Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek azzal a nővel...

Mit tennétek azzal a nővel aki biztatna a nejeteket, hogy lépjen félre?

Figyelt kérdés
A nőnek is van vaj a fején! Hagynátok a csudába vagy szólnátok a férjének?
2010. ápr. 20. 19:55
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
73%

20:07-es vagyok

Nem, a revansnak valóban semmi értelme, valóban nem lesz jobb senkinek, viszont az is igaz, hogyha megteszi neked mosolyogva bólogatva kell neki megbocsátanod. Én sem tenném, tényleg nem megoldás és ugyanakkora szemétség szerintem, de nem áll jogodban pattogni érte ha te is megtetted.

2010. ápr. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
84%
Együtt akartok maradni? Mennyi ideje vagytok együtt? Honnan tudod, hogy ez a csaj arra buzdítja a feleségedet, hogy csaljon vissza? A feleséged mondta el? Kérdezd meg a feleséged, hogy vissza akar-e csalni. Ha igen, valszeg vége a házasságotoknak. Ha nincs gyerek, jobb is.
2010. ápr. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!