Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az a nő, akivel megcsaltak...

Az a nő, akivel megcsaltak jobban vagy rosszabbul nézett ki mint te? Vagy egy pasinak mindegy hogy néz ki a szeretője?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 23. 12:09
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Tökmindegy. Ha szebb, akkor is fáj, ha nem akkor is... Én nem láttam a csajt, de a férjem agyondícsérte, így biztos jobban néz ki nálam.
2010. ápr. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Ááá, dehogy volt jobb. vagyis a volt párom azt hitte az exnője szeretőként jobban beválik és jobban ki is tesz majd magáért,mint a kapcsolatuk alatt, de tévedett egy jó nagyot.A tévedésének pedig az lett az ára, hogy se én, se ő, hanem egy harmadik van mellette, aki bár nem csúnya, de csalja fűvel-fával. Visszanyalt a fagyi.
2010. ápr. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
a szeretőben az a legjobb, h nem kell vele élni, nem kell neki mindenről beszámolni, nincs felelősség.....máris szebb....de az én férjem is rájött, h az életben néha kötelesség is van és arra meg feleség kell...kár h már elkésett
2010. ápr. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
13.24 - 3 evig, de netes szexpartner keresokon ismerkedett mellettem idosebb asszonyokkal(ezt csak evekkel utana tudtam meg).
2010. ápr. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Mind fiatal kis tizenéves 'lányok' voltak. Az összes ismerősöm szerint -igaz ők is elfogultak- hülye volt, hogy ilyen kis fruskák miatt kockáztatta a kapcsolatunk. Nem vagyok beképzelt, de annyira önértékelésem van, hogy azt mondjam, egyik se volt szebb, mint én.
2010. ápr. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
az én esetem igen érthetetlen. mindig is azt akarta a párom, hogy vékony és szálkás legyek. ezt tudtomra is adta. 1 éven keresztül edzettem heti 5x, szinte csak zöldségen éltem, nagyon nehezen és sanyargatva magamat elértem azt ami neki tetszett,erre megcsalt egy dagadtabb nővel, mint én voltam előtte. értetlenül állok a dolog előtt. hát ez hogyan lehetett? teljesen kicsinált vele...
2010. ápr. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

22:31! A párod egyik kell, hogy legyen a "direkt hülye", vagy a "véletlenül s*ggfej" közül.

Biztos bántó, de legyen öröm az ürömben, hogy lefogytál, csinos vagy, és bármilyen pasit az ujjad köré csavarhatsz.

2010. ápr. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
83%

Nekem ugyan már nem volt akkor a pasim,de még szerettem,szal azért elég sz*r volt látni egy másik csaj oldalán.DE észrevételeztem,hogy elég csúnyácska a csaj és elég butácska is szegény,úgyhogy megnyugodtam és csak nevetek rajta,hogy ez jutott neki utánam:)És az exemet ismerve azért esett erre a csajra a választása,mert ez a lány csak keveseknek kell,igénytelenül öltözködik,tehát nem lehet megszólni ilyen szempontból...Míg én szép vagyok,csinosan öltözködöm és egész sokan akartak:)ezért mindig el is mondott mindenféle r*bancnak,ok nélkül.Ha szebb lenne nálam,lehet hogy nagyon rosszul esett volna:s

Belső tulajdonságait tekintve nem ismerem a csajt.Csak ugye annyit hogy butus,meg tapadós mint a tépőzár.Ettől még lehet,hogy kedves,aranyos.De nemigen tudom elképzelni,hogy nálam ebben jobb lehetne.Mindent megadtam az exemnek..még többet is mint kellett volna.A csaj sztem inkább abban jobb,hogy úgymond "behódolóbb" és jobb bábunak mint én voltam:D

2010. ápr. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
A nők úgy gondolják (gondolom többsége), hogy ha az a csaj, akivel a párja megcsalta szép, akkor nem annyira bántja (persze bántja)- viszont ha rondább mint ő, akkor ott motoszkál benne a kérdés, hogy akkor meg MIÉRT???
2010. ápr. 30. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:

Ez erdekes kerdes.Az en volt parom olyat vett el felesegül, aki fiatalabb nalam, de a korahoz kepest többnek nez ki. Vannak fotoi, amin jol nez ki, van, ahol nagyon nem. A furcsa az,hogy mindenben az ellentetem, de ugy,hogy a 12 ev alatt a volt parom azokat a dolgokat utalta, ami a mostani parjaban mind megvan.Utalta,ha egy nö nagyon vekony, ha hosszu a haja, ha festi magat, ha dohanyzik, es ha vegetarianus, ez utobbit kinevette.a felesege ilyen.Azelött utalta a teotvalast, mostmar ö is televan a parjaval együtt, raadasul gyülölt mindent, ami kinai /1 evig Ujzelandon dolgoztunk es a kinai vezetes miatt jöttünk haza/, erre mostmar kinaiirasjegyeket tetovaltat magara.Azelött azt mondta, mindenki hülye, aki telerakja fotokkal a tarsasagi oldalakat lasd iwiw,azota megszamlalhatatlan fotoja van fennt mindenröl, eljegyzes,esküvö, stb.Ja es ami szerintem eleg beteges, hogy odaviszi nyaralni a feleseget, ahol velem volt többször, nemcsak helyileg, de ugyanabba a szallodaba is, vagy odamennek kirandulni, ahol együttvoltunk szinten többször.

Na de szerintem tökmindegy,ki hogy nez ki, mert az emberen nem segit se egyik, se masik, ha vege egy kapcsolatnak.Elöre kell nezni, es akkor sokkal jobb lesz.

2010. ápr. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!