Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az a nő, akivel megcsaltak...

Az a nő, akivel megcsaltak jobban vagy rosszabbul nézett ki mint te? Vagy egy pasinak mindegy hogy néz ki a szeretője?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 23. 12:09
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Most ere mit mondjak?Aki megcsalt vele annak nyilván jobb.

Nekem nyilván nem.Azért fura lenne, ha azt mondaná jobb nélam.Sok ismerősöm azt mondta, nem jobb mint én.Ez reletív.Kinek mi , ki a szép, jobb.

2010. ápr. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
85%
Igénytelen kis fruska volt. Nem egy pasinak a véleménye ez, azok közül akik ismerték. (Mert persze én elfogult vagyok) Tehát azok a férfiak, férfi szemmel 1 "nőies" dolgot láttak abban akivel megcsalt, hogy írtó nagy mellei voltak. (nekem csak átlagos van)
2010. ápr. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Hát elég relatív, hogy kinek mi a szebb, de szerencsére sok vélemény szerint én szebb vagyok és csinosabb :)

csak az a baj, hogy nem sokat segít ez rajtam..:( a tény az még mindig ott van sajnos...

2010. ápr. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Kb ugyanúgy, mint én. Hasonlított rám, az egyik ismerősöm egy bálban majdnem odament hozzá, mert azt hitte én vagyok. Volt párom mentségére legyen mondva, hogy azóta is azzal a lánnyal van (immár 10 éve), szóval nem össze-vissza csalogatott. Ja, egyébként ez az első szerelem volt (részemről és részéről is) Más nem csalt még meg (vagy nem tudok róla) és remélem nem is fog, mert 6 éve vagyok együtt lassan a férjemmel :)))
2010. ápr. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt jobb. Azt könnyebben vettem volna, hisz mondjuk ha csinosabb akkor még meg is értem hogy miért. De nem megcsalt, lecserélt. :(
2010. ápr. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobb volt nálam...
2010. ápr. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
94%
adottságait tekintve nem volt rosszabb, kb hasonlónak mondanám, de hozzám képest igénytelen volt.....olyanra gondolok, mint fürdés, öltözködés, mosási szokások.....egészségére
2010. ápr. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
mindenben jobb volt nálam
2010. ápr. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
90%
Szintén mindenben jobb volt, mint én... Szebb, egzotikusabb, bátrabb, határozottabb, sokkal jobb színész, mint én. Talán csak műveltségben volt elmaradva nálam, szóval abszolút megértettem a barátom. :(
2010. ápr. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
83%
Hát max. mellméretben volt "jobb" bár a többi része is arányosan nagy volt hozzá.
2010. ápr. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!