Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik megcsalták a férjüket,...

Akik megcsalták a férjüket, párjukat pedig azok normálisak voltak, mi volt az ok?

Figyelt kérdés
Gondolok arra, hogy nem nőznek, isznak, haveroznak stb., sok ilyet látok mostanában és ledöbbenek milyen bátrak, belegondolnak a következményekbe, vagy csak a pillanatnak élnek. Általában mindenhol gyerek van, azért felelősségük is van.
2011. okt. 7. 19:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%

Nekem a nővérem csalta meg a párját, így csak az ő indokait tudom elmondani: SEMMI. Egyszerűen megkívánta a szexet azzal a sráccal. Persze a párjának nem mondta el, csak nekem, mert nekem mindent elmond. És mivel a párja nem fogja sosem megtudni így nem lesznek következmények. Én nem mondom el, ő nem mondja el, a srác meg főleg nem, mivel nem is ismeri a nővérem párját, és esély nincs rá, h kapcsolatba kerüljenek.


Szerintem a felpörgött a világ az oka, de engem nem érdekel, nem ítélkezem, a nővérem dolga.

2011. okt. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
40%

"Akik megcsalták a férjüket, párjukat pedig azok normálisak voltak"

ilyen nincs, ha valahol megcsalás történik, ott gond volt a kapcsolattal.

2011. okt. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%

Most nyilván egy csomóan majd azt fogják írni hogy "biztos jó oka volt rá a nőnek", meg hogy "a férfi nem volt elég jó". Mert szerintük mindig a férfi a hibás akkor is ha ő csal, meg akkor is ha őt csalják -.-


Amúgy szerintem túl későn jöttek rá hogy nem választottak jól párválasztáskor ez pedig a nő hibája IS, azért mert évek alatt igazán ki lehetett volna ismerni azt az embert.

2011. okt. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen talán van ebben valami, akiket ismerek, korán házasodtak, hamar jött a gyerek. Most 30 évesen, mintha újra akarnák élni a szingliséget, csak én sajnálom picit a férjüket, mert nagyon durván nyomják.
2011. okt. 7. 20:08
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

Nálunk 2 éve nem volt szex, és remény sem volt már rá.


31 voltam, a férjem 39, amikor megházasodtunk, és egy sérült gyereket nevelünk, ami felőröl minket, de mindketten igyekszünk minden tőlünk telhetőt megtenni, hogy a lehető legtöbbet megtegyük érte. Együtt maradunk, és tesszük, amit tennünk kell.


Egy külföldi utamon találkoztam valakivel, aki nőnek tartott, nem a szerencsétlen anyának, akinek tönkrement az élete. És jó volt újra annak éreznem magam egy rövid ideig, és erőt gyűjteni ahhoz, ami életem végéig vár rám itthon.

2011. okt. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ok, ez jogos sajnálom, téged megértelek.
2011. okt. 7. 20:20
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"ilyen nincs, ha valahol megcsalás történik, ott gond volt a kapcsolattal."


Igen, csak ezt nem feltétlen a felszarvazottban kell keresni...

2011. okt. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
20.01 nagyon rosszul látod. Nem tudom férfi vagy nő vagy-e. De ha férfiként jó sokat gályázol a családért és emiatt keveset vagy otthon, és az asszony jó dolgában félre megy, vagy nőként szülsz két gyereket, vezeted a háztartást és a férjed félre megy akkor ki a hibás? A hűség kölcsönös tisztelet és elvi kérdés. Mindig van szebb és jobb a környékünkben, de érdemes egy kósza menetért kockáztatni egy stabil párkapcsolatot?
2011. okt. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 yuda ***** válasza:

Tapasztalatból írom, hogy megcsalásnál mindkét fél hibás, de legyetek igazságosak- más kategória az a hiba, aki megcsal nemde?


4 személyes ismerősöm példának:


-egyik elvett egy nőt,de igazából cselédnek, hogy gondozza az anyját...olcsó munkaerő..és ment más nők után.


-nem érezte elfogadottnak magát, megbecsültnek-és úgy volt vele ha nem tudják nem fáj alapon, ha lehetősége volt, nem hagyta ki.Jó érzés volt újra azt éreznie tud még hódítani.


-felbukkant az ifjúkori be nem teljesült szerelme és nem tudott(akart) megálljt parancsolni magának.


-iskolai tanár az illető és ha "friss hús (kolléganő)" jött az iskolába, azonnal lecsapott rá -kalandkeresés.

2011. okt. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
80%
A férjem volt a hibás hogy megcsaltam, nem ivott, nem vert őssze minden este, haza adta a kevés kis fizetését. Ú de jó volt félórára nőnek érezni magam, mig a diszkó háta mögött valami ismeretlen jól megrántott. Sajnos kiderült, azóta egy lepukkant albeszban nyomorgok a gyerekemmel, a volt férjem meg éli világát ( a szemét) Egy kis matek emberek, megériii? És egy ilyet hogy adsz tovább a gyerekednek?
2011. okt. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!