milyen lányok vannak...Nőjj fel!

2010. ápr. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:

kedves 20:35 ös.

ÉN aláirom, hogy te egy nagyon okos és önbizalomteljes, magabiztos nő vagy, de ne jössz t eahhoz, hogy k*rvázzál:) világos?:)

2010. ápr. 23. 20:47
 29/35 anonim ***** válasza:
70%
nem tudom hány éves vagy(16 a tippem, itt lassan mindenki 16 lesz), de ezért megharagudni, az már a te bajod és gondod. Saját magadat szivatod ezzel. Nem csak te vagy a világon, miért ne lehetne másra ránézni, megnézni. Ennyi erőből ne nézzen meg egy filmet mert 3 jó nő van benne és téged meg elönt a féltékenység?
2010. ápr. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
49%
Jaj, hát már meg se nézhet valakit? Persze minden nőnek imponál, ha egy jó macsó fickó fennakad nála, aztán meg csodálkozik, ha nem változik meg hirtelen. Nem kellene kasztrálni őket, miután megvan a két gyerek, és akkor ilyesmi nem fordulhatna elő???
2010. ápr. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!