Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, titeket zavar, ha a...

Lányok, titeket zavar, ha a párotok "megnéz" egy lányt az utcán? Hogyan reagáltok rá?

Figyelt kérdés

Az én barátom csak 2 másodpercre néz rá aztán visszafordul hozzám, és ad egy csókot.

De engem még ez az idő is zavar, néha kiakadok.


2010. ápr. 23. 19:53
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
75%

Én a 20:01-es válaszadónak adok igazat. Szerintem az emberek többsége tényleg túlzásba viszi a dolgot. Mi pl. a párommal simán megbeszéljük ha elmegy előttünk egy jó nő. Pontozzuk 10-es skálán. :) Pasikat csak én pontozom, párom nem hajlandó rá. :D De nincs ezzel semmi baja. Megbeszéltük a dolgot, előfordulhat, hogy egy jól kinéző emberi egyeden megragad az ember szeme. Ez így természetes, ha nem lesz belőle több, mint egy kis nézés, hol itt a gond?


Csipkerózsikák, kelljetek fel. Titeket választott, és nem rohan oda minden helyes csajhoz. Hát akkor mi a probléma? Ennyire egoisták vagytok, hogy nehogy lásson bárki mást, csak titeket? Ez elég rossz szokás. Miért ne tetszhetne neki más nő is? Nektek talán soha nem tetszik meg más pasi kinézetre? Ne mondjátok már... Ez hülyeség. :)

2010. ápr. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
64%
Járjál vak emberrel... istenem mi van akkor, ha megnéz egy csajt? Hűséget fogadott,nem vakságot,bár még úgy látom, nem vagytok házasok:)
2010. ápr. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
72%
Te nem vagy normális már bocs. Miért baj az ha csak ránéz egy pillanatra? Miért nem azt mondtad neki a telefonba hogy legközelebb a szemed nyomom ki a telefon helyett nehogy már nézz vele bárkit is vagy bármit is rajtam kivül. Rá fog menni a kapcsolatod még ha szeret is ezt a viselkedést én nem tudnám elviselni pedig lány vagyok.
2010. ápr. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
48%
engem nagyon zavar, a az a nő nagymelű. nekem nagyon kcsi van és nagyon kellemetlenül érzem magam miatta. nincs önbizalmam. és ha megbámul egy nagycicis nőt, az nagyon de nagyon rosszul esik.hogy reagálok? sírok, ha nincs ott... :(
2010. ápr. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim válasza:
72%
Nemcsak nem zavar, de együtt meg is beszéljük, hogy szerintem is jó csaj-e, akit lát. Soha nem hisztizett egyikünk sem ilyenekért - és már jó ideje boldog házasságban élünk. :)
2010. ápr. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim válasza:
63%
Kiscsillag. Azt ajánlom, menj át a csávóhoz, és kapard ki a szemét. Probléma megoldva. Kelj fel a bőrkanapéról és vidd el az agyad egy pszichológushoz, hogy tegyen helyre egy gumikalapáccsal.
2010. ápr. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem uldozesi maniad van!

Az eg aldjon meg, nem vak a parod!

Te nem nezel meg valakit, akarkit 2 masodperc erejeig, ha veled szembe jon az utcan.

Pasit not egyarant?

Csak mert mondjuk megakad a szemed a ruhajan vagy az arcan mert mintha lattad mar volna vagy hasonlit, vagy fel se fogod mert csak nezel kia fejedbol, es elvagy a gondolataiddal?

2010. ápr. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
65%

"Hűséget fogadott nem vakságot"

Ismerős? Szerintem felfújod a dolgot. Azt mondod még csak vissza se néz és 2-3 mp sem sok... Nő vagyok nem bánom ha a pasim megnéz valaki mást is az utcán. Amíg engem választott nincs gondom vele. Ha jön velünk szembe egy nő és tetszik az arca vagy a szeme vagy csak jól néz ki én is megmondom neki. Ha srác jön arra én is megnézem. Miért te nem nézel fiúkat?

2010. ápr. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
83%
Nem zavar. Sokkal rosszabbat teszel magadnak, ha ezen hisztizel, ad abszurdum a végén azért hagy ott, mert hisztis p*csává válsz. Gondolkozz el ezen, sokan megszívták már így.
2010. ápr. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim válasza:
51%
Basszus, fiúból van, persze hogy megnézi a többi lányt is. Atyám...
2010. ápr. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!