Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van a mai fiatalokkal,...

Mi van a mai fiatalokkal, normálisak?

Figyelt kérdés
Pár ismerősöm a hétvégén szórakozni voltak, 40 felettiek. Mesélték, hogy csupa 18 éves fiú zsongta őket körül. Mikor az egyik megkérdezte az egyik fiút, hogy miért nem vele egykorúval ismerkedik, akkor azt mondta, hogy az ismerősöm nem azzal kezdi, hogy milyen kocsija van, mennyi pénze, milyen munkája. Ez lesz az új trend, fiatal lányok idősebb pasi, fiatal fiúk idősebb nő?
2011. júl. 18. 19:04
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Én 19 lány vagyok és a legjobb barátom egy 44 éves férfi. Mindig is sokkal jobban megértettem magam az idősebbekkel, nem tudom miért van ez. De mi ez a szöveg, hogy divat? Jóég, már barátkozni is divat szerint barátkozunk?
2011. júl. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

Hát ez van.

:)

2011. júl. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Ja igen mielőtt bármi rosszra gondolna bárki, elárulom nincs és nem is volt köztünk szex, csak barát. Mindketten így gondoljuk, de egyébként meg azt gondol mindenki amit akar:)
2011. júl. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem barátkozásról beszéltem, az más.
2011. júl. 18. 19:12
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
már ez a trend.
2011. júl. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%

Hosszútávon eléggé zavarna ekkora korkülönbség, sőt, kizáró ok. Egyalkalmas szexkapcsolatnál viszont nem zavar, ott akár 40 éves nő is szóba jöhet, feltéve, ha jól néz ki, ad magára.


20/F

2011. júl. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 ava87 ***** válasza:
100%
Anyukám tavaly nyáron már 48 éves volt, bár mondjuk általában 10-15 évvel fiatalabbnak nézik. Kivételes eset volt, hogy a barátnőivel elmentek valami diszkó-szerű helyre táncolni (amúgy inkább beülnek valahova beszélgetni). És ő is azt tapasztalta, hogy 18-25 év közötti srácok legyeskednek körülötte. Na, mondjuk anyukám röhögött az egészen, ő elég lazán veszi az ilyesmit, kicsit legyezgeti a hiúságát, de semmi egyéb :)
2011. júl. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tök jó, 10 év múlva beújítok egy huszonévest.
2011. júl. 18. 19:41
 9/10 anonim ***** válasza:

Ugyanez a szöveg van az egyik egyiptomi sírkamra oldalán is "mi van ezekkel a mai fiatalokkal? Bezzeg a mi időnkben..." :)


Nézd meg A kaktusz virága c. filmet. Ezek csak múló dolgok: identitáskeresés. Nem kell sem irigykedni, sem pedig nagy dolgokat látni mögötte.

2011. júl. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50 évesen is a 18-AS ribancokat lehet majd kurogatni.. álat lesz
2011. júl. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!