Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, titeket zavar, ha a...

Lányok, titeket zavar, ha a párotok "megnéz" egy lányt az utcán? Hogyan reagáltok rá?

Figyelt kérdés

Az én barátom csak 2 másodpercre néz rá aztán visszafordul hozzám, és ad egy csókot.

De engem még ez az idő is zavar, néha kiakadok.


2010. ápr. 23. 19:53
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
81%
Nem zavar egyáltalán.
2010. ápr. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
65%
Nna, nálunk ugyanez van. Engem is nagyon zavar, mégsem képes abbahagyni, de komolyan látom rajta, hogy nem is direkt csinálja, hanem egyszerűen nem veszi észre magát. Már megmondtam neki, hogy jobb ha egyedül megyek mindenhova, mert úgy legalább nem érzem rosszul magam. Hiszen ez nekem megalázó.
2010. ápr. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:

én meg mondom neki, hogy nézed? erre letagadja. mostmár tényleg nemtudom eldönteni, hogy a csajt nézi vagy mást...

de most, nem vagyok neki elég jó?????

az ilyet hogy kerülhetném el???? foglalkozzak vele, vagy ne????? leáll vagy nem szokik le róla???????

2010. ápr. 23. 20:00
 4/35 anonim ***** válasza:
67%

A nők hajlamosak rá, hogy túlmisztifikálják a dolgot. Azt bezzeg nem veszik észre amikor egy jóképű pasira néznek, esetleg mosolyognak. :)


Minden nő, és minden férfi csinálja ezt. Kivéve a vakokat persze. Mi ezzel a gond? Azzal hogy járunk valakivel, aláírtunk egy szerződést, hogy tilos attraktív emberekre ránézni? Könyörgöm, ez hülyeség. :)


Persze vannak ésszerű határok. Ha a pasi/nő pl mosolyogezerrel/kaccsintgat több percen keresztül bámul, stb. Amíg viszont ezeket nem hágja át valaki, nemhiszem, hogy problémát kéne csinálni belőle.


Engem soha nem zavart a dolog. Mindent a szemnek, semmit a kéznek. :)

2010. ápr. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
59%
Nekem is mindig letagadja, még ő van felháborodva, én meg elbizonytalanodom, nagyon meggyőző tud lenni. Nem tudsz vele mit csinálni... nézd te is a fiúkat feltűnően, hátha ez meg neki fog rosszul esni, és észreveszi magát. Szerintem kultúrált, intelligens férfi nem teszi ezt a barátnőjével. Mondom ezt úgy, hogy nálunk is ez a probléma, bár szeretem a kedvesem.
2010. ápr. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
80%
Nyugi, ha te is megnézed egy helyes srác kőkemény formás seggét, majd észreveszi magát:) Még meg is jegyezheted, hogy : hűha!, hátha nem venné észre ha csak néznéd... Ha megbántja, semmi baj sincs vele, csak fiúból van:) Mindegyik csinálja, csak sokan jól titkolják.. Ha viszont fel sem veszi szerintem akkor az nem épp jó.. Ha meg megsértődött mondd el neki h ezt csak azért csináltad mert ... KOMMUNIKÁCIÓ.
2010. ápr. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
81%
Csak azokat a lányokat zavarja ha a pasijuk megnéz más nőket, akiknek kisebbrendűségi komplexusai vannak és azt hiszik az a csaj akit néz az jobb náluk. Engem nem zavar ha a barátom megnéz más lányokat is mondjuk nem nagyon csinálja ezt még amikor sétálunk akkor is engem bámul közben és bókol:)
2010. ápr. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

mert pl. multkor ültünk a parkban és elment egy csaj nem néz utána, nem fordul meg, nem erről van szó!

csak eljön és ránéz kb 1-2 másodpercre.

mint amikor gyorsan végignézel valamin...

de egyfolytában nem bámulja.


mais volt ilyen eset...aztán megharagudtam rá

most hívott. kérdezi, hogy :zavarlak? mondom: tudodmit inkább bámuld a csajokat.

És kinyomtam.

2010. ápr. 23. 20:07
 9/35 anonim ***** válasza:
72%
Már bocs de kis hisztis p. vagy... Ilyenért kiakadni! Azért mert veled jár, nem nézhet másra? Te mondod hogy épp csak megnézi őket. Tudod mit? Szerintem csakis vak fiúkkal randizz! Problémázz csak, ne félj egyszer megunja... Remélem nagyobb bajod nem lesz az életben soha.
2010. ápr. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim válasza:
68%
Szerintem jobb lenne, ha csukott szemmel járna, nehogymár ránézzen valakire is 1-2 másodpercig. Gratulálok.
2010. ápr. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!